1196
  • LordVenom
    #275
  • LordVenom
    #274
    Figyeltétek a 263-as képen mennyi a speed limit?

    És az mérföld...
  • 3Error #273
    Hajrá Everybody!
  • Chief
    #272
    Kösz! Simán tudok vezetni! :)
  • LordVenom
    #271
    A tiedhez is gratulálok,ha meglesz...

    Nekem idén decemberben lesz 9 éve,hogy megvan.
  • LordVenom
    #270
    Nahát,ehhez gratulálok! Akkor Komáromba már tudsz vezetni...
  • Chief
    #269
    Nekem sincs jogsim, de két hét múlva lesz!
  • geri15
    #268
    Aham :)
    Tök félrenéztem :D
  • LordVenom
    #267
    Nem látok Corvette-t sehol...
    Vagy a fehér Pontiac Firebird-re gondolsz?
  • geri15
    #266
    A Corvette sztem jobban néz ki mint a Viper rendőrben :)
    Én azt kérem
  • geri15
    #265
    Nekem még nincs jogsim, de két hónap múlva lesz :)
  • LordVenom
    #264
    A rendőr vipera:

  • LordVenom
    #263
    Igen...Amerikában a rend őreinek sem swift jutott...bár ahogy nézem kell is a power...

  • LordVenom
    #262
    A következő képekért köszönet a V8cars oldalnak!

    A következő generációs magyar rendőrautó:



    Ehhez mit szóltok?
  • 3Error #261
    no comment :)
  • 3Error #260
    ANYÁDAT ! PARASZT ! ITT MINDENKINEK VAN JOGSIJA, BAZMEG ! SZAPPANTARTÓ MEG NEM KELL SENKINEK ! Ó, HOGY A GÖRCS ÁLLJON BELÉD !
  • LordVenom
    #259
  • LordVenom
    #258
    Ja,a kép igen,de az autó nem.
    Ne oltsd le szegényt...ahogy Babits mondaná:
    Nem szánom az ostobát,kinek üres a mennyek boltja...

    Egyébként a hozzászólásából látszik,hogy neki nincs se polákja,se jogsija...
  • Chief
    #257
    Neked meg anyádba kellet volna hogy szakadjon a fejed!
  • Chief
    #256
    Komáromban van?
  • LordVenom
    #255
    vegyél kispolákot akkor...már 40ezerért egész jó állapotút kapsz. Kijön még egy minimálbérből is...
  • kiskenus
    #254
    nektek is kispoák kéne nkább mint ezek itt....

    vagy inkább jogsi
  • CSOCSO
    #253
    itt voltam en is:))))))) eleg zsir volt.. nagy elmegy volt!
    sooot rohadt jo.. csak akkor lett volna igazan zsir ha nekem is lett volna valami amcsi dogom... igaz egy ismerossel voltunk akinek pt cruisere volt.. gyonyoruem korbe airbrusholva.. szal amcsinak nem v8.. de legalabb gyonyoru volt..
  • Chief
    #252
    GTO és a Hemi Cuda jön be legjobban az amcsi kocsikból!
  • LordVenom
    #251
    A magyar GTO:

  • LordVenom
    #250
    A világon azért még akad pár ezer darab,de itt nálunk -ha csak a rég évjáratot nézzük- 1-2 darab van.
  • Chief
    #249
    Farankó kocsit!
    Hány darab müködő GTO lehet még a világon?
  • LordVenom
    #248
    Persze ez is érthető,de Te nem vagy amerikai autó rajongó/fanatikus. Ha az lennél másként látnád.
  • LordVenom
    #247
    Mindenesetre ha tehetném én maradnék a klasszikusoknál,a többi már csak név:









    Nekem ezekkel kezdődik és be is fejeződik a GTO.
  • Borg
    #246
    Pedig de. Sógoromnak 5 literes V8 Firebirdje van. Hatalmas fun az biztos, meg az egésznek a rezgése, járása stb...

