1317
  • Japep
    #277
    Remélem a következő futamot is nyerjük!!!
    Már nagyon hiányzott a piros szín a dobogó tetejéről!
    Schumi a legjobb!
  • MikX
    #276
    Go Schumi, go!!!

    Forza Ferrari

    Kár hogy ki kellett hagynom a futamot... :(
  • Szid
    #275
    Szép volt ez a mai:o)
  • oneal1
    #274
    végre!!
    ideje volt már győzni!:)
  • Bandee1987
    #273
    látszik, hogy az irigység szól belőled
  • Rolesz
    #272
    Az idióta....
  • Bandee1987
    #271
    HOHÓ! :)

  • Bandee1987
    #270
    pontosan :)))
  • gergelyanevem
    #269
    és velünk volt :D
  • kirol
    #268
    Nagyon király futam volt. És végre győztünk!
  • Bandee1987
    #267
    Gyerekek, ehhez a győzelemhez nincs mit hozzáfűzni, ez önmagáért beszél :)
  • Jeff Gordon
    #266
    igen ebben igazad one. rénót nem szeressük... (sorry a reno fanoktól)
    egyébként MS nek télleg átkéne adni valakinek a helyét, nagyszerű pilóta rengeteg mindent elért de senkise maradhat örökké a csúcson és az f1en kivül is vannak olyan sorozatok ahol szivesen látnák és emelné a sorozat szinvonalát. pl: DTM. nem lenne semmi egy újabb Hakkinen-Schumi párharc... jó lenne:)
  • MikX
    #265
    Hát, jahh, szeretnék én is ilyen "szarban" lenni, mint Schumi :D
    Nem arért küzd, mert nincs lóvéja, csak mert jólesik neki, az, hogy nem nyer, biztos flusztrálja, de sztem nem életre halálra küzd már ezért, mindt a next generáció...

    Deazért, Go Schumi!!!!
    Forza Ferrari!!!
  • PeeVee
    #264
    hát, azért nem kell leírni a ferrárikat! tavaj se voltak rosszak, csak nem a legjobbak!! 3. helyen végzett a csapat, szall azért nem nyerhet mindenki mindig!! és sumi is 3. volt szall... na de amugyis, eljön lassan a fiatalok ideje, rájkönennek gyünnie kéne ferráriba, és sztem sumi is abbahagyhatná... sok pénze van.. stb! na de ő szeret versenyezni! ja és új csapattársa suminak, Massa, nem egy nagy tehetség:P na várom a köv meccset, és ha már nem a ferrári, akkor nyerjen a MERCI!:)) (utálom a renaultot)
  • Jeff Gordon
    #263
    Igazán jó ez a Banner. jobb mint az előző....
    egyébként MS és a Ferrari most ott lesznek az elején. én nekem nem ők a kedvenceim de azért f1 ferrari nélkül nem az igazi, márpedig tavaly olyan volt mintha pályán se lettek volna.

    Go McLaren. :S:S
  • MikX
    #262
    Nemcsak ott volt baj...
    Mondjuk ki, hogy a híres taktikájuk sorra csődöt mond, vagy van valami probléma, dehát mondjuk sztem ez várható volt előbb-utóbb, mivel nem mehetett ez időtlen időkig, de akkor is rossz, én világéletemben Ferraris voltam, vagyok, de akkor is látom, hogy akárhogy is akarnak, ez sem hiszem, hogy a mi évünk lesz :(
    Meg most még itt van Schumi is...
    MEg hogy jön-e Kimi... Szerintem mindenképpen jót tenne, ha jönne, a legtehetségesebbnak tartom a mezőnyben...

