533
The Word\'s Leading Dance Event
  • CSOCSO
    #533
    jon amcsiba!!!! YESS!!!
  • mester1987
    #532
    Remélem nem gond, többször nem postolom.

    Aki szereti a Trance széles világát-t, szívesen várom az érdeklődőket a most induló csoportba facebookon:

    >>>KATT<<<
  • Kasya
    #531
    A Sensation Black-et már nem csinálják? Régebben a white and black majdnem egymás után jött, most meg sehol se találok rá ticketeket..csak white-ra :/
  • CSOCSO
    #530
    LIVE

    http://www.sensation.com/spain/en/news/index/584/live-broadcast-sensation-spain-11
  • CSOCSO
    #529
    hahh :D nem is mondom hogy en mennyit koltottem arra, hogy lathassam vegre a Sensation Whiteot.

    ja amugy ne fikazzatok Budapestet!!!!!!!!!!!! szerintem szebb mint Rio de Janeiro meg Sao Paulo!
  • CSOCSO
    #528
    Tegnap erkeztem haza. ISTENI VOLT!!!!!!!!!!!!!! semmi nem hasonlithato a Sensationhoz! Igazan-igazan nem tancoltam... "lotyogtem" meg amultam-bamultam! Sajna a pialas szar volt mert jegyeket lehetett venni es a pultnal csak jegyekre lehetett valtani az italt es whisky,n vodkan soron semmi nem volt alkoholos es 5 ticketert nem adtak csak keveset :( sor 1 ticket volt normalis 3 deci az jobban megszeditett csak baromira nem birom a keseru sort.

    Latvanyilag odabaszott, belekonnyeztem mikor elkezdodott!!! Kar hogy nem ocean of white volt, de a wicked wonderland is jo volt. Ket nagy baj volt. Mivel Brazilban volt, ezert portugalul beszeltek, nem angolul :( pedig elvileg mindenhol mashol angolul nyomtak. A masik hogy ESZMELETLEN SOK ember maszkalt! nagyon tancolni se lehetett mint valami bespeedezett orult mert mindenkit levertem volna a kezemmel, labammal.

    Ja es Brazil csajoknak NAGYON jo alakjuk van! az a kerek comb, mindenkinek formas fenek... nagyon LIKE :D
    zsir volt a parti! Es jobb volt mint kiadott video mert ahol mi voltunk ott voltak pillango szarnyai is a hatalmas center stagenak.
  • viizo
    #527


    ahhh, irigy vagyok :)
  • CSOCSO
    #526
  • CSOCSO
    #525
    vegre en is meglesem milyen a Sensation White party!!!


    .

  • pgguru6
    #524
    Hali! Már eléggé sok helyen kerestem a prágai Sensation-re jegyeket értékesítő oldalakat, de alig találok. Tudom, sazkaticket.cz, de kb 20e forint mire eljut hozzám. Ha valaki tud valamit, segítsen!!!
  • Mauro
    #523
    Valakinek meg van God Is My DJ (The Story Of Sensation)?
    Tényleg csak DJ-kel készült interjúkat tartalmaz ez a DVD?
  • WuFraZselic
    #522
    egy Axwell, (Sebastian Ingrosso), Sander van Doorn, Tocadisco line-up bárhol a világon megállja a helyét...
  • AntiHero
    #521
    a szánalmas line-up azért az utolsón nem volt rossz sőőőt. Elég nagy nevek lettek azóta. Igaz már engem nem nagyon mozgat meg a house zene.
  • Csuhai G
    #520
    Az országunk hibája, hogy szánalmas line-uppal kecsegtettek minket mindkét évben. Nem mindenki ad ki tízezret szar fellépőkre, csak azért, mert "Sensation"..
  • JaSoN HuNTeR #519
    nincs nyereség csak veszteség benne. Mit vársz ettől az országtól? =)
  • AntiHero
    #518
    szerintem nem lesz.
  • Mesoszatesz
    #517
    lehet már vhonnan tudni h 2011-ben lesz e Magyarországon?
  • AntiHero
    #516
    Nem tudni. Remélem 2011be lesz.
  • CSOCSO
    #515
    mikor lesz legkozelebb???? most mar nagyon szivesen elmennek egy ilyenre...
  • kretyás
    #514
    miért?:P
    mixeket le lehet tölteni ingyen, torrentről nem szoktam ilyeneket szedni :)
  • nandorb
    #513
    torrent only man:)
  • WuFraZselic
    #512
    őszintén szólva egyik set sem fogott meg... még az általában pörgős SvD setje is teljesen unalmas volt
  • kretyás
    #511
    "No permission for Ingrosso's set"... gondolom a WMC előtt nem akarja felvetetni már a szettjét, szal csak SOlveigem van :P

    Martin Solveig Sensation White Belgium 2010.03.13.

