40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Storung
    #3447
    Olli's Club - It's Allright (Extended Mix)
  • Storung
    #3446
    Afrika Bambaataa - Feel The Vibe (Extended Club Mix)
  • kalyhacsu
    #3445
    Szeva!Majd később rakok fel pár kívánságot,de most alszom 1-et!FÁRADT VAGYOK!
  • Iggy
    #3444
    Hellosztok!Most Talalltam Ra Az Oldara, Nagyon Tetszik!Mert A '80-'90 Evekben Voltak Az Igazi Muzsikak.Nekem Volna Par Zenei Kivansagom Pl.:

    Odyssey - Let Yourself Go!
    Afrika Bambaataa - Feel The Vibe
    Happyman - Do It Yourself
    Texture - Power Of Love (Maxi Mix)
    Go! - Let's All Chant
    Elenora Espago - Flash In The Night
    Yo! Co Ross - Miss Me
    Olli's Club - It's All Right
    Jam The House & Princess - Free

    Kb. Ezek A Szamok Hianyoznak Meg Jo Minosegbe! Valaki, Hogy Ha Kitudna Segitten JO LENNE!Ja Es, Hogy Kell Felrakni Zenet Erre Az Oldara?

  • Czecsa
    #3443
    Future Breeze-Cruel World (VBR)
  • kalyhacsu
    #3442
    DJH. feat. Stefy-My body + az ilyen!Hogy ráztam erre az akkor még csontos seggem!!!
  • kalyhacsu
    #3441
    E-Base-Fire of St.Elmo Az ilyen stílusú zenék hiányoznak a mai felhozatalból!
  • Chris 2000
    #3440
    Ez kurva jó szám!!!


  • Howkeddlee #3439
    Sziasztok!

    Storung:Nagyon köszi a zenét!!
  • kalyhacsu
    #3438
    Itt egész délután esett!Villanyt szerelni esőben nem egy szívderítő élmény!
  • Czecsa
    #3437
    http://www.speedyshare.com/923651247.html
  • Czecsa
    #3436
    Ez a csapat nagyon jó zenéket játszott akkoriban!Watergate-Mull of kintre
  • egyeki
    #3435
    Mi ujság,felétek itt már majd nem esik.
  • csazso
    #3434
    www.grammy.ru ingyenes, változó minőségű, lassú, de van pár dolog rajta, abc szerint lehet nézelődni
  • kalyhacsu
    #3433
    Ismerem,de a ritka zenéket nem találom rajta meg!
  • kalyhacsu
    #3432
    Csá!Ezt nem tudom megszerezni sehonnan:O-Mega Feat. Adrian Johnson-Come into the party(Euro dance)Kibaszott jó kis dance zene!!!
  • Storung
    #3431
    Cool Note - Hard Work
  • csazso
    #3430
    Aranybánya!!
  • csazso
    #3429
    www.mp3.club.hu ismeritek?
  • csazso
    #3428
    Nagyon köszönöm, 12-13 éves koromban halottam utoljára.
  • Howkeddlee #3427
    Ok,azért köszi!Ezek közül nincs meg valamelyik?

    Beautiful ballett-Energy
    Hyperactive-Tanz Brüderchen
    Cool Note-Hard Work

    Esetleg te mást nem keresel,csak a Plaza People-t?
  • kalyhacsu
    #3426
    Szeva!Csak Így van meg!
  • Howkeddlee #3425
    Sziasztok!

    Kalyhacsu:Nagyon köszi a zenéket!
    Amúgy ugyanezek a zenék,hosszabb változatban esetleg,nincsenek meg?Jó tudom,kicsit telhetetlen vagyok,csak megkérdeztem!
  • kalyhacsu
    #3424
    Urgent C-Wish you were here
  • kalyhacsu
    #3423
    Plaza People-Layla(Francis D.j. mix)
  • kalyhacsu
    #3422
    Osmania-Face of a stranger
  • Howkeddlee #3421
    Szia!

