81
A Miskolci Egyetem gépészmérnöki karán tanulók figyelmébe (Gépészek, Villamosok, Infósok)! Minden, amit érdemes megbeszélni a suliról, jegyzetekről, vizsgákról, stb...
  • sacikácska
    #81
    Én összehasonlítottam a kondíciókat, sok minden számít : pénzfelvétel, diákhitel, lekötés, stb, stb. A végén aztán az is döntött, hogy melyik banknak van a közelben bankfiókja, na meg persze melyik a legjobb fej bank: ) én végül az Erste Bank Szemeszter számláját választottam: http://erstediakszamla.hu , de mielőtt döntesz, szerintem nézz meg párat, menj be bankfiókba, ilyesmik.

  • hencsike89
    #80
    Szerintem OTP vagy Erste Bank, most Ipadet lehet velük nyerni, meg asszem jogsit is…. Nekem a szüleim is az Ersténé bankolnak, így az sem utolsó dolog, hogy az átutalásnál azonnal ott van a havi zsebpénzem (pl. hétvégén a Szigeten kisegített nagyon, hogy anya utalt némi életmentő cash-t), míg más banknál jó pár napot kell várnom.
  • bakkir
    #79
    Üdv!
    Elsős gépészmérnöki hallgató vagyok. Nem tudja valaki, hogy az órarendnél melyik jelzésnél találom az én órarendemet?
  • cukiszani
    #78
    szia ramimano!

    az én választásom azErstebanra esett így náluk nyitottam diákszámlát,náluk bankolok :)
    azthiszem most autót meg jogsit is lehet nyerni :D
  • ramimano
    #77
    szeretnék én is egy kis segítséget kérni.
    Bankszámla nyitás de hol?Úgytudom,hogy az ösztöndíj miatt kell.
    Ti hol bankoltok?
    Köszi
  • poci16
    #76
    Sziasztok !
    Látom már jó rég nem írt senki ... ! Gondoltam írok ide :) ! Felvettek ide a gépész szakra ! De olvasgattam már máshol is hogy eléggé kemény lesz és azért szeretnék egy kicsit belemelegedni a dolgokba, esetleg valaki tudna segíteni hogy rajz terén, hogy, vagy miből tudnék egy kicsit ráhangolódni, mert nem gépészként végeztem középiskolába igaz volt egy évem mikor műszaki rajzot tanultunk de az csak ilyen bóvli szerűség volt ! ... A válaszotokat előre is köszi ha válaszoltok és nem halt ki a fórum !
  • Varga10
    #75
    Sziasztok! Valószínűleg Miskolcra megyek továbbtanulni gépészmérnök szakra. Lécci mondjatok már valami infót mint diák a diáknak :)
  • oscar121
    #74
    Hali! Érdeklődnék, hogy valaki nem tudna e nekem első féléves jegyzeteket küldeni e-mailben? Egyébként levelezőin járok! Ha valaki tudna az nagyon jó lenne! A cím: [email protected]
  • HTS s3rg1nh00
    #73
    hát ezzel haver is így van,aztán mégis 4 karóval áll:D
    most hosszú hétvégére meg van 2 A3-as rajz plusz vagy 5 A4-es feladva nekik...:)
  • attis91
    #72
    Köszi a biztatást! :D A rajz asszem egész jól megyeget... :)
    Ha valaki tud még 1-2 dolgot, hallgatom! ;)
  • HTS s3rg1nh00
    #71
    röviden amit havertól tudok:szívás.remélem jól tudsz rajzolni:D
  • attis91
    #70
    Sziasztok! :)
    Én idén fogok érettségizni, és valószínű Miskolcra megyek tovább! Szeretnék egy kis infót gyűjteni az egyetemről, tanárokról, stb. Főleg a mechatronikai mérnöki szak érdekelne!
    Aki tud nekem ebben segíteni, az legyen szíves írjon! :)

