40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • whiskeyman
    #1524
    jaj, bazz, nem azért írtam! Nem vagyok hülye, csak ha már linkelsz, akkor nézd meg te is.De átneveztem, nem vagyok debil...
  • dlajcsi
    #1523
    Sziasztok!

    Whiskeyman itt az eredeti maxiról a Double You - Please Don't Go (Club Mix)
    Remélem erre gondoltál.
  • Breki33
    #1522
    átnevezésről nem halottál még

    előbb gondolkozik aztán beszél.......
  • whiskeyman
    #1521
    ez az eredeti, amúgy meg nézd meg mit linkeltél...jpg-t, de azért thx
  • Breki33
    #1520
    tessék

    save as
  • whiskeyman
    #1519
    Ja és nem a 2002-es változatra gondoltam, mert szvsz egy sz@r
  • whiskeyman
    #1518
    Double You - Please don't go -t keresnék, de nem az eredeti változatban.
    Vmilyen mixet vagy hosszított, magasított verzió keresek. Akinek van, szóljon! Thx
  • nala
    #1517
    Sziasztok!

    Szia Chris 2000!

    Ha már a DC-n nem találtad akkor itt meg van:
    Double Active - Hocus Pocus (Maxi Pocus)(vbr)
    http://www.sendspace.com/file/58zojs
    Ha nem tudod leszedni szólj!
    Üdv:nala
  • whiskeyman
    #1516
    tanulj már linkelni plz
  • Chris 2000
    #1515
    Keresném: Double Active - Hocus pocus...

    Nem találtam a DC-n!

    Köszi!

    Üdv, Chris
  • Chris 2000
    #1514
    És végül de nem uccsósorban:

    2 Ruff - Don't stop the music
  • Chris 2000
    #1513
    Meg ez is:

    B.G. The Prince of Rap - This beat is hot
  • Chris 2000
    #1512
    Sziasztok,

    Double U - Run to me

    Jajj de jó szám ez is...
  • Szimistyle
    #1511
    Wazze, akkor ne hallgasd, ha unod:-)
  • yazoo
    #1510
    ??
  • yazoo
    #1509
    http://www.easymp3s.com/?ft=mp3albums.nu
  • Robert Noir
    #1508
    Tori Amos, zenéit imádom!!! A zongora… mmm és maga a zenéi is kurva jók az 1996 ban megjelent Proffesional Window a diszkók egyik kedvencévé is vált, bár a fiatalok azt sem tudták akkortájt hogy ki a lófasz ez a csaj… JÓ ZENE EZ VAZZE …. Ordibálták és el volt intézve főként Franciaországban ment jól e szerzemény.



    >> Tori Amos - Proffesional Window
  • Robert Noir
    #1507
    Corona, mindig azt a kibaszott Rythem Of The Night ot rakjátok fel pedig már unom de nagyon, hiszen az eurodance királynőjének számos alkotása nagy siker volt : Bybe, bybe, deper and deper, walking on music … meg az isten tudja még a Walking On The Music 1998 ban jelent meg és akkor már sztem a csaj érezte hogy ez volt az utolsó, sajnos….



    >> Corona - Walking On Music
  • Robert Noir
    #1506
    Napot Emberek!
    A 90’S évek legnagyobb dance szerzeményei közül ma hoztam három felvételt nektek, az első a Black Box, és a Strike It Up című track ami 1995 ben jelent meg és rengeteg feldolgozás alá került ez a szerzemény egyébként a Dreamland című korongjukat még a mai napig is előszeretettel veszik az emberek, nyilván nem azért mert szar zenét nyomtak. Ha ez a zene még nincs meg a gyűjteményedben akkor nyomd bele most.



    >> Black Box - Strike It Up
  • yazoo
    #1505
    A Snap viszont továbbra is érdekelne - a többi is- ha esetleg volna rá módod.
  • yazoo
    #1504
    Szia Breki!

    Bocs a "bá"-ért, csupán viszonyítás kérdése. Nem használom többet.
  • Qwerty4
    #1503
    The Prodigy - Out Of Space
  • Phil Stanley
    #1502
    De nagyon hét eleje van még.
    Na ébresztő mindenkinek.