    Meghallgatnám azt a verziót,ha lehet!
    Sajnos,nagyon sok zenét keresek a 90es évekből is,amik csak kazin vannak meg nekem,de annyira ritkák,hogy szinte senkinek nincsenek meg!
    Csak egy pár példa:
    SAM-Nataka Safari
    Osmania-Face of the Stranger
    Hyperactive-Tanz brüderchen
    Urgent C-Wish You Where Here

    Üdv.
  • Dióka
    #3420
    ha rövidebben írom,akkor csak négy betűt írok le,amit meg majd nem érted,miért teszek!ezért lett kicsit hosszabb....

    egyébként no problem.....és a szar egy fórumon nem feltétlenül pejoratív szó,így nem kell kerülni a használatát vagy undorodni tőle, esetleg inzultálva érezni magát senkinek sem miatta, bár lehet abban is használni,mert elég választékos az anyanyelvünk,de ha azt írom, nagyon-nagyon rossz,az nem fejezi ki eléggé a lényeget,amit az alkalmazott szóval csak kiemeltem,nyomatékosítottam....

    ja, és te nem vagy hibás semmiért sem!

  • Storung
    #3419
    Hali!

    Felfogtam volna rövidebben is, valamint viszonylag kevesen és keveset használjuk a "sz@rt" a fórumban...Egyébként igazad van. Nem az én készítményem, az én hibám csak annyi, hogy idő hiányában nem halgattam meg...Megyek tovább vadászni rá...

  • kalyhacsu
    #3418
    Evidens!A dc-n kerestem,de ott nem találtam meg!Ha érdekel Francis Dj.mixben fel tudom rakni,de az nem az igazi,mint amit keresünk!
  • Howkeddlee #3417
    Szia! A kért zene:

    Ice Mc- Cinema 128

    Sajna csak 128as ,de nem olyan rossz!
  • Howkeddlee #3416
    Sziasztok!

    Persze,csak találjam meg!De remélem ez visszafelé is így lesz,ha esetleg te találsz rá valahol!
  • Dióka
    #3415
    engem érdekelt volna,hisz egy időben nagyon vadásztam jó minőségben vagy akár csak bármilyenben ezt a ritkaságot,így hát már csak a kíváncsiság kedvéért is töltöttem le!

    nem tudom,ki volt az alkotó és feltöltő,de ennek köze sincs az előadó és számcímhez, mert azon kívül, hogy elég booooáááá a minősége, ráadásul az ifjú hangmérnökjelölt még fel is gyorsította vagy 10%-al az egészet,amitől az egész csak 1 bazinagy NYIVÁKOLÓS-NYÁVOGÁS lett,amivel jól el is lett cseszve az egész!
    EZ ÍGY SZAR!

    felesleges letölteni....

    BÁR ha ehhez neked semmi közöd sem volt, akkor persze a jószándékot magasra értékelem!!!
  • csazso
    #3414
    Szia , +köszönném!
  • kalyhacsu
    #3413
    Szeva!Látom te is Plaza People Layláját keresed!Nekem is ebben a verzsönben van meg kazin!Én is keresem több hónapja,ha netán előbb szerzed + fellöknéd? Köszi!
  • Howkeddlee #3412
    Szeva!

    Keresem az egész albumot én is,s nekem csak a Cinema számuk van meg!Azt ha gondolod,feltehetem!

    Üdv.
  • csazso
    #3411
    Esetleg Ice mc - cinema album nincs meg valakinek? köszi
  • csazso
    #3410
    Üdv! Volt egy szám: Lineaa - sending on my love. Ismeritek , esetleg meg van valakinek? Kb. 1990-91 körűli zene, kazettán meg volt / ANNO/. Köszi
  • Howkeddlee #3409
    Szeva!

    A kért zene:

    indra-misery (192)

    Üdv.How
  • Storung
    #3408
    African Business - In Zaire ha valakit érdekel
    http://www.sendspace.com/file/dawck9