1524
  • 9csöves9
    #443
    Nos ha a "fizikailag gyenge" hsz-t ennyire sértőnek veszed.Nem is tudom, hol van ebben a Real fikázása?
  • Rudee
    #442
    Az utolsó mondat eleje rendben van, nem is érdekel. Én nem írhatok a szent Juvéról, de hallgassam végig a madridiak fikázását? Egyből gondoltam.
  • 9csöves9
    #441
    Nem ROnaldon meg Adrianon akadtam ki hanem pl a 401-miatt, meg úgy általában a megnyilvánulásaid miatt. de nem kell érdekelnie, csak szóltam
  • Breki33
    #440
  • R9
    #439
    94-es vb-n igen
  • Rudee
    #438
    Szerinted Ronaldo ajándékba kapta a kupákat meg érmeket?
  • R9
    #437
    az független hogy mit nyert meg mit csinál
  • Rudee
    #436
    Hol volt nagy arcom? Adriano 23 évesen egy olasz kupa elnyerésével már jobb mint az a Ronaldo, aki a megnyerhető kupákból csak eggyel nem büszkélkedhet? Ha igen akkor csak sajnálni tudlak.
  • Rudee
    #435
    #426ot olvastad esetleg? Nem véletlenül írtam, hogy pár év múlva lehetne összehasonlítani őket.
  • pilboy
    #434
    talált süllyedt
  • Taranov
    #433
    Már ne is haragudj, de ez nagy marhaság, mivel Ronaldo idősebb is, több lehetősége volt a bizonyításra, de Adrianora sem lehet semmi panasz.
    Nem jött össze neki a tegnapi meccs, de egyik csapatban sincs mind a 11 (plusz cserék) játékos csúcsformában.

    Szóval, ha még Vincze Ottót vagy Gyepes Gábort szólnád le, lenne benne valami (bár azokat sem nagyon értem meg, akik csak szídni tudják a magyar válogatottat), de Adriano szídása teljesen jogtalan.
  • Sheva
    #432
    1.Mexico
    2.Brazília
    3.Japán
    4.Görögország
  • grebber
    #431
    Hogy áll a Brazilok csoportja?
  • Sheva
    #430
    hát a tegnapi Brazil meccs nem volt vmi egetrengető... egyetértek Rudeeval nem Adriano meccse volt a tegnapi, majd legközelebb.

    a görög - mexico meccsen tetszett a mexico kapus hatalmas bravúrja mikor mellé ütötte a labdát.
  • Breki33
    #429
    Most tényleg azon akartok vitázni hofgy melyik a jobb mikor majdnem kiestek? P
  • 9csöves9
    #428
    Rudee visszavehetnél már egy kicsit az arcodból,sztem nem csak engem zavar.
  • Rudee
    #427
    *le is
  • Rudee
    #426
    Ronaldohoz meg kb 5-6 év múlva lehet hasonlítani, addigra talán leis rak valamit az asztalra. Addig csak a túlsztároltságban van Ronnie előtt...
  • Rudee
    #425
    Tegnapi meccsről volt szó, szerintem örült mikor lecserélték, nem kellett továb szenvednie.
  • R9
    #424
    Nemcsinál semmit? Ajánlom figyelmedbe ezt a linket,itt nézegesd az összefoglalokat és meglátod hogy az a semmi mennyi is igazából.Ronaldonál sokkal jobb volt!
  • Breki33
    #423
    Huhh de mázlijuk van
  • R9
    #422
    ne is akard
  • Taranov
    #421
  • Breki33
    #420
    hú még van két perc
  • Taranov
    #419
    Hajrá Japán!
  • Breki33
    #418
    YEPPPPPP

    megérdemelték
  • Taranov
    #417
    Szép!
  • Breki33
    #416
    akkor megbeszéltük
  • báttyó02
    #415
    még mindig nincs tárhelyed te keciek? :DD
  • jAsOn VoOrHeEs
    #414
    LOL

    Az nem Jimmy Jump volt? :DDDDDDDDDDDDDDD
  • báttyó02
    #413
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • jAsOn VoOrHeEs
    #412
    :ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ
  • Rudee
    #411
    Nőkről szó sem esett :DD
  • Taranov
    #410
    Na végre szóbakerült a III. kerület.
    Nincs egy jó csapat sem itt, kéne találni szponzorokat, és csinálni egy ütőképes III. kerületet :D
  • Breki33
    #409
    nem lehetne már a margitot itt hanyagolni?
  • Breki33
    #408
    ja Ronaldinho a legjobb brazil

    ohhhhhhhhhhhhhhhhh
  • Rudee
    #407
    Lehetne Ő a III. Kerület csatára is, attól még nem találja el a kaput. Madridba látni se akarnám.
  • pilboy
    #406
    mert nem a Realban játszik
  • Taranov
    #405
    Fontosabb a technika.
    Azért Adriano is játszik néha szépen, de a legideálisabb testfelépítés szerintem Ronaldinhoé és Lucioé. Magasak, de nem túl izmosak, viszont nem is picik, mint Robinho.
  • Rudee
    #404
    Adriano erős felépítésű, mégse csinál szart se. Nem kell 90 kiló izom hogy valaki jó játékos legyen.