    Solid Base Maxi Pack

    A csomag tartalma:
    Together MCD
    Mirror Mirror MCD
    Stars In THe Night MCD
  • Phil Stanley
    #1501
    És még egy:
    Everything But The Girls - Missing (Selected Mixes)
  • Phil Stanley
    #1500
    Egy kis house a dekád derekáról:

    740 Boyz - Shimmy Shake The UK Mixes
  • Phil Stanley
    #1499
    Nem tudom, rémlik-e valakinek, de nekem óriási kedvenc zeném volt 1993-ban a Corporation 2 - Jay Blow felvétele. Annak ellenére, hogy akkoriban a hip-hop-ot kevésbé kedveltem (csak euro és italodance), mégis rongyosra játszottam ezt a szalagot. Ha nem ismeritek azért, ha meg igen, akkor nosztalgia miatt ajánlott.
  • Phil Stanley
    #1498
    Nemrégiben valaki kereste Tiggy - Ring A Ling c. zenéjét. Itt az extended mix belőle.

    És hogy Tiggy munkásságával teljesen tisztában legyetek, a következő maxija a Daddy Boom volt, ami legalább olyan jó, mint a Ring A Ling.
  • Breki33
    #1497
    bá?

    ILyen van még

    Snap! - world power (1990) [14 July 2006, 16:11]




    01 - Snap - The Power02 - Snap - Ooops Up03 - Snap - Cult Of Snap04 - Snap - Believe The Hype05 - Snap - I'm Gonna Get You (To Whom It May Concern)06 - Snap - Witness The Strength07 - Snap - Mary Had A Little Boy08 - Snap - Blasé Blasé09 - Snap - Only Human10 - Snap - The Power (Jungle Fever Mix)



    http://www.megaupload.com/?d=7BC904YK
  • yazoo
    #1496
    Mindenkinek jó estét kívánok!

    Brekibá! Hová tünt a Snap? Vadászom rá.
  • Chris 2000
    #1495
    Sziasztok! Sajnos vége lett a két hétig tartó táppénzemnek, ami nagyon jó, mert végre nem vagyok beteg (mondjuk eddig sem voltam...) De látom, kicsit lelankadt, a fórum forgalma... Persze tudom, hogy ez csak átmeneti állapot. Sajnos most már nekem sem lesz (folyamatos műszak)miatt annyi időm mint az elmúlt napokban, de természetesen, amint időm engedi jövök, és töltöm le a gyilok-jó számokat...

    Sajna néha szarakodik a sendspace, mert egy két számot a múltkor sem tudtam letölteni...

    Üdv, Mindenkinek!

    Chris
  • D Love
    #1494
    Kössz az infót! De hogy ment tönkre?? Nagyon felkapott volt mára már nem létező hangulatú dance partykkal....
  • Xtra99
    #1493
    OFF

    A fõváros XII. kerületében, az Apor Vilmos téren az elhíresült MOM-telki beépítéssel egyidejûleg újabb nemkívánatos építkezés lehetõsége fenyeget.

    A Felsõ-Krisztinavárosi Egyházkerület még a háború elõtt templomépítésbe kezdett. A háború, az azt követõ gazdasági válság, majd a politikai helyzet változása megakadályozta a már félig kész templom befejezését. A közös, egyházi és fõvárosi tulajdonú telken a templomból szolgáltatóház lett, majd a rendszerváltáskor az objektumot privatizálták. Legutóbb a templom alapjain diszkó mûködött, amely Hully-Gully néven vált hírhedtté.

    A diszkó tönkrement, tulajdonosa el akarja adni. Mivel a diszkó olyan telekrészre is túlépítkezett, amely egyházi tulajdonban van, a Magyar Katolikus Egyházat elõvételi jog illeti meg. A kerület legfrekventáltabb részén levõ telket azonban az egyháznak is piaci áron kínálják. A hívek gyûjtésébõl eddig a vételárnak mindössze egyhatoda gyûlt össze. Ezért fenyeget a veszély, hogy a telket olyan üzletember veszi meg, aki ott szállodát és szórakoztatócentrumot építene. Úgy a helyzet még rosszabb lenne, mint a mûködõ Hully-Gully idején volt.

