15
A Car is Reborn on Discovery Channel /// Honnan lehetne megszerezni, vagy kinek van meg? O_o
  • geri15
    #1
    Nah hy all.
    Volt régebben a Discovery Channel-en egy sorozat, amikor egy Mark Evans nevű pasi egy régi Jaguar E-Type-ot újított fel, onnan hogy egy rozsdás ócskavas volt, egészen a vadonatúj állapotáig.
    15 részes volt, és többször is leadták, de sehol nem találom.
    Valaki nem tudna segíteni merre nézzek körül?
    Köszi előre is
  • gabber_saviola
    #2
    engem is érdekelne
  • Rafaelo
    #3
    nehogymá jaguárt épitsetek má lol
  • JohnnySmith
    #4
    Most éppen Cobrát épít:) De épített már repülőt,helikoptert,super sevent is.
  • Vlala #5
    Videora anno felvettem az összeset. A gond az, hogy egymásra, mert délutánonként megnéztem...

    Egyébként ez a Mark Evans elég különc figura, kicsit megszállottnak kelll lenni, hogy az ember ilyenbe fogjon... Leforgatom már a Lada is reborn filmsorozatomat, amely abból fog állni, hogy beadom szervizbe, kasznishoz, villamosságishoz, tuningosokhoz, és a végén örülök neki és csapatok egy nagyot :-)
  • Rafaelo
    #6
    akinek van pénze ilyesmire inkább egybe veszi meg most mit csavargasson itt 300 órát
  • geri15
    #7
    Cobrát? aztakurva :D

    Csak azt mondja meg vki pls honnan szerzem meg :)
  • 0ppika
    #8
    Amúgy ha jól tudom fogorvos vagy állatorvos?!
  • geri15
    #9
    Jaja valamilyen orvos, de egyébként az autók szerelmese. Több ilyen Reborn sorozatot is csinált, volt már helikopteres, most mondta is JohnnySmith hogy most csinál egy kobrásat, és ugye volt az E-Type-os.

    Fura egy figura az biztos :) Arra azt hiszem emlékszek, amikor a Cobrát el kezdte építeni (), és egy régi Ford Sierrát TÉPETT szét szó szerint :)
    De akkkkora élvezettel hogy már öröm volt nézni, ahogy kitépkedte a huzatokat, meg a "belsőségeket"
  • DJ RX7
    #10
    hány orakor van?
  • blackgamer
    #11
    kijöttek dvd-n
  • blackgamer
    #12
    Car is born fent is van:
    ed2k://|file|A.Car.is.Born.1.avi|376358912|68845692DC134A041D86D66AED636D9C|/
    ed2k://|file|A.Car.is.Born.2.avi|399734784|0D73C4992FB52CABC8DCAE5A5E2CF6A9|/
    ed2k://|file|A.Car.is.Born.3.avi|432887808|AE1F27016AD38CA7BEE9A180AECC8F03|/
  • geri15
    #13
    Milyen progi kell ehhez az ED2K, kezdetű cucchoz?
  • blackgamer
    #14
    pl. eMule
  • geri15
    #15
    THX