8246
A.C. Chievo Verona
  • McFrost
    #81
    Be kellett volna állni a sorba! Külömben félő volt hogy valakivel elszalad a ló....
  • Nh Shevits
    #80
    nagyon sajnáltam ő volt a másik kedvencem Lupi mellett...
    feszülten figyeltem mindig a híreket hogy mikor békülnek már ki...
    Del Neri meg mindig csak azt szajkózta: a célunk 40 pont elérése...
    őt is nagyon bírom. kár hogy a pályafutása azóta enyhén gallyrament. nem kellett volna sehova elmennie.
  • McFrost
    #79
    Utána veszett össze DelNerivel, aztán elis tűnt a süllyesztőbe!
  • szanics
    #78
    Aztán többet sose... :)
  • McFrost
    #77
    Pedig Marazzina volt válogatott is! 1. válogatottságán gólpasszot adott!
  • Nh Shevits
    #76
    hú ezen mekkorát néztem anno. Részlet a falamon lógó cikkből 2001-ből mikor az újságok még csak ismerkedtek a csodacsapat titkával:

    "A Chievo elnöke a semmiből csinált csapatot. Tavaly, amikor a Serie B megnyerését tűzték ki célul, összesen ötmilliárd lírát (kb. 650 millió forint) költöttek erősítésre, a játékosok pedig 160-180 millió líra (20-24 millió forint) fizetést kaptak. Összesen 12 milliárd lírába (kb 1.6 milliárd forint) került a Serie B első helye. Ez egy olasz bajnokságban szinte felér a nullával: tavaly a Lazio 54,1 millió dollárt (kb 15.6 milliárd forint) fizetett ki egyetlen játékosért, Hernan Crespoért..."

    Dejó egy kicsit nosztalgiázni. Amikor én még Marazzinát jobb focistának tartottam Crespónál is... Régi szép idők, ma már szinte senki nem ismeri Marazzina nevét, Crespo pedig sokadik virágzását éli és értékesebb mint valaha.
  • gabber_saviola
    #75
    Játszik Santana az Argentín válogatottban!!!
  • McFrost
    #74
  • McFrost
    #73
    ya
  • szanics
    #72
    OFF
    Akkor az egész csapat a szomszédod! Ők egy házban laknak, nem?
    ON
  • McFrost
    #71
    Tőlem a 4. lépcsőházban lakik!
  • szanics
    #70
    Rábasztál volna, Sitku a haverom.
  • McFrost
    #69
    gyáááááááááááá
    Kár h nem mentem tegnap kosármeccsre: felgyújtottam volna szakállad!:DDDDDDDD
  • szanics
    #68
    Jaj, de szép! Meg vagyok hatva! Ilyen jó bannert egy ilyen csákánylábú csapatnak... ;-)
  • McFrost
    #67
    De még nem lettem házigazda!:((((((((((
  • McFrost
    #66
    Az ám, de kimaradt amade by Gabber!:D
  • gabber_saviola
    #65
    jaj de szép
  • McFrost
    #64
    :DDD
  • gabber_saviola
    #63
    kecseg :D
  • szanics
    #62
    Kurva jó, csak mire fogjátok használni?
  • McFrost
    #61
    most mán mást látok ! Állat lett! Helyére vele!:D
  • gabber_saviola
    #60
    akkor töröld a gyorító és a sütitárat a firefoxba
    aztán egy vadzsi nyú bannert fox látni :D
  • McFrost
    #59
    lejjebb mán van ilyen
  • gabber_saviola
    #58
  • gabber_saviola
    #57
    gyááááá :DDDD
  • McFrost
    #56
    Külömben se offójá má itt!:DDD
  • McFrost
    #55
    Aztatat is megtette.
  • szanics
    #54
    Akkor kérjél házigizda-jogot!
  • McFrost
    #53
    Én is az "első éves" csapatot szerettem meg egyből, de én most is csipázom őket! Sajnos nekem nem lóg a falamon Chievo cumó... Elevenítsd fel s mindent tójj ide be!:D
  • McFrost
    #52
    Már Gabber_Saviola kérvényezte, de semmi....
  • szanics
    #51
    Bannert rakasd már be, Meki! Jól mutatna itt!
  • Nh Shevits
    #50
    "Lupatelli:tar fej, vastag pajesz!"
    úgy mondod mint ha nem tudnám...
    "Az 1. évben az volt a meghatározó csapat"
    tudom :))) Bierhoffban akkor ezek szerint tévedtem. De nekem lóg egy hatalmas chievo-s cikk a szobám falán, kicsit akkor felelevenítem az első évet annak segítségével :). Csöcs
  • McFrost
    #49
    A csapat jelenlegi legnagyobb ásza:
  • McFrost
    #48
    Lapértesülések szerint Roberto Baronio, a Chievo játékosa az AC Milanban folytathatja a pályafutását. Ha Andrea Pirlón múlna a dolog, akkor a 28 éves középpályás bizonyosan piros-fekete szerelésbe öltözne, az AC Milan "esze" egy nyilatkozatában elmondta, nagyon örülne Baronio érkezésének. "Nagyon jól ismerem őt, hiszen együtt nőttünk fel a Bresciánál és anno az U21-es válogatottban is játszottunk együtt - nyilatkozta Pirlo. - Olyan mintha tervérem lenne, gyakran beszélünk. Csak a legjobbakat mondhatom róla, remekül lát a pályán, nagyon jó játékos. Remek lenne újra egymás mellett futballozni". Az olasz sajtó értesülései szerint három középpályás szerepel a milánóiak kívánságlistáján: Baronio mellett az udinesei David Pizarro és a Barcelonában szereplő Xavi is az AC Milan látószögében van.
    forrás: sportforum.hu
  • McFrost
    #47
    Tévedsz! Bierhoff csak a 2. évben volt.Az 1. évben az volt a meghatározó csapat! Lupatelli:tar fej, vastag pajesz!
  • Nh Shevits
    #46
    Eriberto mi ???
    Egyébként igen, róluk van szó! Bierhoff is ottvolt még akkor. Nalis. Cossato. De Paula... stb. Mint a tenyeremet. Lupatelli volt a kedvencem...
  • McFrost
    #45
    :DDDDDDDDD
  • gabber_saviola
    #44
    és ha ezt VÉLETLENÜL VALAKI :D az fm2005-be használná háttérnek, akkor:

  • gabber_saviola
    #43
    nah és itt amit én dobtam össze .....

  • McFrost
    #42