    00. Sensation Intro
    01. Martin Solveig - One 2 3 Four (Deepside Deejays Remix)
    02. Martin Solveig feat. Dragonette - Boys & Girls w/ Daft Punk - Burnin'
    03. Chemical Brothers - Hey Boys, Hey Girl (ID Remix)
    04. Tocadisco - Morumbi (Original Mix)
    05. Deadmau5 & Chris Lake - I Said (Michael Woods remix)
    06. Temper Traps - Sweet Disposition (ID Remix)
    07. Wolfgang Gartner & Francis Preve vs La Roux - Yin For The Kill (Dave Spoon Bootleg)
    08. Unkle - Restless (Fake Blood Remix)
    09. Black Eyed Peas - Boom Boom Pow (ID Remix)
    10. Dizzee Rascal - Holiday (Laidback Luke Remix)
    11. Major Lazer - Pon De Floor w/ Kelis - Milkshake (Acapella)
    12. Proxy - Raven (Crookers Remix) w/ Run DMC vs. Sidney Samson - Riverside's Like That (Martin Solveig Edit)
    13. ID w/ N.E.R.D. - Everyone Nose (Acapella)
    14. Martin Solveig feat. Jay Sebag - C'est La Vie (Original Mix w/ Kid Cudi - Day 'N' Nite (Acapella)
    15. MGMT - Kids (Soulwax Nite Version)
    16. Big World feat. Markus Binapfl - Quadrillion (Moguai Remix)
    17. Larry Tee feat. Roxy Cottontail - Let's Make Nasty (Afrojack Remix)
    18. ID
    19. Laidback Luke - My G*O*D (Guns On Demo)
    20. Diplo & Laidback Luke - Hey! (ID Remix) w/ Justice vs. Simian - We Are Your Friends (Acapella)
    21. Zombie Nation - Kernkraft 400 (Laidback Luke Bootleg)
    22. Fake Blood - Mars (Exclusive Herve Re-Fix)
    23. Alex Gopher - Handguns (Dada Life Remix)
    24. Deadmau5 - Moar Ghosts N Whatever
    25. Sebastian Ingrosso & Dirty South - Meich (Original Mix) w/ Nirvana - Smells Like Teen Sprit
    26. Nirvana - Smells Like Teen Sprit w/ Daft Punk - Television Rules The Nation w/ Around The World
  • Lipi1980
    #510
    Linket akarunk
  • kretyás
    #509
    Belga Sensationt hallgatja vki?

    SOlveig van, sztem már nem várom meg, de tuti letöltöm holnap Ingrosso szettjével együtt
  • SL
    #508
    azért bízok benne, hogy egyszer ide is ellátogat a Black.
  • Csuhai G
    #507
    "veszteségesnek, vagy fölöslegesnek"
    Hollandiára ezáltal a második vonatkozik.

    Egyébként abszolút nem szeretem a house-t, a jó bulikat letaszítani pedig végképp nem szeretném. Szimplán be kell látni, hogy ide (egyelőre) nem való Black, mert nincs rá kereslet.
  • SL
    #506
    Hollandiában azért nem szerveznek mivel ott a Q-dance és a b2s szóval ott egy évben kb. 20 Hardstyle rendezvény van, tehát oda a Black. lásd: Decibel Outdoor, Defqon 1, Qlimax stb. Szóval nem hinném, hogy Hollandiában veszteséges lenne. Látom, hogy te nagy House-os vagy :D így már megértem miért akarod "letaszítani" a Black-et :]

    #505: Valószínű, hogy elnézünk! :]
  • zolo
    #505
    Márc. 20, Brennan Heart, Diesel-ben, mi ottleszünk, gyertek ti is ;)
  • Csuhai G
    #504
    Te se gondolhatod komolyan, hogy ha Németországban, Hollandiában, és a világ minden táján egyelőre veszteségesnek, vagy fölöslegesnek tartják a Black szervezését, akkor pont Magyarországon dobnak tétre pártízmilliót.
  • SL
    #503
    nem tudom mire vár az ID-T a Blackel. Mert, hogy idén is csak Belgiumban rendezik annak semmi értelme. Legalább egyszer megpróbálhatnák itt is a Blacket és 100%, hogy mennék, de csak is a Hardstyle miatt :D
  • Lipi1980
    #502
    Már rendelhető a jegy a prágai Sensationre
  • nandorb
    #501
    ami volt budapesten sensation kene a mix-ek vagy amik lettek eresztve radion... axwell meg mittom en linkek ahonnet letolthetnem... torrent volna a legjobb de amit adtok...

    Kosszonom szepen elore is.
  • Mesoszatesz
    #500
    :(
  • Mesoszatesz
    #499
  • WuFraZselic
    #498
    hát, ezt ma kaptam =/

    "Dear Zsolt,

    There will be no Sensation in Hungary or Austria in 2010, so I suggest you buy tickets for the Czech Republic.

    Regards, Brenda"

    amúgy a Prágaira vélhetően ugyanannyi lesz a jegy, mint bármelyik másikra, nagyjából 60 euró
  • AntiHero
    #497
    A Prágaira mennyi lesz a jegy?
  • JaSoN HuNTeR #496
    A Sensation White 2010 Budapest időpontja még nem dőlt el illetve hogy egyáltalán megrendezik-e.
  • JaSoN HuNTeR #495
    Hogy hogy?
  • Mesoszatesz
    #494
    Nagy kár