15
  • dez
    #15
    Ez amúgy nem dual-core-os, hanem 2 GPU-s. (A dual-core azt jelenti, egy lapkán van két mag.)
  • dez
    #14
    Ha jól látom, az ott 2 GPU, nem 4. :)
  • Sityi
    #13
    Ha majd lesz megfelelő driver hozzá... Az Atinál ez HW-ből megy. Itt a link!
  • HUmanEmber41st
    #12
    A dualcore-os nVidiának van SLI csatija..szal lehet 4procis videókártyám??
    (ha rámszakad a bank)
  • mittu
    #11
    valszeg ezt is tervezték már jóideje... lehet mar valaki hasznalta is :]
    jokiskariez.
  • Troll
    #10
    Ez a Geminium VIII nagyon jó, tetszik igencsak.
    Mért csak most jutott eszükbe?
  • Hedgehunter #9
    Dual GPU sem rossz, remelem jobban elterjed mint a ketkartyas megoldasok....
  • Sityi
    #8
    A fotó alapján elég vérlámának és erőszakosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt megtörje, nem? Amúgy Relaksnak igaza van: ha egyszer beszerelted, akkor az már úgy is marad, ergo nem fog törni, mivel az általában cibálástól meg hasonlóktól szokott bekövetkezni.
  • RelakS
    #7
    Nem görcsöt kell rá kötni, hanem bent a házban elhelyezed, házat lezárod, és kész
  • archelf
    #6
    Király. Az nVidia végre kihasználja az 5 (vagy talán már 6) éve megvett 3dfx technológiát...

    AE
  • Esrohnoil
    #5
    A kábeles megoldásokat nem szeretem.
    Ki tudja mikor törik meg...
  • Sityi
    #4
    Az csak két kábel, hogyne lenne hajlékony? Az ötlet remek, csak tényleg jöhetett volna kissé hamarabb is.
  • Mice
    #3
    én csak azt nem értem, h akkor most a dvi csatis rész ki fog lógni a gépből hátul? vagy ennyire hajlékony az a kis bizbaszt?
  • grebber
    #2
    X800XL-ből sima AGP-s verzió is ritka nemhogy ez :)
  • TheZsenyka
    #1
    Lehet, hogy egy kicsit korábban kellett volna kihozni a duál csatlakozós megoldást. De azért érdekes cumó. Van egyfajta visszatartó ereje annak, ha valaki megvette a csúcskarit, ami AGP-s, valszeg nem rohan átállni újabb lapokra amin Express van. Én legalábbis nem rohanok.