1524
  • magus755
    #322
    ja igy már megértelek téged!!!!
  • Buddy
    #321
    Jancker-es Bayern-mezem van :P
    Absoluter Spitzenfussballer
  • Jancker
    #320
    Igen ezen kár is vitatkozni, mert mindenki elfogult azzal akinek drukkol, ugyhogy mindig azok a legjobbak!
  • magus755
    #319
    mindenki annak szurkol akihez kedve van lehet hogy nem nyertek semmit azon a kamu vb-n tul de viszont verik magasaan a mezönyt szerintem a brazilok után!
  • Buddy
    #318
    tény, hogy a Németek nem jók, szar a védelem, nincs csatár, a középpálya még talán úgy ahogy
  • Jancker
    #317
    Danke Buddy, du bist recht, Jancker=Fußballgott!
  • magus755
    #316
    hát lehetne ezen vitatkozni szerintem mindkettönkben van egy kis elfogultság azért igy mindig a magunkénak adunk igazat!
  • Buddy
    #315
    életükben nem nyertek semmit (azt a kamu vb-t leszámítva) és nem is fognak soha.....sosem értettem, hogy lehet ezeknek szurkolni
  • Jancker
    #314
    De amugy igaz hogy mindenkinek vannak rosz napjai amikor rosszul megy nekik!
  • Taranov
    #313
    Mindenki szar, kivéve akinek a srác drukkol :)
  • Buddy
    #312
    Carsten Jancker Fußballgott !!!! :)
  • magus755
    #311
    például még az angolokban még nem csalodtam soha!
  • Jancker
    #310
    OK köszi! Igy valoban pontosabb mivel ez te gondolod így és neked unszimpik, vagyis hogy utálod Őket, de nem olyan szarok azért.
  • Buddy
    #309
    spanyolok, angolok, portugálok szintúgy szarul játszanak ha már ebből indulunk ki
  • Buddy
    #308
    akkor ki nem szar?
  • magus755
    #307
    abban becsülöm oket azért hogy hajtanak az utolso percig az igaz de viszont elég sokszor láttam öket olyan szarul jáccani hohy ihaj és amugy is én elvböl utálom öket bocs az elöbb rosszul fejeztem ki magam igy akartam:Utálom a németeket le velük!
  • Jancker
    #306
    Ok, akkor mond hogy miért szarok, fejtsd ki bövebben ;-)
  • magus755
    #305
    szarok a németek le velük!!!!!
  • Jancker
    #304
    Hajrá Németek, nincs bajom az argentinokkal se, de akkoris a németeknek drukkolok!
  • Csesza
    #303
    reméjjük
  • Gorvik #302
    [b]Kapják be a szervezők, mért kell ua az időpontban lennie a két meccsnek????????????????
  • Gorvik #301
    Nézi valaki az Ausztrál-Tunéz meccset?

    Ha igen, mért nemadták meg a második gólt? Lemaradtam róla...
  • Breki33
    #300
    1-0 nemár

    1-1 demár

    1-2 várható
  • Taranov
    #299
    Egyébként nekem kb. ez a sorrend szimpátia terén: Mexikó, Japán, Görögország, Tunézia, Németország.
    A többiek nem tetszenek.
  • Taranov
    #298
    Hajrá Németország!
    (ezt muszáj volt beírni :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #297
    1-1 Riquelme
  • jAsOn VoOrHeEs
    #296
    vezetnek a friccek!

    1-0

  • báttyó02
    #295
    hüha
  • Csesza
    #294
    Argentína-Németország
    Egy döntetlen is elég

    Nürnberg, június 21., 10.55 Elfáradtak Pekerman játékosai.

    Nürnberg, kedd, 20.45

    José Pekerman (Argentína): - Egy remek csapat lesz az ellenfelünk, amely ráadásul a hazai pálya előnyét is élvezi. Mi azonban nem foglalkozunk ezzel, és győzni megyünk ki a pályára. Néhány játékosom elfáradt, ezért pár változást mindenképpen eszközölnöm kell.
    Jürgen Klinsmann (Németország): - Nekünk ugyan már egy döntetlen is elég a csoportelsőséghez, ennek ellenére mindenképpen győzni szeretnénk. Argentína a világ egyik legjobb csapata, ha nem a legjobb, de eddigi két győzelmünk kellő önbizalmat adhat a sikerhez.

    A várható összeállítások
    Argentína: Leo Franco - Zanetti, Millto, Samuel, Placente - Santana, Cambiasso, Riquelme, Sorin - Figueroa, Belgado
    Németország: Hildebrand - Hinkel, Huth, Mertesacker , Hitzlsberger - Frings, Schneider, Ballack, Schweinsteiger - Asamoah, Kuranyi
  • gercse
    #293
    Ausztrália-Tunézia 2-0
    Argentína-Németország 2-3
  • MrSpock
    #292
    Ausztrália - Tunézia 0:1
    Argentína - Németország 2:0
  • Rudee
    #291
    Ronaldo mégse jácchat Japán ellen...
  • McFrost
    #290
    majd csak figyeld:D
  • Taranov
    #289
    Ezzel egyetértek.
  • báttyó02
    #288
    nám.
  • McFrost
    #287
    2-2
    3-1
  • McFrost
    #286
    VIVA MEXICO!!!!!!!!!!!!!!
  • báttyó02
    #285
    ausztral-tunézia 3:0

    argentin-német 4:1
  • pilboy
    #284
    ne utánozz
  • R9
    #283
    ja nem :D
    Ausztrália - Tunézia 2:2
    Argentína - Németország 2:1