40678
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Nastar
    #40434
    Egy igazi fekete gyémánt én is nagyon szeretem!Black Diamond - Let Me Be(Cappella Club Remix 1994 lossless remastered)
  • tormesz
    #40435
    Igen jól szól! És jó a sztereó képe is! Köszönöm a Black Diamondot is rendes vagy!!!!
  • Nastar
    #40436
    Nincs mit cimbi!Örülök ha örömet okozhatok!
  • Nastar
    #40437
    Üdv mindenkinek!Mostanában kicsit ellaposodott a fórum, ezért úgy gondoltam egy nagyon kellemes nyári muzsika bisztos nem árt meg neki!
    Better sounds than CD - lossless remastered by nastar master
  • Nastar
    #40438
    Ez a dal pedig még mai füllel is így 26 év távlatából nézve hatalmas zene ebben a műfajban!
    Indra - Save My Life (Crystal Mix 1994 lossless remastered)
  • allada67
    #40439
    Köszönettel, én vittem, nekem tetszik ahogy szól, meg nagy kedvencem is ez az "italo dream dance" verzió.
    Ekkora zene nem baj ha meg van 2x.
  • Nastar
    #40440
    Így van cimbi.
  • Copernico
    #40441
    Shalima - Don't Let Me Go
  • atiapuka
    #40442
  • atiapuka
    #40443
  • atiapuka
    #40444
    Lehet, hogy nem 90-es, csak eurodance. Akkor töröljétek nyugodtan.
  • atiapuka
    #40445
  • Copernico
    #40446
    JK - You & I - (Classic '95 Remix)
  • Howkeddlee #40447
    Sziasztok!

    Már rég jártam erre, habár ha ritkán is de azért néha felnézek hozzátok.
    Hoztam egy zenét, nekem nagyon tetszik, viszont nagyon úgy néz ki hogy ez is egy "egyslágeres" előadótól való.
    Azért ha valaki tud róla bármi infót, kik ők stb. kérem hogy ne fogja vissza magát.
    Köszönöm előre is!

    Believe - Dark Side Of The Moon (1996?) (FLAC)
  • amaximus
    #40448
    jó, hogy szóba hoztad, mert nekem is kedvencem ez a zene, kicsit érthetetlen is, hogy ez miért nem került bele akár a korabeli, akár a későbbi ismert remekművek táborába.

    megerősítem, igen, a zene 96-os, ezt már Te is tudod :)

    ezen a néven valóban egy egyslágers csapatot hallunk, de mint az elmúlt 40 év zeneiparában oly sokszor, itt is arról van szó, hogy néhány zeneszerző,előadó,produkció ezerféle néven és formációban tolta a piacra a zenéket, aztán a producerek várták, melyik merre tart, hová és hogyan futhat be, aztán amikre ugrott a nép, fogytak az eladások, felkapták a klubok, rádiók vagy dj-ék, jól promotálták őket, azok lettek a befutott előadók, zenék, szóval ők lettek az ismertebbek az átlag hallgatóság számára.

    ez a szám talán mindössze 2 db cd-én jelent meg, olyan slágerekkel volt közös helyen és partiban (zenei értelemben is), amiket mindannyan jól ismerünk, ez valamiért mégis kimaradt a jóból.

    holland-belga szerzőhármas műve, 2-ről tudok annyi érdemi infót, hogy René de Ruyter és Andres Romero, mindketten elsősorban a korai techno- és trance korszaknak szereztek számos előadó (együttes) néven zenéket, miközben nem csak mellesleg, az azóta jóval ismertebbé vált Ferry Corsten kezdő zenei útjait is egyengették alkotói munkájukkal, és néha elfordultak társ szerzőként az évtizedben már igen népszerűvé váló eurodance szerzemények felé is.

    a dark side of the moon dalban inkább Romero hangszerelése és zenei stílusa a hangsúlyosabb, őt talán páran jobban el tudják helyezni, ha azt írom előadónak, hogy 2 Heaven, Medusa, vagy Nation 4

    Romero-nak pl. a Medusa formáció alatt még szintén 96ban megjelent egy másik kedvenc zenéje, amiben ugyanez a női vokál hallható, akit viszont szerintem a sok hasonló zenéhez jellemző módon igencsak méltatlanul nem cimkéztek sehol, tehát, hogy ki a csaj, azt sajnos nem tudom, pedig megérdemelné, hogy legalább a neve megjelenjen azokban a zenékben, amikben igencsak erős szerep és jelentőség jutott a zenei összhatáshoz a női éneknek.

    Medusa - Temple Of The Living Lights (DPR-12-MX)



    MEDUSA - Temple Of The Living Lights (Radio Mix)




    és még egy romero 97ből

    Nation 4 - Music Is My Life (Radio Mix)


  • Howkeddlee #40449
    Szia!
    Nagyon köszönöm a kimerítő válaszod!
    Sajnos teljesen igaz amit írtál. A kevésbé befutott vagy inkább kevésbé játszott és emiatt kevésbé ismert zenék között is nagyon sok van ami jó.
    Sok zene még ismert előadóknál is került ugyanebbe a helyzetbe, és azok csak azért nem lettek akkora slágerek, mert kevés válogatás lemezre került fel, így a rádiók nem is tudták nagyon játszani őket. Az "egyslágeres" előadók dalaival ez ugye még nehezebb helyzet volt.
    Mondjuk ezért is szerettem a maxikat régen is (még most is ) mert ott néha volt olyan zene is a lemezen, amit vagy ki sem adtak albumokon, vagy legalábbis nem abban a verzióban! Az volt az igazi ínyencség nekem akkor is, és igen, még most is!
  • Copernico
    #40450
    Ciccone - Elektro-Boogie
  • zalrobto
    #40451

    CAPELLA - GIMME THE POWER (DOLLS MIX)

    Új mix

    Utoljára szerkesztette: zalrobto, 2020.05.24. 23:23:52
  • gyula1971
    #40452
    13-perctől 16-ig nél mi szól,előadót,címet tudna valaki írni?-Kösz!

