16
  • SACA54
    #16
    Helló! Szerintetek mi a leghatásosabb virus és spam Eltávolitó progi?
  • fflx
    #15
    a microsoft oldalon regen atiranyitottak a SUN-hoz, ha JAVA VM-et akartam feltenni. most mar nem igy van?
  • fie
    #14
    Tudom, de így egy kicsit tehermentesítem a gépet (na nem mintha nagyon sokat vinne el a kiterjesztés). És elég egy helyen megváltoztatni a szűrőt - több gépes hálózatoknál jó dolog.
    De felhívtad az emberek figyelmét a kiterjesztésekre
  • Sil78
    #13
    Minek ehhez külön proxy, ha egyszer ott a jó öreg AdBlock kiterjesztés? (ha már úgyis Firefoxot használsz, ha jól látom...)
    kép
  • Sil78
    #12
    Talán nem a fejlesztőknek szánt változatot kellett volna nézned, hanem a normál Java Runtime Environment-et. Az ugyanis nem 120MB...
  • fie
    #11
    Nekem a proxym szűri - elég hatásosan :)
    Kép
  • TeszteloPontHu
    #10
    Mert mindenki kiszűri a reklámokat, és nem hoznak elég bevételt.
  • Faki
    #9
    Csak tudnám, hogy itt az sg-n miért kell fizetni azért, hogy utólag szerkeszhessem amit beírtam..

    szal -innen :)
  • Faki
    #8
    Töltsd inneninnen.
    Nemtom honnan vetted hogy 120MB... valszleg rácuppantál az sdk-ra.
  • Advanced User
    #7
    Látjátok, ezért kell leszokni az Internet Exploler-ről.
  • schgabi
    #6
    Kövezzenek meg, ha rosszul tudom, de ha te a MicroJavaMach-t már feltelepítetted akkor a firefox is azt használja és nem kell a sun saját javaja. Szerintem
  • immovable
    #5
    IE...miaz...ilyen még létezik...hova jut ez a világ
  • Hegyikecske
    #4
    hurrá IE...
    #2:Pl ÉN. feltettem a firefoxot is, de lusta vok a sunos javat feltenni mera mikrofosté 10mega, a suné meg 120... De mivel azon nem megy a java ezt használom :)
  • szombi
    #3
    Képzeld, én IE-t használok, és meg is vagyok elégedve vele!
    A hiba a .dll-ekben van, amin már a ein98-nál is állandóan fagyást okoztak nem csak az IE-nél.
    Az urlmon.dll ezért bekaphatja!
  • fie
    #2
    Használ még valaki IlyEn fost?
  • AL7
    #1
    Adathalász legyen a talpán ezentúl :D
    Elég egy rosszul megírt Javascript, vagy egy rosszul preparált link, és nem kap egy IE tulajdonostól sem adatokat... vajh, miért ? :D