40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Howkeddlee #3968
  • Storung
    #3967
    Stella (avagy Tere)Getzlink
  • Howkeddlee #3966
    Nnna!Fel is ment!Ittvan,tessék: Amadin - Alrabaiye (Take Me Up) (Extended)
  • Chris 2000
    #3965
    Ez gyorsabb volt mint gondoltam...
  • Howkeddlee #3964
    Kérésed számomra parancs...
    Már megy fel!256os!
  • Dióka
    #3963
    egykori, a csávó orgánuma miatt kedvenc számom:

    WAREBAND-PARTY CHILDREN (1992)

    kicsit megkopott már,az eredeti cédén sem volt valai über a hangzása,emiatt egy DEQ-es renoválás után jó hallgatást hozzá.
  • Storung
    #3962
    Közzétettem alant...
  • Chris 2000
    #3961
    Igen a Take me up volt az tuti! Köszi szépen! Ha valakinek esetleg megvan és közzé teszi, sokan örülni fogunk neki! Csakúgy mint a Dr Love-nak Stella Getz-től!
  • Storung
    #3960
    Amadin - Alrabaiye
  • Storung
    #3959
    Dolgozom mindkettőn...
  • Howkeddlee #3958
    Gyerekek,nekem is csak ez van meg sajna...

    Stella Getz - Friends (12 Mix)
  • Storung
    #3957
    A Dr Alban nóta pedig szerintem Amadin - Alrabaiye(Take me up) címmel futott (közreműködő és producer volt a doki)
  • Dióka
    #3956
    dr.love volt,de nem vagyok rajongója,emiatt sajna nincs meg,bár kétségtelen,hogy akkoriban jelen volt a csaj picit...
  • Storung
    #3955
    A Stella Getz nótának Dr. Love volt a címe, van kazin de igen fosh...keresem jobb minőségben én is...
  • Chris 2000
    #3954
    Srácok Stella Gets-től is volt egy jó szám de sajnos nem tudom a címét!

    Gotta move vagy Dr Move vagy love tényleg nem tudom. A Friends után volt nem sokkal "sláger".
    Ez az egyik amit nagyon keresnék, a másik meg egy Dr Alban szám, amiben a dokibácsi ezt hajtogatja: Annamari Héj Annamari...

    Nincs meg valakinek véletlenül? Mindkét szám 94-95-ös.
  • Dióka
    #3953
    Hokedli!

    Úgy látom, szinte egyediben viszed a témát!A deadly sins egyik haverom nagy kedvence volt, de és én is szeretem,jó így feleleveníteni, hogy más is elraktározta, az oscar meg nekem is nagy kedvencem!csak 1 apró kiegészítés, "secchi feat. oscar" a pontos előadó,bár neked sem kell bemutatni stefano secchit.
  • Howkeddlee #3952
    Közben ráleltem erre:

    Lusta Dick Trombitál - Macskafogó

    Nincs ez meg valakinek??
  • Howkeddlee #3951
    No comment...

    Deadly Sins-we are going on down
  • Howkeddlee #3950
    Keresném ezt minél több és hosszabb verzióban...

    Kraftwerk-Radioactivity
  • Howkeddlee #3949
    S megint egy nagy kedvenc:

    Oscar - Children/Voyage

    Robert Miles - Children vs. Desireless - Voyage,voyage
  • Howkeddlee #3948
    s az ötöske...

    Unity Mix 5
  • Howkeddlee #3947
    Unity Mix 4
  • Howkeddlee #3946
    A következőkben a rég elfeledett? Unity Mixek következnek!Nekem sajna csak ez a 3 rész van meg!(Unity Mix 3-4-5)Valakinek esetleg a többi,vagy esetleg ezek (4-5) de jobb minőségben??


    Unity Mix 3
  • Storung
    #3945
    Jaj nekem illetve nektek:Milli Vanilli - Keep on running
  • Storung
    #3944
    Akkor egy kis Kris Kross
  • Howkeddlee #3943
    Én hallottam tesó,le is mentettem a zenéidet gyorsan...
  • Howkeddlee #3942
    És most ezt a két zenét gyúrjuk össze,s ez lesz belőle:

    urban cookie collective - vs dj quicksilver - The Key,The Bellissima

    Szerintem egész jó lett...
  • Storung
    #3941
    Hali!

    Én próbálkoztam, de mindenki nagyon "kazettás" volt és meg sem hallottátok...Na de sebaj ez van ha nagy szellemek találkoznak.Zenének pedig ezt ajánlom:Shauna Davis - Get away
  • Howkeddlee #3940
    A folytatásban:
    Urban Cookie Collective - The Key,The secret
    Dj.Quicksilver - Bellissima

    link
  • Howkeddlee #3939
    Urban Cookie Collective???

    High on a Happy Vibe & Feels Like Heaven
  • Howkeddlee #3938
    Megint kicsit csend van,úgyhogy asszem megint zenélek egy picit "nektek"...

    Ezzel kezdeném!Nagyon szerettem régen ezt a muzsikát...

    SaxMachine - Sax It Up (Extended)
  • Howkeddlee #3937
    Jó tudom,kicsit beteges!De akkor is nagyon jó érzés bemenni közéjük!
    S azok a szagok...?!
    Köszönjük szépen!Eddig kb.110db van,s egy csomó jött azóta,amióta a képek készültek!

    Visszatérve:mivel hallgatod az onkyo-t?
  • Chris 2000
    #3936
    Jézusom, hát nem tudom mit mondjak...

    Szerintem a haveroddal együtt menjetek el egy orvoshoz... Biztosan sokat segítene...

