23
  • Lehman
    #23
    Sziasztok nem tudjátok hol lehet leszedni a teljes játékot ingyenesen? Ha igen segitsetek légyszi!!!
  • áron1289
    #22
    LOL
  • Henry Metal
    #21
    Hogy a francba lehet itt letölteni?
  • Cukros
    #20
    egyeseknek nagyon lift a szövegük ·pingvinek·
  • Emmegki
    #19
    A pingvinek haláliak, kár hogy nem ők a főszereplők. (Meg a majmok, akik stílusosan a leghülyébb állatok)
  • nbj
    #18
    a pingvinek meg ezek a maik vagy kik vmi csúcsszuperek
  • jefferson83
    #17
    A pingvinek istenkirályok benne :)) nekem akkor is marad a No. 1 helyen a Jégkorszak ezidáig.
  • Flashy
    #16
    a filmben lemur volt kiírva, akkor annak a magyar neve a maki? amúgy angolul láttam de nagyon tetszett :D a sztori kiszámítható persze, de a nagy oszkárdíjas amcsifilmeké is. csak ez közben poénos.
  • Shadow_THH
    #15
    lemúr lámúr :)
  • winnie
    #14
    az nem lemúr, hanem maki
  • awender
    #13
    A kritikával nem értek egyet. Az, hogy a pingvinek kommandósokat alakítanak, az elképesztően fenomenális.

    Azóta is azon röhögök egyébként, amikor a pingvinek megérkeznek az antarktiszra :))) Nem rontom el a poént, de már ezért a mozzanatért is érdemes volt megnézni a filmet.

    Másik óriási poén a lemurok dala: "Riszálom úgyis úgyis :)))"
  • Hegyikecske
    #12
    nah lehet majd letöltöm...
  • Somik
    #11
    AFO - Animációs Filmek Olda - http://afo.atw.hu
  • Shadow_THH
    #9
    tegnap láttuk tényleg nem rossz film, csak már kilóra csinálják az animációs filmeket :(

    de az amerikai szépséges célzáson nagyot röhögtem :DDD
  • Inquisitor
    #8
    "Csak nehogy per legyen belőle :)"
    Az INDEX-et se perelte be, mikor azt írták róla, hogy a "Butaság Zúgva Szárnyalló Vasangyala visszatért" :)
  • KDOG
    #7
    kijaza liptaiklaudia ?
  • Robeast
    #6
    Na, tegnap meglestük moziba. Nekem tetszett, bár megint abba a hibába esik, mint a Cápamese. Túl sok az olyan vicc benne, amit nem ért a gyerek. Rengeteg filmes utalás, amiket valószínűleg még a felnőttek egy része se látott, nemhogy a gyerek. Viszont nekem bejöttek a poénok, bár itt-ott kicsit erőltetettek voltak.
  • Lipi1980
    #5
    Az animációs filmek egy olyan kategória, amely kifogyhatatlan, és kimeríthetetlen...
    A Liptai Klaudia nem is viziló, mert ő is most van egy fogyás közepette, és már látszik is rajta.
    Egyébként is névrokonom lévén is meg kell hogy védjem. Sőt, még az is lehet, hogy rokom! Mindig ezt kérdezik tőlem
    Üdv: Liptai Csaba
  • TeszteloPontHu
    #4
    Csak nehogy per legyen belőle :)
  • irkab1rka
    #3
    A vizilovat ismerem.
    Ki az a Liptai Klaudia??
  • peteragoston
    #2
    Liptai Klaudia egy víziló...
  • Toughtful
    #1
    "egyedül a találóan a hangját a vízilónak kölcsönző
    Liptai Klaudia az ismertebb név"