    Üdv.: Attis ;)
  • Skynet85
    #69
    De rég is volt anal 1 zh:) egyébként nézegessétek régi zh sorokat, ha még Tuzson viszi a tárgyat. Nem szokott meglepiket adni szóval ami eddig volt az lesz más számokkal...szvsz
  • HTS s3rg1nh00
    #68
    leheljünk életet a topikba
    nincs valakinek tippje,mi lesz szerdán az első analízis zh feladatsorában?:o
  • karajjj
    #67
    nemtudja valaki, hogy a rocktoberfestre mennyi lesz a belépő?
  • Sissy0
    #66
    Sziasztok!
    Szeretettel várok mindenkit Megveretni című topikomban!
    Gyertek!! Gyertek!!
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1222425652
  • NEOreg3
    #65
    az nem semmi!
  • karajjj
    #64
    64-ből
  • NEOreg3
    #63
    hányból?-.-
  • karajjj
    #62
    tegnap elsős létünkre a legjobb 8 focicsapat közé jutottunk
  • NEOreg3
    #61
    szerintem nem lesz:C
  • karajjj
    #60
    na most akkor +fav :D
    hátha lesz itt valami élet is
  • NEOreg3
    #59
    hát ez tökjó
  • karajjj
    #58
    nem is tudtam, hogy van ilyen topik :O :D
  • makfer
    #57
    Miskolc Ruzsin körúton, egyetem közelében 1+2 fél szobás berendezett lakás4-5 egyetemistának kiadó.
    Havi 18.000-20.000 Ft/fő rezsivel 1 hó kauciót kérek.
    Tel.: 06-70/311-6470, 06-46/591-380
  • felsofok
    #56
    Sziasztok, szakdolgozatom részeként elkészítettem a következő Egyetemisták és Főiskolások közösségi oldalt -> http://felsofok.com
    Regisztráljatok, köszi :)
  • Grapefruit86
    #55
    Sziasztok! Most legfőképpen az infósokhoz szólnék! Eladó lenne Andrew S. Tananebaum - Számítógép architechtúrák c. könyve. Teljesen új állapotban Cd-vel. ár: 4500 HUF! Érdeklődni lehet az [email protected] ill. a 0620/7756080-a telefonszámon
  • okolonia
    #54
    Jó Szerencsét!
    Ezennel meghívok mindenkit a dec. 6-án tartandó Nagy Albert Tiszteletadó Szakestélyre!
    Az érdeklődők a 0670-775-2681-es számon tudhatnak meg többet.
  • Fokt
    #53
    Sziasztok! Én jövőre szeretnék jelentkezni a Miskolci egyetemre valószínűleg gépészm.-i szakra. Az érdeklne, hogy tényleg sokkal nehezebb mint pl. a Debreceni vagy a Győri főiskola. A tanárok korrektek jól adják le az anyagot és azt is kérik vissza??? Minden választ előrre is köszönök .
  • Snecie Smicie
    #52
    A masiniszta-
  • tomcat1
    #51
    haldoklik a gépész kar? ne má uraim!!!!!
    Ha már Itt vagyok:
    Gépész az Isten! (bocsi mindenkitől :) )
  • Rash87
    #50
    kár :(
    Kössz.
  • Loogan
    #49
    Kiegészítő műszaki informatika (levelező 7 féléves). Tavaly indult utoljára, az idei évtől megszünt ez a képzés. Bekavart ez a BSC MSC képzés, vagy mi...
  • Rash87
    #48
    Én úgy tudom,hogy nincs hely a koleszban :( csak 2 hét múlva lesz üresedés,vagyis nekem ezt mondták.

    Loogan: te milyen szakon vagy? Mert én gépészmérnökire jelenkeztem,erre a prgoramozó valamire,és aztmondták h nincs levelezős :S
  • Loogan
    #47
    Mondjuk én levelezős vagyok, és a központi lánykoleszban szoktam lakni. Ott előre be kell jelentkezni a portán, ha pl 2 hét múlva megy az ember.
    Gagyi a kolesz, de legalább olcsó.
  • Loogan
    #46
    Gyakorlatilag nem. Le kell menni.
  • Astaroth
    #45
    A koleszről semmit nem fogok megtudni, ha nem megyek le Miskolcra, vagy nem hívom fel őket?
  • Rash87
    #44
    Elsőéves,úristen
  • datango
    #43
    kohó kar nincs?
  • jugen
    #42
    sziasztok:)