    Utoljára szerkesztette: gyula1971, 2020.05.29. 21:00:11
  • reynaud #40453
    Hogy keveredtél te ide ? :)
    Inner Circle - Da Bomb

    P.S. : ott volt a videó alatt a cím az orrod előtt!
  • gyula1971
    #40454
    Köszi,azért van ott a cím a videó alatt,mert a feltöltő gyorsabb volt!
  • reynaud #40455
    Szokásod szerint futottál egy felesleges kört,sőt most kettőt.
    A cím már akkor ott volt a videó alatt a hozzászólásoktól függetlenül ,mielőtt rákérdeztél itt és ott is!
    Katt a "Zene a videóban" alatt a "TÖBB" opcióra > További információ.
    Az ott így lenyíló listán olvasható az általad keresett ,nem ismert dal előadója és a dal címe DJ BoBo előtt a felsorolásban.
    Ezért írtam ,ott volt az orrod előtt,,,csak használni kell az oldal kínálta lehetőségeket.
  • Storung
    #40456
    Ahoy!

    Karakterhalmozás helyett:Inner Circle - Da Bomb (Extended Version) wav
  • reynaud #40457
    Már amennyire az karakterhalmozásnak számít,hogy kétszeri segítséget nyújtok,egy az internet adathalmazában elveszni képes tagnak.
    Akitől cserébe kapok egy pimasz választ,megspékelve egy rip koponyával.

    +
    Szoktam volt mondani,a fórumozás savát-borsát a tagok közti párbeszédek adják,adnák,de sokatok erre is képtelen,egyesek csak akkor lépnek ki a komfortzónájukból ,amikor valami balhét szagolnak.
    Lásd a múltat.
  • reynaud #40458
    s ha már idetévedtem,hoztam egy vadiúj,a 90s eurodance zenék hangzásvilágát megidéző muzsikát is.

    Newborn 90s - I Feel Alive (Original Mix)


  • gyula1971
    #40459
    Igen, sajnos sietek,mint mindig,ez igaz! Életkörülményeim,nem panellakó vagyok,családi nagy ház,hatalmas telekkel,plusz két szőllőhegy! És egyedül bírom a robotot! Így a topic témákhoz sem igen szólok hozzá...De a srác Dombóváron lakik,nem messze hozzám,azt is megtudtam!
    Az ott így lenyíló listán olvasható az általad keresett ,nem ismert dal előadója-köszönöm,most megnézem! Pedig én is néztem alatta a hozzászólásoknál,a tracklistát,valamiért nem vettem észre!
  • reynaud #40460
    Látod ha beszélgetünk egy menetet ,mindjárt világossá válik,hogy mi az oka annak hogy csak felületesen nézted át és így már érthetőbb az is amikor a new-italo topicban,ezek szerint időhiányában nem visszaolvasva a topicban,előfordul hogy korábban már bemutatott dalokat dobsz fel újra.
    Részemről semmi probléma,nincs neheztelés,de azt nem bánnám ha a rip koponyát a jövőben hanyagolnád csatolni a hozzászólásaidhoz :) !
    A környék pedig ismert számomra is, Pécs az egyik kedvenc városom,rengeteg ismerősöm lakik ott,sokat járok,jártam oda,Kaposvárt pedig úgyszólván úgy ismerem mint a tenyerem.
  • ItaloMucsacso70
    #40461
    Nincs meg véletlenül valakinek ez az album lossless-ben ?
    https://www.discogs.com/Exil-Go-Go/release/1335631

    Exil - Go Go Happy Go
  • ItaloMucsacso70
    #40462
    Már nem aktuális!
  • gyula1971
    #40463
    Köszönöm,végre ideértem!
  • zalrobto
    #40464

    Odyssey - Riding On A Train
    Best
  • zalrobto
    #40465

    B.O.D.Y. - Who's The Man
  • robogo81 #40466
    Sziasztok!
    Nincsen meg valakinek ez a szám jó minőségben:George Michael & Lisa Moorish - I'm Your Man (Tee's Club Radio Mix)


    Nem muszáj a legjobb,csak a yt-os minőségtől lehet jobb,de ha van akkor azt is megköszönném!
  • Storung
    #40467
    Lisa Moorish feat. George Michael - I'm Your Man (Tee's Club Mix)
  • robogo81 #40468
    Ó Nagyon szépen Köszönöm!
  • zalrobto
    #40469

    Soundstream - Life Is The Fight Reloaded (Official Lyric Video)

    Soundstream - Summer Nights

    Utoljára szerkesztette: zalrobto, 2020.07.13. 02:06:01
  • zsoltford
    #40470
    szép napot 90-es évek!



    B1
  • maxi71
    #40471
    Szia!

    Köszi szépen. Ilyen jó muzsikákkal, valóban csak szép lehet.
  • zsoltford
    #40472
    szia, hangerőt rá! :-)
  • zalrobto
    #40473
    Köszi a zenét