25
Thriller Club
  • Atkamon
    #25
    Hátte? Amúgy a Jelekben a legijesztúbb rész a zsúros jelenet...
  • Stark
    #24
    hát ha kis gyikpöcs vagy:D
    ami nehiszem
    csak a nagyonhirtelen jelenetek ijesztöek 1 kicsit
    pl amikor a tetön van az idengen
    ennyi:D
  • David01
    #23
    Akárki akármit mond a Jelek nagyon félelmetes tud lenni.
  • EmThor
    #22
    slasher belefér? parás mystery slasher? they = ők
  • Stark
    #21
    Vannak idegenek, de ha akartak volna már rég £jöhettek volna:D
    Kül vigyázz mer kinyirnak a cenobiták (Hellraiser)
  • Atkamon
    #20
    Hát de az akkor is durva film! Én mongyuk minden olyan filmet megnézek még százszor, mint a Jelek!
  • jointeer
    #19
    :]
  • Stark
    #18
    Jovanmá £semultá 14 nemcsodálom a kislámpát:D
  • Stark
    #16
    a thrillerben nem fröcsög annyira a vér

    Thriller: az ember megborzongatása a cél
    Horror : az ember összeszaratása a félelenmtöl:D
  • Forrest Gump
    #15
    Fűrész, sztem elég jó film.
  • Bandew
    #14
    Én mindig úgy értelmeztem a horror és thriller közötti különbséget, hogy a horrorban túlvilági, természetfeletti, kitalált dolgok vannak, míg a thrillerben emberi. Persze tudom, hogy nem ez a helyes, csak a szokás hatalma. :-)
  • North
    #13
    Pl. a Kör, a Hetedik vagy vehetjük Shyamalan korábbi filmjeit: 6.érzék, Sebezhetetlen. Sok jó film van, ha nem is mind klasszikus thriller(pl.Memento), csak olyan elemeket tartalmaz. Igazából az a jó film (szerintem) ami hatással van az emberre, és a thrillerek erre képesek, mint ahogy rád is hatott a Jelek. A Pillangó-effektusért vagyok nagyon oda, de sajna sok a tucat-film is. Mostanában nem is nagyon emlékszem igazán jóra.
  • Jano
    #12
    Horror/Thriller/Mystery
  • Gorvik #11
    Hülye kérdés. Ugye az Ideglelés thriller?
  • Atkamon
    #10
    Akkor mi tetszett neked?
  • North
    #9
    Nem tudom, én vagy sírtam vagy nevettem, hogy hogy lehet ilyen gyenge. De hát ízlések és pofonok.
  • Atkamon
    #8
    Én is imádom a Jeleket! Amikor először megnéztem, egy hónapig kislámpa mellett tuttam aludni!
  • Taranov
    #7
    A horrorban maszkírozott félelmetes szereplők vannak, a thriller meg izgalmas, settenkedős film :)
  • PeeTeR
    #6
    me a horror meg a thriller nem ugyanaz
  • North
    #5
    Nem tudom ott mit tárgyalnak, de a szememben a horror és thriller között ég és föld a különbség.

    blackgamer: thriller=borzongás

    Amúgy nekem Jelek nagyon-nagyon nem tetszett. A Kör első része ütött, de a második már felejtős volt.
  • blackgamer
    #4
    biztos láttam ilyen filmet, a műsor/moziújság is írja néha, de mit is neveznek valójába thrillernek?
  • Cat #3
    a horror topic miért nem jó?

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1041768166
  • David01
    #2
    Nekem a Jelek tetszett a legjobban. De annyi van hogy elmondani is sok nemhogy leirni.
  • Atkamon
    #1
    Sziasztok! Beszélgessünk a thrillerekről! Gyűjtsünk ilyen filmeket! Kinek mi a kedvence stb..