    De akkor is FORZA FERRARI!!!
  • Kit--Kat
    #261
    mi is volt a fő gond időmérőn?
  • kirol
    #260
    Hát úgy legyen!
  • Bandee1987
    #259
    nem baj, San Marinóba új motorral, és egyéb finomságokkal érkezünk, az erő velünk lesz!
  • gergelyanevem
    #258
    ma is meglettvolna sztem a 3. hely ha nem esik ki Sumi...úgy jött már fel hogy senki nem állíthatta volna meg..., az idöméröre jobban oda kell figyelni
  • Alien
    #257
    Így van Hajrá Ferrari!!
  • Bandee1987
    #256
    Pontosan! Az ilyen időkben kell igazán összetartanunk, és bíznunk a csapatban!
    FORZA FERRARI!!!!
  • Lteebee
    #255
    Én csak azt tudom, hogy attól, hogy lemész a pályáról, még nem kéne szétesni az autónak.
  • Lteebee
    #254
    Ez övön aluli volt:D
  • G_ArchAngel #253
    Indianapolis?:)))
  • JohnnySmith
    #252
    Szerintem se kell szomorkodni!
    Ausztrál nagydíjról meg csak annyi a véleményem (jó picit elfogult vagyok :)) hogy ha Forma1-et akarnak akkor építsenek egy pályát. Az ausztrál kormány is bejelentette hogy több pénzt nem fog az F1-re szánni.
    Vicc hogy ennyien elszáltak ráadásúl 2en Sumi,Montoya szerintem (akkor is) pálya hiba miatt.
    Ron Dennis egyébként új fejlesztésekről beszélt amit versenyközben fognak újitani az autókon, szóval remélem hogy nem fals infot mondott. Elvégre ő szakember:) Nem pedig PR-os :)
  • Lteebee
    #251
    Lesznek idén méga dobogón, emiatt nem aggódom.
    Ne csüggedj te se!
  • kirol
    #250
    Én már nagyon szomorú vagyok.
    Múlt évben végig szarok voltak, de én néztem, drukkoltam.
    Gondoltam majd most 2006-ban csak lesz valami változás. De nem lett, nem lesz.
    Sőt még hátrébb fognak kerülni, mivel a többi csapat feljött, lehagyta a Ferrarit.
    A Ferrari mindig azt mondja, hát ez nem a mi futamunk volt, de át kell lépni rajta, a következőre kell koncentrálni.
    Csak kár, hogy azon a következőn is rosszak, és ugyanezt mondják. Ha mind a tizenegynéhány futamon át akarnak lépni, akkor mire készülnek?

    Hát persze mindezt csak a keserűség mondatja velem, de sajnos ez az igaz.
    Bár úgyis nekik drukkolok, csak valahol szar érzés, hogy tudom, úgy sem lesz semmi jó számukra. Ez évben még dobogóra sem nagyon fognak kerülni.


  • Alien
    #249
    Ez a mai nagyon nem a mi futamunk volt
  • Alien
    #248
    Uhh jól utoléri a Forma 1-es a többit :)
  • JohnnySmith
    #247
    Mit találtam LOL nem egy mai darab, de aranyos:))
    Fiat vs Ferrari 550 vs Ferrari F1
  • kirol
    #246
    Hát ez a mai futam sem volt sajnos a miénk. Akkor mi lesz legközelebb, amikor a ferrarinál lesz (jóesetben) 2 futamos motor, Alfonzónál meg új.
  • Bandee1987
    #245
    már veszem is meg :P
  • G_ArchAngel #244
    Sznoboknak, elvakult rajongóknak - telefon, fényképezőgép mellé...:)

  • Bandee1987
    #243
    hát igen. De nem is lehet ránk gyakran mondani, hogy a motor szarakszik. Izgalmas lesz a holnapi futam. Viszont jó, hogy Alonso sem a legjobb helyről indul neki a futamnak.
  • kirol
    #242
    Ajj,jajj. Hát nem túl rózsás a helyzet.
  • kirol
    #241
    Nam valami gyémánt cég lesz afőszponzor?
  • JohnnySmith
    #240
    Jövőre a Ferrarinál a Martini Racing lesz a főszponzor a vodafone helyett. Szvsz sokkal jobban örülök egy olasz főszponzornak, raádásúl a rallyban a Lancia Delta világbajnok volt Martinivel és a DTM-ben pedig az Alfa Romeo 155 volt bajnok velük:)


  • gergelyanevem
    #239
    sztem nem kell aggódni, még1x nem lesz ekkora pechünk, Malaysia amúgy is fekszik, vagy nem?:D
  • kirol
    #238
    Remélem hétvégén még jobb lesz Schumi, és Massa sem csúszik majd ki.