1196
  • Zetorg
    #35
    az a lámpa gyári?
  • CSOCSO
    #34

    kb igy fog kinezni fasza felnikkel:
  • CSOCSO
    #33


    itt a celica
  • CSOCSO
    #32
    barmelyik amcsi autofan megmondja idekin thogy a neon egy ultraszar auto.. nekem is tetszik a neon..foleg az SRT4... a regebbiek szerintem rondak.. de az itteni emberek marmint az amcsik fikazzak hogy fika egy auto
  • CSOCSO
    #31
    haaat mivel meg uj autot nem tudtunk venni..ezert az egyik ismeros mondot egy helyet ahol lehet venni autokat.. visszagondolva nagyon balfaszok voltunk mert lepra feka terulet volt amugy is. az egyetlen ertelmes auto ez a dodge stratus volt.... de mivel nem akartunk allandoan autot kolcsonkeregetni ezert megvettuk.. nem is volt nagyon draga.. valami 4500 dodo volt.. de azota ugyanennyi elment szervizre....
    azota anyam vett egy uj celicat.. NAH AZ ZSIR auto es vigyorgok barmikor beulok..szal abban van feeling rendesen... igaz kis japo tuning feeling de akkor is.. imadom es uberjo benne ulni...
  • LordVenom
    #30
    Elvből...bocsi...
  • LordVenom
    #29
    Jó,személy szerint nekem nem tetszenek,ezt akartad kihozni belőlem?
    Csak nem akartam elből amcsi autó elleni véleményt mondani. :)))
    De nem válaszoltál,hogy esett a választásod egy usa paripára?
  • CSOCSO
    #28
    inkabb azt nemtom milyen eleterzes van egy neonban vagy egy stratusban?:))))
    latal mar olyan autokat???:)
    kivulrol belulrol baromira nem hasonlithato semmifele amcsi autohoz amiket azert szeretunk mert van benne feeling..
    persze lehet azert feelinges mert krajzerral maszkal.
    az en dodgeomban egy 2.4 es 160 lovas moci van..egesz jol megy amugy...
  • LordVenom
    #27
    Hát neked nem jön be,neki bejön az életérzés. Bár én is inkább a 50-80-as évjáratokra gonolok ha meghallom az usa feeling kifejezést.
    Egyébként hogy esett a választásod egy Stratus-ra?
  • CSOCSO
    #26
    nemtom valahogy a dodge stratusomban semmi feelinget nem erzek.. pedig jobb auto mint a Neon...

    mondjuk az amcsi autokhoz annyi koze hogy ok gyartottak..semmi amerikai nincs ebben az autoban...
    megha sebring lenne vagy valami..
  • LordVenom
    #25
    Látod ezt nem érti meg sok ember. A feeling...
    Egyébként ezek 8 hengeresek. A Dodge Viper,az 10 hengeres.
  • LittleL
    #24
    Lehet hogy veszek egyszer egy Chrysler New Yorker -t,
    egy 1996 - 1998 -as körülit, azt Németországban 600 - 900 Ft -ért megkapni,

    csak előbb töröljék el a regisztrációs adót. p
  • LittleL
    #23
    Énis mindig ilyen nagy benzinzabáló 10 hengeres erőgépekről álmodozom,
    csak kell ehhez egy jó szerelő, aki állandóan a rendelkezésre áll,
    és nem árt ha jól tud buherálni, meg bütykölni, problémát áthidalni. stb..
    mert annyit kell ezeket javítgatni. DDD

    Nekem volt egy 1997 -es Chrysler Neon -om,
    az "csak" 2000 cm3 -es volt, de azzal a könnyű kasztnival,
    meg a 133 lóerővel úgy cikáztam az autók között, mint a
    neonhal az akváriumban.
    4 -esben 165 -ig lehetett nyomni neki. DDDDD

    De az indítás mindig nehéz volt,
    nehezen akart beindulni, meg egyszer az akksi is totál tönkrement,
    ja meg a tempomat, pedig a tempomat az autópályán remek dolog.
    meg hangos is volt a motor, meg kevés is volt benne a hely,
    meg nem zabált azért 8 liternél többet.

