28
  • Gade
    #28
    Szerintem igen sokat. A turizmusbol. Jolvan nem 3 évre gondoltam azért.
  • TheZsenyka
    #27
    Sokat?
  • Gade
    #26
    Ebböl jópár év mulva valaki menyit fog kaszálni?
  • jointeer
    #25
    oh, my gosh.
  • TheZsenyka
    #24
    Nézd Tetsuo, valljuk be, nem ez a legizgalmasabb "űrtechnikás cikk" amit valaha olvastunk. Nem azt írtam, hogy rossz, hanem hogy nem izgalmas. Így legalább lett pár hozzászólás.
  • Tetsuo
    #23
    Az mér van, h az űrtechnikás cikkekre mindig ilyen agyatlan baromságokat írtok? Ill miért van h a #6ost nem moderálták, engem meg 1 csomószor? :)
  • Cat #22
    Meteor a Mars egén
  • TheZsenyka
    #21


    És az emberek még válaszolnak is ezekre a hozzászólásaimra. Oltári!
  • immovable
    #20
    atyaég mi megy itt
  • darkey
    #19
    Én meg ha én lennék, akó erre azt válaszolnám, hogy nagyon gyorsan fordulj orvoshoz, mer lehet, hogy fertőző.
  • Cat #18
    "nem az első hullócsillag képe, hanem az első kép a hullócsillagról"

    ha zsenyka lennék, most visszakérdeznék: tehát egyetlenegy hullócsillag volt, és most készítették róla az első fotót? lesz még több is?
  • darkey
    #17
    Hjaj, ez már majnem fájt.
    Nem ezt most a gonosz űrlényufoélijenek fotózták promóciós célokból, hogy elcsábíccsák a földi túristákat (Különössen tidzsikisztániakat, mer azokat naon szeressék.), és azok inkább a marsra mennnyenek nyaralni, ahol maj kapnak ingyen szalonna jegyekt, ésmaj orbitális szalonasütő tivornyákat fognak rendezni. De persze, hogy ne legyen olyan eccerű a dolog, a szalonnát megmérgezik, na ettől meg maj egy csomót fognak fingani a túristák (különössen a tidzsikisztániak)
    , és jó megszennyezik a levegőt, amitől fölgyorsul a bolygó légkörének a felmelegedése, és a gonosz űrlényufoélijenek előbújhatnak maj a földalatti titkos bázisaikról, és elfoglalhatttyák a Földet. Na asszem ennyi.
  • HuHa
    #16
    Engem például lenyűgözött, és akiben van egy kis hajlam az űrről való álmodozásra, annak biztosan jobb lett a napja.
  • Sub
    #15
    Közvetett módon, de igen.
  • TheZsenyka
    #14
    "Elég ritkán fotózzák le ott emberek."

    Ezt most emberek fotózták?
  • Picador
    #13
    Nekem van jegyem jovohetre. Par 10milkaert eladom neked. Garancia nincs.
  • Sub
    #12
    Az alatt a röpke pár milliárd év alatt szerintem nem valószínű, hogy bármi is hullott volna a felszínre. loál!


  • Robin Hood
    #11
    Elég ritkán fotózzák le ott emberek.
  • Zedas
    #10
    Zsenyka, te nagyon egyszerű vagy :)

    Annyi az egész hogy félrefordították, nem az első hullócsillag képe, hanem az első kép a hullócsillagról.
  • Windforce
    #9
    Mibol gondolod?
    Nagy a vilagur...
  • Tetsuo
    #8
    A Mars viszont elég ritka, abból 1db van az egész Univerzumban. :)
  • Esrohnoil
    #7
    Nem ritka. :)
  • TheZsenyka
    #6
    És akkor ez azt jelenti, hogy már máskor is estek le közettörmelékek a Mars felszínére? Úgy értem, korábban? Szóval ez nem valami nagyon ritka dolog?
  • Flashy
    #5
    előjegyzek jegyet 2007 decemberre
  • mrzool
    #4
    "Honnan tudják, hogy még soha nem hullott kőzet a Mars felszínére ezelőtt?"

    Soha senki nem mondta, hogy ez lenne az első hullócsillag. Ha megnézed az eredeti cikket:

    The picture is the first of a shooting star above Mars.

    Azaz ez az első hullócsillag, amit lefényképeztek.
  • FTeR
    #3
    megint érzem, h ettől jobb lett a világ és én is boldogabban élek tovább...
  • Tomo15
    #2
    Az inkább egy UFO
  • TheZsenyka
    #1
    "Lefotózták a Mars első hullócsillagát"

    Honnan tudják, hogy még soha nem hullott kőzet a Mars felszínére ezelőtt?

    Különben is, a fénykép - legalábbis az alapján, ami látszik rajta - készülhetett Salgótarján környékén is.