40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Italo forever
    #3247
    Csak russzkik látogathatják?????
    Tegnap regiztem be, akkor mi a fenének engedték?
  • Italo forever
    #3246
    Jó Reggelt! Srácok nem tudjátok mi van a Jetune.ru oldallal?
    Nekem nem jön be pedig regizve vagyok. Ezt írja ki:Sorry, Jetune.ru is available only for visitors from Russia.
  • ppista
    #3245

    Captain Hollywood Project - Love & Pain /256kbit 5:55

  • bigalexander
    #3244
    szia
    köszi jo lessz ez is.
  • Claud
    #3243
    nekem csak a X-MAS TIME c. száma van meg :-(
  • Claud
    #3242
    Hirtelen ezt találtam:

    Captain Hollywood Project - Love And Pain (Eurodance Mix) (3:50, vbr)
    http://www.speedyshare.com/199122216.html
  • bigivan
    #3241
    Köszi szépen, előre is .....
  • bigivan
    #3240
    Szevasztok !
    Nem nagyon szoktam felétek járni, inkább a 80-as évek zenéiben nyomulok, de szükségem lenne a segítségetekre ! Keresek egy zenét, ez a 90-es évek legvégén volt tuti siker, pontosabban 2000 nyarán és a vége felé, meg 2001 tavaszán ! Talán még befér:

    DJ. ÖTZI - HEY. BABY
    Ha megvan vkinek, és van rá lehetősége, legyen olyan jó, és tolja fel vhová !!!

  • DjRolee
    #3239
    Vagy ha az elöbbi linken nem jön be rendesen az oldal akkor itt egy másik elérési cim Eurobeat 2
    Amikor be jön az oldal akkor megjelenik egy kis ablak nem tom mi van bele irva nem tok azon a nyelven én csak simán le okéztam. :-)
  • DjRolee
    #3238
    Na épp az imént találtam megint egy oldalt szintén olyan mint a joval lentebb emlitett weboldalak szintén reggelni kell és szintén hozzá kell szolni a témához hogy lácodjon a letöltési link:-)

    Eurobeat

    Ez a weboldal valoszinüleg nem rég indult legalábbis a feltöltések pár naposak :-)

    Jo töltögetést
  • DjRolee
    #3237
    Sajnos az eurodancemania.eu tényleg le lett védve jelszoval :-((( fenébe a jelszot én sem tudom

  • bigalexander
    #3236
    hali.

    Pont ez a [email protected]ág az ilyen helyeken mert szét van offolva mert ugye mit irjon az ember.?.
    Vagy irja oda az ember ,hogy kösz vagy irjam oda neki ,hogy 00:45 kor megy a utolso metro éjszaka.
    Értem én ,hogy ez a szabály csak hát...............off.
    jo hétvégét mindenkinek.

    Nincs meg valakinek ez? Captain Hollywood Project - Love and Pain single
  • DjRolee
    #3235
    Az eurodance.cl-en valoban 30 karakternyi szöveget kell be gépelni a hozzászolásba! FONTOS NE IKONOKAT RAKJATOK MERT ELÖBB UTOBB KI TILTANAK!
    STORUNG a perui oldalon szinte csak ikonokat raktál és ha jol látom az egyok moderátor már figyelmeztetett is
  • DjRolee
    #3234
    Szivesen nincs mit! :-)
  • devotee32
    #3233
    Fenébe...
    Valaki nem tudja a jelszót?
  • Storung
    #3232
    eurodancemania lejelszavazva...:)
  • Italo forever
    #3231
    Szia ! Én is felregiztem mindkét oldalra és nagyon köszönöm neked!
    Baba mindkét oldal!!!
  • Storung
    #3230
    Nagyon köszönöm...
  • ppista
    #3229

    Texture - Over the night /320kbit

  • Storung
    #3228
    A www.eurodance.cl-en a hozzászólás nem lehet 30 karakternél rövidebb...idézzetek:)
  • bajusza
    #3227
    Úgy látom, senkinek sincs meg RuPaul száma.
  • nes
    #3226
    Nem szükséges regisztrálni. Mikor bejön az oldal először klikk erre a linkre: "Download for free with FileFactory Basic", majd az új oldalon beírni a megerősítő kódot, klikk a "continue" gombon, és az utolsó klikk ezen a linken "Click here to begin your download", aztán mentheted is le a számot. Remélem így sikerülni fog!
  • DjRolee
    #3225
    Ja sajni van ami elég gyengén szól! Nekem sajnos nincs meg a Texture - Over the night maxi csak a Power of love 192 kbps minöségbe!
  • Storung
    #3224
    Tengermély Tiszteletem!
    A lentebb említett perui oldalon találtam ezt:Texture - Over the night(Maxi). Sajna elég "fosh" a minősége.Ha esetleg megvan vkinek nagyon megköszönném...
  • munika
    #3223
    nes, regisztráltam, de nemértem hogy kell letölteni a számot
    aumgy köszi!!


    keresem még a TOTALDANCE fesztivált

    és a DNS -töl az earth move c számot
  • devotee32
    #3222
    Na igen,de a linket te osztottad meg velünk:D
    A La Bouche mix-klip sajna nekem csak VHS-en van meg:(
  • DjRolee
    #3221
    Hát igen azok a 90's évek ejj de szép volt!! Azok a jo kis dance zenék áááá én is visza mennék az idöbe ha lenne rá mod!
  • DjRolee
    #3220
    Ja ez lemaradt! Szinte minden nap van valami "újdonság" felrakva! Ja amugy valakinek nincs meg a La Bouche- Megamix video klipp?? Ma akadtam rá véletlenül de nem tom letölteni csak neten nézhetö az alábbi linken:

    http://www.dailymotion.com/hakim93200/bouche/video/x10svi_la-bouche-megamix

    Ha valakinek meg van az lécci jelezze:-)
  • DjRolee
    #3219
    Szia! A felhasználok rakják fel a cuccot, tehát nincs külön feltöltö emberke :-)Én is raktam már fel sokmindent! Ami számomra negativ hogy szinte minden rapidra van felrakva .....
  • devotee32
    #3218
    Ezzel mindannyian így vagyunk.
    Számomra is szinte hihetetlen,hogy a mai fiatalság nem ismeri ezeket az előadókat,pedig nem is olyan rég volt ugyebár...
    Én is ezen a zenén nőttem fel,és most gyűjtögetem azokat az albumokat,maxikat,amik anno csak kazettán jöttek ki.
    Szóval üdv neked a TOPICBAN!
  • devotee32
    #3217
    Én is nagyon köszönöm a linket,nagyon-nagyon jó.
    Egy kérdésem lenne azért.
    Ezt az oldalt frissíteni is szokták?Azért elleszek az egész pár napig az egész single letöltésével:D
    Mégegyszer nagyon köszi.Örök hálám;)
  • DjRolee
    #3216
    Hát én elég rég reggeltem a perui oldalra de emlékezetem szerint erre kell kattintani "Estoy de acuerdo con estos términos y condiciones y tengo más de o exactamente 13 de edad"

    Na és még egy oldal http://www.eurodance.cl it is reggelni kell és ugyan ugy lehet töltögetni mint ahogy azt pár sorral lejebb le irtam! :-)))
  • Storung
    #3215
    Atom! Hála és köszönet...
  • KriszTom
    #3214
    pls help! Amikor regiztél erre a perui oldalra, a reg. oldalon a két felső lehetőség közül melyiket választottad? Kicsit hézagos a spanyol tudásom... annyit vettem ki belőle, hogy az utsó azt jelenti, hogy nem fogadod el a feltételeket, a felső kettő meg nemtom mit takar (13 éves korra hivatkozik, én elmúltam, de sztem nem mindegy melyiket választom).

    Előre is köszi!
  • KriszTom
    #3213
    Helló mindenkinek!
    Tök örülök hogy megtaláltam ezt a topic-ot! Már azt hittem hogy egyedül vagyok a 90-es évekbeli zenék iránti rajongásommal. Sokan őrültnek tartanak hogy én még ilyen zenéket (is) hallgatok. A fiatalabbak a környezetemben azt sem tudják, mit jelent: La Bouche, DJ Bobo, Maxx, Mr. President, Corona... én tudom, mert ezeken nőttem fel, életem eddigi legszebb éveit kísérték végig! Mindig kellemes emlékek ébrednek bennem, ha meghallok egy-egy régi dalt! Egyedül az szomorít el, hogy sajnos nem emlékszem minden előadó/dal nevére/címére, és így veszettül töltögetek mindenhonnan, hátha rábukkanok egy-egy ismerősre! És szomorúan gondolok a régi, elveszett kazettáimra, amiket ezerszer is meghallgattam... Eltűntek, ködbe vesztek. Nagy meghatódottságot érzek, amikor felcsendül egy régen hallott ismerős hang, dallam... végigfut rajtam a borzongás, és vissza szeretnék menni abba az időbe! Tenni egy időutazást, újra ott lenni forró nyárban, hideg télben, átélni újra minden jót és szépet! Gondolom, ezzel sokan így vagytok!
  • DjRolee
    #3212
    Igazán nincs mit :-) Itt egy másik cim ez egy perui oldal http://eurodanceperu.tk/ itt regisztrálni kell! Letöltési linkek csak ugy látszodnak ha hozzá szolsz az adott topichoz! Én annyit szoktam irni hogy köszönöm :-) persze angolul! Rengeteg ritka régi maxi van fenn meg albumok , megamixek, video klippek! Gyözétek tölteni! :-)))))))
  • Chris 2000
    #3211
    Mekkora csávó vagy!!!

    Ezt sok régi dance-es arc nevében köszönöm!!!


  • DjRolee
    #3210
    Nes! Szivesen! Ha kell még valami a La Bouche-tol pl maxik vagy klippek szolj mert meg van minden
  • Quadrat
    #3209
    (1997) 4F-Club - Tanga

    Itt találtok egy 4F-Club Maxit. Losslessbe.

    password: quadrat
    PEACE!
  • bajusza
    #3208
    Megvan valakinek RuPaul Snapshot című száma eredetiben?


    Ha megvan, akkor rakja fel legyenszíves a Speedyshare-re (a kedvenc feltöltőoldalam).


    Egyébként a www.jetune.ru oldal egész jó, már regisztráltam is magam, le is szedtem jó pár régi számot.