4
LS-120+ISO van esely?
  • Lammer at Work
    #4
    Helyzetjelentes(hatha okul mas belole)
    NAszal megvan formazva egy 2 gigas particio fat16ra, ez a celparticio...
    nos bebutoltam a leguccso releaseben kiadott 1.44es bootimagebol... az install nalam nem akart sosem elindulni, atapi driveoknal megallt, nomondom, akkor safe mode a free-dos installnal, az dobott gyorsan egy Command-line-t, mondom remek, akkr talan kulon setupot tudok inditani, igy is tortent, az hiba miatt, nem tudta inditani a komplett installt(cdrom hianya miatt, nem a fizikai, hanem lemez) de KORREKTEN felkinalta, hogy custom utvonalas install legyen, vagy MOUNTOLHATO ISO!!!! es hopp ramasoltam az letoltheto utolso isot, a celparticiora, bemountltam, es all... es all... nmeg most is allna... szerintem az LS-120as drive kavar be, TUTI!!!
    NAMIND1, majd hazamegyek, es kiirom egy cdrwre... mostmar kivancsiva tett, onnan hajlando vegigmenni a setup... ezt akkor hanyagolom a 7vegeig, akkor jovok megint...
  • Lammer at Work
    #3
    az ok! de hogy "syselem meg?" xp van csak most...
    en mar egyebeknt ott fantazialtam, hogy virtualmachine... dos install, es ugy syselni a 120as lemezt... de ezt msot elvetem...
  • dikki*yysw
    #2
    Bemountolod az iso filet és dd-vel átcopyzod a lemezre?
  • Lammer at Work
    #1
    SZiasztok!

    A problema a kovetkezo!
    Adott egy LS-120as Drive es egy ISo file, CDiro nincs... de az iso tartalmat(Freedos) szeretnem ravarazsolni a 120 megas lemezemre. A CEL! -> Bootolhato Lemez a fullos Freedos disztribbel...
    5letek? En mar magamban mar tulbonyolitottam, kivancsi vagyok ti mit mondotok... jah igen sajnos csak 1 lemezem van, tehat sima masik DOsos boot kilove...
    Spammerek, meg hetvegi vasarnapi tékerek kimeljenek a temaban varom ertelmes hozzaszolasokat...