40676
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Viola90s
    #201
    A Santananak az adala volt nem, amit a Rob Thomas-szal énekelt, vagy volt valami még a '90-es években?
  • Christiansen
    #202
    Hát az egy egész album volt (Smooth című szám,nem olyan nagy a régiekhez képest,az album címe Suernatural).
    A legújabb címe Shaman,sok a "vendégmuzsikus", de hát kell hogy a mai fiatalok megismerjék.
  • Christiansen
    #203
    Biztos emlékeztek (semmi kétség):
  • Trade
    #204
    take that
  • Christiansen
    #205
    Neked igazán rosssz a memóriád...
  • Trade
    #206
    akkor nemtom mibe volt benne Robbie
  • Christiansen
    #207
    Abban volt.
    De a kép NO DOUBT.
  • Viola90s
    #208
    Az előzőekben már betettem egy képet a Take Thatről de itt van még egy hoyg szemléltessük a dolgot:
    Ez a kép '94-ből való

    Balról jobbra: Gary Barlow, Howard Donald, Mark Owen, Jason Orange
    Elől: Robbie Williams
    Úristen de fiatalok voltak!
  • Viola90s
    #209
    Azon gondolkoztam , hogy pl a sportról még nem is nagyon esett szó. Pedig '92-ben és '96-bna is volt olimpia és foci eb, '94 és '98 foci vb, hogy csak a legnagoybb eseményeket említsem.
    Aztán Forma 1, tenisz grand slam-ek, stb, stb, stb.
  • maozedong
    #210
    :DSGSDGGSGGSDS
  • Viola90s
    #211
    Ja és szerintem mind a Tankcsapda, mind a Kispál és a Borz a '90-es években lettek ismertek (bár pontosan nem tudom mikor alakultak). Emlékszem amikor a Mahasz slágerlistáját a Kispál vezette nagyon sokáig, és mindig nyomatták a klippjüket, ami nagyon elvont volt legalábbis akkor annak tűnt, aztán amikor a Csinibaba filmzenéje volt a sláger akkor is nagyon utáltam őket. Érdekes, hogy most az egyik kedvenc bandám közé tartoznak.
    A Tankcsapdát pedig Magyarországon mindenki ismeri!
  • Kolbasz
    #212
    4F Club, Ámokfutók, Baby Sisters, Baby Ladies, Bestiák, Bizö Boys, Carpe Diem, Császár Előd, Emergency House, Fresh, G-Play, Groovehouse, Happay Gang, Hip-Hop Boyz, Kiwi, Kozmix, Mr. Rick, Nika, Orsi, O-Zone (nem a román, a magyar!), Picasso Branch, Remix, Shygys, Soho Party, Splash, TNT, UFO, VIP, V-Tech, Zoltán Erika.
  • Viola90s
    #213
    Húú, jól összeszedted a '90-es évek meghatározó magyar "sztárjait"!
    Talán még az Alvajárók hiányzik, Rapülök, FLM (mondjuk ez lehet a Császár Előd). Asszem ennyit tudok még hozzátenni.
    Komolyan volt magyar o-zone??? Mit énekeltek?
  • Encore
    #214
    Csillebérc - Gondolom áltsuliban ti is voltatok ott osztálykiránduláson
  • Christiansen
    #215
    Soltvadkert
  • Loál János #216
    Zánkai Úttörőtábor
  • Viola90s
    #217
    Gondoltam felteszek néhány képet.
  • Viola90s
    #218
  • Viola90s
    #219
  • Viola90s
    #220
  • Viola90s
    #221
  • Viola90s
    #222
    Egyenlőre ennyi.
    Ha valakit érdekelnének ehhez hasonló képek, akkor írja meg kikről tegyek még be.
  • Kolbasz
    #223
    Az Alvajárók nem volt akkora siker szerintem, csak majd az abból kialakuló Ámokfutók. Rapülők az nem minősül szerintem igazi pop-csapatnak, kicsit kilóg. De az FLM-et nem vágom. Az O-Zone-nak meg volt két slágere a "Ha mással ébredsz fel" és a "Nem számít a baj". Nem volt nehéz összeírni, mivel az összes jelentős 90-es évekbeli magagyar popsláger itt pihen a vinyómon. 204 fájl.
  • OPM
    #224
  • Encore
    #225
    Rednex, mekkora sikerük volt :D
  • Loál János #226
    Doop
  • Viola90s
    #227
    Az FLM-et nem vágod? Ez volt a Császár Előd együttesének a neve, azt hiszem a másik tagot Hoffer Daninak hívták.
    Keresek majd képet róluk, csak ahhoz fel kell lapoznom pár régi Bravot, de délutánra meglesz.
    Ha még emlékszel akkor azért az Alvajárók Induljon a tánc című száma elég nagy siker volt, legalább is akkoriban állandóan azt nyomatták a tv-ben, a Kozsó-érából pedig a Crazy Dance említhető (ez még kazin is megvan, tök jó)
  • Viola90s
    #228
    A Rednexről viszont itt van pár kép, a Doop-ot pedig délután beteszem.

  • Viola90s
    #229
  • Viola90s
    #230
  • Viola90s
    #231
    A Doop-ra sem kell várni.
  • OPM
    #232
    ehh, erre az első 2 Rednexes képre emléxem én is a BRAVO-ból :D
  • Loál János #233


    :D
  • Loál János #234
    És a másik nagy slágere:

  • Viola90s
    #235
    aztán nem is volt több slágere.
  • Viola90s
    #236
    és zöld hajjal
  • Christiansen
    #237
    KI EZ A BUZI??!!
  • Viola90s
    #238
    itt az FLM, lemezkritika a Bravo-ból
  • OPM
    #239
    séjn fitifór!!!!!!4
  • Viola90s
    #240
    Sin with Sebastian, amúgy tényleg buzi, de ezt nem is nagyon titkolta.