    Ez a mûintézet — amelyet beavatottak „hulla-gúlának" is hívtak — bezárása elõtt ukrán „üzletemberek" törzshelye volt, és a környéken elkövetett számos bûncselekménnyel volt kapcsolatba hozható. A XII. kerület polgári jellegét ajánlatos megõrizni. Szállodákra, szórakoztatóközpontokra itt nincs semmi szükség. Annál is inkább, mivel — sajnálatos módon — a MOM-telken épülõ bevásárlóközpont mellett hasonló ifjúságrontó létesítmények építését tervezik.

    Amennyiben a Katolikus Egyház anyagiak híján nem tudna élni az Apor Vilmos téri ingatlan elõvételi jogával, segítségül hívhatná a többi történelmi egyházat.

    A kerületi és a fõvárosi önkormányzat képviselõ-testülete elõsegíthetné az ingatlan kívánatos hasznosítását azzal, hogy a részletes rendezési tervben gátat szab a nemkívánatos beépítésnek, lehetõleg még a telek értékesítése elõtt.

    Boldog Apor Vilmos püspök szobra jelenleg egy volt bûntanyára néz. Rajtunk is múlik, hogy ez a szégyenteljes helyzet megváltozzon.
  • Xtra99
    #1492
    Hully Gully
  • D Love
    #1491
    Sziasztok! Nem tudjátok, hogy hogy írták a haligali diszkó nevét rendesen?? Ott volt a az Apor Vilmos téren. És valami bővrbb infót a helyről valaki???? PLS!
  • bigalexander
    #1490
    Name: Ben Liebrand - Minimix Tony Scott vs. C&C music factory - Gonna make the Bigband sweat .mp3
    Size: 7MB / 192kbps


    http://www.sendspace.com/file/0y9ost
  • bigalexander
    #1489
    Name: Loleatta Holloway - Love Sensation (Shep Pettibone Remix).mp3
    Size: 12MB /Valamennyi kbps 200 körül


    http://www.sendspace.com/file/lmzfgp

    az alapmü 80s
  • bigalexander
    #1488
    Name: WACHSIDE - TURTLE FUNK.mp3
    Size: 6MB / VBR


    http://www.sendspace.com/file/6rr26n

    ha vkinek van ez más verzioban azt megköszöném.Nagy zene számomra.
  • bigalexander
    #1487
    Name: BLACK BONE - ANOTHER DAY IN PARADISE (More Beatz Mix)320.mp3
    Size: 8MB


    http://www.sendspace.com/file/g4mlj8
  • bigalexander
    #1486
    sziasztok.

    Name: LOVE CONNECTION - THE BOMB (Triple X Club)320.mp3
    Size: 12MB

    http://www.sendspace.com/file/50dsw4
  • Breki33
    #1485




    . (00:03:51) Snap - Power (7'' Version)
    2. (00:04:03) Snap - Ooops Up (7'' Edit)
    3. (00:04:02) Snap - Cult Of Snap (World Power Radio Mix)
    4. (00:03:43) Snap - Mary Had A Little Boy (Radio Edit)
    5. (00:04:14) Snap - Colour Of Love (Massive 7')
    6. (00:03:46) Snap - Rhythm Is A Dancer (7' Edit)
    7. (00:04:20) Snap - Exterminate (Endzeit 7')
    8. (00:04:15) Snap - Do You See The Light (Looking For) (7')
    9. (00:04:17) Snap - Welcome To Tomorrow (Are You Ready) (Ft Summer)
    10. (00:03:56) Snap - The First The Last Eternity (Till The End) (Ft Summer) (7' Edit)
    11. (00:03:56) Snap - World In My Hands (7' Mix)
    12. (00:03:58) Snap - Rame (Original Version) (Ft Rukmani)
    13. (00:04:37) Snap - Megamix (7' Edit)

    Playing Time.........: 00:52:59
    Total Size...........: 84,93 MB
    http://rapidshare.de/files/23385527/Snap.BOS.A.rar