14
Lotus Challenge
  • Ry0K3N
    #14
    Enkóron még megtalálod xD
    Máshol már nem nagyon :D
  • arty
    #13
    basszus tavaly kimaradt a hozzászólás :(

    mind1, idén ezzel együtt kettő lesz :D
  • arty
    #12
    Még remélek!
  • arty
    #11
    senki semmit? :D lehet kivonták a forgalombol :(
  • arty
    #10
    látta még valaki valahol?

    én 1x olvastam h levitték 999re, azóta sehol sem látom :(
  • ngcsnet
    #9
    amúgy régebben nekem is kezembe került boltban ez a játék, de nem vettem meg :|
  • ngcsnet
    #8
    talán mert nem is létezik :D
  • iguanodon
    #7
    Hivatalos oldal, patch vagy bármi infó nem nagyon van mintha nem is létezne.
  • iguanodon
    #6
    Szevasztok.
    Én megvettem a játékot , szerintem a fizika nagyonjó, a hangok is elvannak találva , de felbontást nem lehet választani sajna az alap meg 640x480, így meg nem nézki valami jól.
    Ha valaki tudja hogyan kell azt megköszönném.
  • arty
    #5
    :))

    szóval akkor nem csak én NEM ismerem ... lehet beruházok rá .... fizu után :) meglátjuk.
  • hykao #4
    Demó nincs? Bár sokat nem várnék tőle...habár az is igaz, hogy pl. a Mercedes Benz World Racing sem jelent meg itthon a mai napig sem...
  • M@TriX
    #3
    kissé túlzó a jellemzés nem?
    biztos hallottunk volna róla ha anynira best lenne :)
  • K.András
    #2
    "Platform: PC
    Forgalmazó: EVM
    Lokalizáció: magyar útmutató/kézikönyv és doboz, angol játék
    Típus: szimulátor

    Lotus. Ez az a név, melyet mindenki ismer, aki az autókat szereti. Az egyik legpatinásabb járműgyár, amely a kezdetektől létezett. Ebben a játékban a Lotus különböző típusait vezetheted, a híres Seventől egészen a vadonatúj Elise-ig. Itt minden tudásodra és rafinériádra szükséged lesz, ha nyerni szeretnél!



    5 kiváló játékmód, Gyűjtögetés, Bajnokság, Egyszemélyes játék, Többjátékos üzemmód és Kihívás

    Vadonatúj fizikai modell, mellyel az autók reálisan sérülnek. A lámpák, a lökhárítók és sok-sok egyéb alkatrész meghibásodhat, vagy akár le is szakadhat

    Gyönyörű, realisztikus grafika, soha nem látott fényeffektusok

    A Lotus gyár tesztvezetői által létrehozott vezetési modell

    Több mint 15 versenypálya, 9 speciális verseny, 4 kaszkadőr kihívás, 9 különleges extra

    Hollywood-i hatások, hihetetlen izgalmak "

    :)
  • arty
    #1
    Nagyon régen hallottam a játékról, aztán megjelent, PC-s verzionak hire hamva sem volt. Aztán pár hónapja láttam egy üzletben, 1999FT-ért. Megvenném, de kiváncsi lennék olyan valaki véleményére, aki már próbálta, esetleg birtokosa.

    Mennyire árkád/szim, grafika, multi ?

    Pár képet találtam csak:



    1999FT a játék