    Gratulálok a gyűjteményetekhez! Egyszerűen káprázatos az a látvány! Gondolom régóta gyűjtögettek, láttam ott régi és új decket egyaránt! Nekem nagyon bejönnek a deprez műszeres régi deckek is!

    Tényleg gyönyörű!!!
  • Storung
    #3935
    Nah még egy kaziról:Sabrina - Angel Boy (Extended Mix)
  • Howkeddlee #3934
    Sziasztok!

    Chris: 21000ért nagyon baráti volt a cucc,főleg hogy viszonylag új korosztály!Viszonz,volt egy mondatod,amit megcáfolnék:
    -Ezek mellett sajnos nem rúg labdába ez a technika...-
    Egy jó deckkel,egy jó kazival,s egy jó cd.lejátszóval szinte csodákat lehet művelni...Ezt tapasztalatból mondom!Volt nem egy felvétel,ami jobban szólt mint a cd...
    Pl.egy pioneer ct-900s,akai cd-57,és egy sony ux-pro vagy tdk sa-xs kazi hármasa!
    Van itt pár kép,sajna szintén telcsivel készültek,épp ezért sajna nem a legjobb a minősége,de érdemes megnézni őket!Ez a gyüjtemény egy része...
    Jah,a haverom közel 1,90magas!
    Amúgy milyen hangfalakkal hallgatod az onkyo-t?

    képek
  • Storung
    #3933
    Hali!

    Ha már nosztalgia, hát kedvet kaptam én is és leporoltam az Akai GX 6-ost (fotót sajna nem tudok mellékelni róla) és megcsináltam ezt:Michael Jackson - Who is it (The Most Patient Mix) A magnó sem fiatal, a kazetta sem úgyhogy csak kíméletesen beteg öreg testemmel
  • Chris 2000
    #3932
    És gondold el, 21.000 Ft volt az egész torony... Ennyit ér egy Onkyo erősítő, egy full szervós Pioneer deck, meg egy nagyon jó Onkyo rádiótuner (ami mellesleg 2003-as évjáratú)!

    Egy érdekes kis nosztalgiázást engedjetek meg!

    Annak idején, még nem is volt olyan nagyon régen, mindig arra vágytam, hogy egyszer legyen egy ilyesmi kategóriás Hifi tornyom. Ami ugye különálló részekből áll. Mondjuk leginkább a deckre lett volna szükségem, hogy jó minőségű felvételt tudjak készíteni a rádiókból...
    Hát nem tudtam még véletlenül sem hozzájutni, a legjobb magnóm a kis Akai deck volt az ezüst színű. Aztán amikor már elkezdtem dolgozni, és lett volna rá pénzem, addigra már nem érdekelt annyira a magnózás, nem is nagyon volt rá időm. Aztán mint tudjuk lassan bejöttek az írható CD-k
    aztán az Mp3-ak. Ezek mellett sajnos nem rúg labdába ez a technika...

    Most novemberben nyílt itt nálunk egy kereskedés ami külföldről hozza be az ott lejárt cuccokat. Véletlenül betévedtem, és megláttam a Pioneer decket! 3000 Ft-ért. Szerintetek? Azonnal pezsgett a vérem. Félre rakattam, délután mentem érte. Biztos voltam benne, hogy van valami hibája, mert mint ahogy írtam, egy karc nem sok annyi nem volt rajta. Épp hogy garanciát nem adtak rá...
    Amikor hazahoztam órákig csak ő volt számomra! Mint kiderült hibája nincs, zsír új minőség le voltam rajta döbbenve...
    Na de ha fasza deckem van, akkor egye fene szerzek hozzá egy erősítőt is meg egy rádiótunert. Ismételten óriási mákom volt, ugyanis egyik haverom eladta féltve őrzött onkyo erősítőjét tunerestől. Hát ne tudjátok meg milyen boldog voltam! Gyönyörű karácsonyi ajándék volt.

    De ha jobban belegondolunk ezeket dolgokat csak a mifajtánk - nagy magnósok, diszkósok hifi mániások - értékelik. Egy két 15-16 éves gyerek nem is tudja mi az hogy deck...

    Sajnos vége lett annak az igazán jó kis időszaknak.

    Nagy örömöre azonban itt ez a remek fórum jobbnál jobb zenékkel, és a két kazettát amit még a deckkel vettem meg, tele is másoltam a legfinomabb inyencségekkel amiket innen szedtem le.

    CSAK A FEELING KEDVÉÉRT!!!
  • devotee32
    #3931
    Gratu a cucchoz!Megnéztem,és tényleg csodálatos!!
    90-es években nekem is volt hasonló,és tudom,hogy mire képes egy ilyen szerkó!Kicsit irigyellek is....;-)
  • Chris 2000
    #3930
    Üdv! Lefényképeztem neked a kis hifi-bazáromat! Sajnos a minőség nem a legjobb, mert telóval kattintgattam le őket!

    A Deck Pioneer CTW205R 97-es kiadás teljesen alapkategóriás, semmi extra nincs benne, minőségre sem a legjobb. De azért nem rossz! Nagyon jó állapotban van, szerintem a gazdája egyáltalán nem használhatta, mert abszolute semmi karc nem volt rajta, a fej is zsír új állapotban van benne! És mindezt 3000 Ft-ért vettem, novemberben. Annyiért már szerintem fejet nem lehetene bele vásárolni. Én nagyon szeretem!

    Cuccos
  • bajusza
    #3929
    mint látod, pezseg az élet. Jönnek a jobbnál jobb zenék.