    De azért a feeling, még ebben az "olcsó" amerikai autóban
    is fantasztikus volt.
    Yesss
  • LordVenom
    #22
    Ezúttal is köszönöm a moderátoroknak,hogy újra él a topic!
  • Punker
    #21
    van már bőven autós topic!
  • CSOCSO
    #20
    nem arra... olyanokra gondolok ahol ertelmesen felujitjak a shelbyket meg az ilyeneket.. pimp maj rajdban csak szar autokat csicsasitanak ki
  • LordVenom
    #19
    No,akkor örülök!
    Nem a Music TV - Pimp my Ride-ra gondolsz? Mert ha nem akkor érdekel engem is,mert én sajna lemaradok az ilyenekről...
  • CSOCSO
    #18
    hogyne ertenem.. hidd el talalkoztam es lattam mar szemelyesen nem egy ket embert aki maga epitette az autojat... es a tv ben majdnem minden nap megy musor ahol egy amcsi vagy mas autot restauralnak.. legyen az jeep wrangler vagy egy ilyen cobra...
  • LordVenom
    #17
  • LordVenom
    #16
  • LordVenom
    #15
  • LordVenom
    #14
    Te nem érted a lényeget! Egy bélyeggyűjtőnek miért nem magyarázod el,hogy azokat már nem tudja használni a postán?
    Épp az a lényeg az autóépítésben,hogy Te csinálod...csak hát közben építkeztem is,és a kettő nem ment egyszerre. A másik meg,hogy ebből az autóból 2db van az országban,úgyhogy eszmei érték is.
  • CSOCSO
    #13
    hat hurra.. ez az auto csoda ha megmozdul.. plusz amit ra kene kolteni..lol. zsir uj autot lehetne belole venni..
  • CSOCSO
    #12
    97 es amcsi kisdogom van es mar annyi ment el szervizre mint maga a kocsi...
  • LordVenom
    #11
    Ő volt az:
  • LordVenom
    #10
    Volt egy project amibe belekezdtünk a haverokkal,de túl sok pénzt emésztett volna fel,és túladtunk rajta. Egy '66-os Chevy Chevelle volt lepukkant állapotban. De az álom még megvan...
    És törekszek rá,hogy pár éven belül megvalósítsam...
  • Zetorg
    #9
    hát én a helyedban biztos egy nagy amerikai döggel furikáznék a városban! :)
  • LordVenom
    #8
    De tudod van egy "fíling" amit egy rajongónak nem ad vissza más csak a retro belső,a hörgő hang,a krómfelni és a két dobókocka.
    Az alakjuk persze hasonlít egymásra,de szerintem ez minden vezető autógyártó országban előfordul. Én meg kifejezetten örülök,mert ezeket szeretem. De ne csak a musclecar-okat nézd. Vannak a "crkálók" is...
    De mint mondtam nem akarok ezen vitatkozni,mert mindnek megvan a maga varázsa. A japóknak is és a jenkiknek is...
  • CSOCSO
    #7
    az amcsi dogoknek megvan a sajatos jellegzetesseguk.. pl mindnek kb ugyan az a muscle alakja van csak mas lampakkal... plusz a hang is amit szeretni lehet egy ilyenben.. mast nemhiszem..
    a belso tere a koruk miatt meg egy suzuki swifthez is elegge gyenge.. nahja persze az akkori japan csodak is rondak a suzuki swift belsejehez kepest..
    mindenesetre a legtobb amcsi autoszerelo azt mondja hogy az amcsi autok tragyak..olyat ne vegyunk.. persze lehet azert mondjak hogy mindenki japcsi autot vegyen mert ahhoz dragabbak az alkatreszek es ez nekik jo.. bar ha a dragasagra mennenk akkor nemet es olasz autot reklamoznanak nem japant...
  • LordVenom
    #6
    Kinek ez,kinek az...nem mondom,hogy rosszak a japán autók,de nekem ezek az igaziak bárki bármit mond...
  • LordVenom
    #5
    Es az abszolút kedvencem: Plymouth Hemi-Cuda '71-ből
  • CSOCSO
    #4
    jenki erogepek:))))
    azt az erot tudjak amit a japanok v6 al:)
  • LordVenom
    #3
    És hátulról:
  • LordVenom
    #2
    Első generációs Camaro:
  • LordVenom
    #1
    Egy kis USA feeling: