626
  • geri15
    #186
    na ERRE kiváncsi vagyok. Amint lejött meg is nézem
  • kokesz92
    #185
    töltsd le plz és enjoy
  • #184
    A láma fejem kedvéért még1szer.
    Játék telepít,a Te cracked rá,és ennyi?

    Nem hiszem el!!!!

  • kokesz92
    #183
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
    EiBcrack by kOk3sZ DOWNLOAD!
  • Rohamsisak
    #182
    wow thanks!!
  • kokesz92
    #181
    felejtsétek el azt a szar sf3 törést, amibe húzgálni kell, használjátok az enyémet!!!!!!!4
  • kokesz92
    #180
    igen, a systembe
  • Rohamsisak
    #179
    semmi mást nem kell tenni?
  • Rohamsisak
    #178
    ha felinstalláltam akkor ezzel a crackel csak annyi hogy bemásolom és már megy is?
  • kokesz92
    #177
    nincs mit :) kötelességemnek éreztem a crack elkészítését :), reggelre jött le a game, felraktam, mondom húha sf3, és beugrott ez a biarth crack, mert a game 'felépítése' ugyan az. :)
  • kokesz92
    #176
    na hisztek nekem?
  • B@dsector
    #175
    thx kokesz92
  • kokesz92
    #174
    EIBcrack
  • Rohamsisak
    #173
    Ne nézzetek hülyének de mi az az sfcure? az a dvd-n van rajta vagy mi az? És mit kell vele csinálni? mert megvan a dvd-s verzió és bróbálnám 'abonyitomz'-leírása alapján csinálni de elakadok mert nem tudom mit is kell csinálni,honnan és hogyan ezzel az sfcure-val! Légyszi segítsetek! Előre is köszi!
  • kokesz92
    #172
    aki nem hiszi h létezik törés amit én csináltam, töltse le ezt és élvezze a bia2őt:
    www.earnedinblood.uw.hu/eibcrack.rar
  • Rohamsisak
    #171
    Ne nézzetek hülyének de mi az az sfcure? az a dvd-n van rajta vagy mi az? És mit kell vele csinálni? mert megvan a dvd-s verzió és bróbálnám 'abonyitomz'-leírása alapján csinálni de elakadok mert nem tudom mit is kell csinálni,honnan és hogyan ezzel az sfcure-val! Légyszi segítsetek! Előre is köszi!
  • Istencsászár
    #170
    ja csinálj képet milyen a gém :))
  • kokesz92
    #169
    NE HIDD EL FASZKALAP! KOMOLY H MEGY! CSINÁLJAK KÉPEKET? inkább felrakom a cracket, faszlámák nem hisznek nekem
  • Yossarian
    #168
    a CD_re kiírásnál kellett vmit mutyizni, vagy siman írható? a kiírt verzióval is kell húzgálni a kábelt?
  • geri15
    #167
    Értem és köszönöm :)
  • abonyitomz
    #166
    1.-2. a játék csak ugy indul ha levannak huzva, az is jó hogyha letiltod őket csak a windows ne lássa a meghajtókat csak a VIRTUÁLISat!
    3.Brothers In Arms Earned In Blood SFcureCloneDVD-MiRROR - tesztelve gépen bemountolva működik!
    Brothers In Arms Earned In Blood SFCloneCD-MiRROR - tesztelve nekem csak kiirva működik SONY cdre!
    (összegezve: mind a két fajta működik nekem)
  • #165
    Köszi!
  • geri15
    #164
    Kérdések:
    1. hogyha feltelepítettem akkor visszadughatom őket? Vagy minden alkalommal amikor játszok le kell legyenek húzva?

    2. Letiltani Eszköszkezelőben nem elég?

    3. Te melyiket szedted le?
    -Brothers In Arms Earned In Blood SFCloneCD-MiRROR (1)
    -Brothers In Arms Earned In Blood SFcureCloneDVD-MiRROR (2)

    Előre is thx^^
  • Rohamsisak
    #163
    Sziasztok! Ne nézzetek hülyének de mi az az sfcure? az a dvd-n van rajta vagy mi az? És mit kell vele csinálni? mert megvan a dvd-s verzió és bróbálnám 'abonyitomz'-leírása alapján csinálni de elakadok mert nem tudom mit is kell csinálni,honnan és hogyan ezzel az sfcure-val! Légyszi segítsetek! Előre is köszi!
  • abonyitomz
    #162
    Képfeltöltéses mirror a képekhez:

    kép1
    Kép2
  • abonyitomz
    #161
    Bizonyítékok a játék indulására a sok kételkedőknek:



  • abonyitomz
    #160
    az összes olyan tápkábelt ami a meghajtókba van dugva ( dvd olvasó , cd olvasó , cd író , dvd író ) , magyarán a windows csak egy winchestert lásson + a VIRTUÁLIS meghajtót
  • #159
    Nevessek ki,de most milyen kábeleket kell lehúzni?
    A cd-t,meg a dvd írót?
  • Sgtfathi
    #158
    Csak ugy megy ha a cd-dvd-t lehuzva hagyom?
  • koki44
    #157
    Köszi, mondjuk én még csak most kezdtem el szedni ezért csak később tudom kipróbálni.
  • abonyitomz
    #156
    1.ujratelepítettem a wint ( nem fontos! )
    2.ujraindítottam a gépet kábeleket lehúztam
    3.setupoltam az sfcuret , restartoltam
    4. elindítottam az sfcuret a start.battal , majd disable nodeztam a cdt a sfnightmareval
    5.mountoltam Alcoholba és feltelepítettem a játékot
    6.telepítés után egyből klikk az ikonra , beirtam a cdkulcsot és elindult a játék 3-4 mp check után

  • koki44
    #155
    Leírnád pontosan hogy hogy indítottad el? Mert nekem egy másik SF-es játék sem indult el hiába csináltam mindent úgy ahogy az infoban volt szerintem.
  • fitutufi
    #154
    persze..hüle
  • kokesz92
    #153
    lOOOl :D
    Brothers In Arms Earned In Blood SFcureCloneDVD-MiRROR megoldása:
    Vedd a BiA1 Crack -jét írd át EiB re és rakd be a BiAEiB System mappájába, és Enjoy :D
  • kokesz92
    #152
    Brothers In Arms Earned In Blood SFcureCloneDVD-MiRROR
    én ezt töltöttem le. h lehet feltörni?
  • PAtr0n
    #151
    Sztem nem számit sokat, az előző részben sem vettem észre semmit ha meghalt a küldetés alatt egy ember, nem változtatott a játék végkifejletén, bár lehet hogyha egyszer sem hal meg embered a küldetések során akkor lehet unlock-ol valamit.
  • abonyitomz
    #150
    Király a játék nagyon , most a Three Patrol Actionba vagyok az 1944 june 6os időben.

    Viszont lenne olyan kérdésem hogy az mennyit számit a történetben ha a csapatunkból ember meghal ??? ( mert a pálya teljesítése után kiirja hogy bla bla bla ez az ember túlélte a Hartstock storyában és lehet folytatni tovább a missziókat vagy épp ujrakezdeni )
  • ati2002
    #149
    Önálló kieg, nem kell alap.
  • fitutufi
    #148
    van cd-s verzió állítólag

    lehet az könnyebben műxik
  • geri15
    #147
    Jön lefele kemény 20 kbit/seccel Csak azon lepődtem meg, hogy a torrentspy-os linkek közt két BiA:Earned in Blood volt:

    Brothers.In.Arms.Earned.In.Blood.SFcureClone... Games-PC 4.21 GB
    PC - Brothers In Arms Earned In Blood SFcure... Games-PC 3.32 GB

    Én ebből az alsót kezdtem el leszedni, remélem műxik majd! :)