    De a sportosság számomra akkor is a PÖRGETÉSSEL jár együtt. Ennyi erővel a dízel is sportos, mert baszottnagy nyomatéka van 2000-nél.

    Az integrában pont az a jó, hogy 8-9k RPM-nél tudod kiautózni belőle a maxot. És az nem kevés. Iszonyatos adrenalin egy olyannal menni, és JOBB mint egy nagyköbcentis amcsi sportautó. Mondom ezt úgy, hogy én vezettem mindkettőt már.
  • LordVenom
    #245
    Nem mondanék nemet...
  • 3Error #244
    Venom, hidd el, ha egy ilyen V8-ba (GTO) nyomsz egy padlógázt akkor rögtön elfelejted a 3as vagy az Integra "visító" ülésbepaszírozását és nem biztos, hogy utána vissza akarsz ülni amazokba.
    Majd egyszer kipróbáljuk közösen, mind a 3at...
  • 3Error #243
    én csak annyit fűznék hozzá, hogy egy M3-as vagy Integra nem éri el ezt a szintet. Nálam... persze, ha úgymond a feelingre értjük az autókkal kapcsolatban...
    Szerintem azért közel sem ad(hat) olyan érzést egy akár S8 Audi, akár Lexus IS200, mint ez a GTO. De nem is érdemes ezen "vitázni", mert nem kézzel fogható az érzés.
    Viszont, ha azt nézzük, akkor tuning nélkül jobban odaver mondjuk egy Challenger...
  • CSOCSO
    #242


    szamomra egy ilyen GTO azert jobban bejon mint akarmelyik masik amcsi maszkulkar
  • LordVenom
    #241
    És kijavítanám magam,ennél az új GTO-nál jobban beletenném a seggem egy Integrába,vagy egy M3-asba...
  • LordVenom
    #240
    Azért a régi és az új amerikai autók közt SOK a külömbség. Már nem státuszszimbólum az autó,vagy legalábbis nem úgy rajongják körül őket,mint régen. Sajnos már Amerika is inkább a kis fogyasztást,praktikus belsőt stb...nézi. Már nincs az,hogy kis kasztni óriás motorokkal,és hörgő hanggal. Ez is elmúlt,ezért vannak ott is olyan találkozók ahol tisztelegnek a régi paripáknak.
    Szerintem ezért nincs az új amcsi autóknak feeling-je. Persze vannak kivételek (pl.:Viper) amik még mindig az Usa büszkeségei.
    Nem mondom,hogy nem kellene egy ilyen új GTO,mert akkor hazudnék. Annyira kellene,mint egy BMW M3-as,vagy egy Honda Integra,de nem jobban.
    Viszont a régi GTO-val nem érnek fel ezek a német,japán stb...autók. Mert AZ a feeling...Nekem...
    Másnak más...
  • 3Error #239
    ok, Gery.

    Amit írsz relatív. ;)
  • geri15
    #238
    Ha lehet maradjunk a Gery, vagy csirke megszólításoknál :)
    Egyébként lehet igazad van, én csak kívülről szemlélem ezt az egészet, és brutálabbnak néz ki egy 70-es GTO, mint a 2004-es :P
  • 3Error #237
    van egy "hasonló", Chevy itt Kecskeméten is, de csak parkoló helyzetben találkoztam vele. Az fehér.

    [VH]pöri (nem zavar remélem), nincs teljesen igazad, mivel nem ültél régi muscle-ban... én pl. nagyapám Regaljában is majd be rosáltam, annyira feelinges volt maga az amerikai atmoszféra. (pedig csak egy 3.8as V6-os)
    (jah, meg persze nem muscle:))
    Ill., azért egy új GTO meg durvább, mint egy Buick... tehát én úgy fogalmaznék, hogy az új kor muszklis gépe... (akár az új Corvette, Mustang GT etc..)

    A mai korban inkább a biturbós (V) motorok a muscle-ök, mint a kompresszoros benzinfalók.

    De azért egyet értek abban, hogy nem igazi brutál. ;)
  • geri15
    #236
    Ehh gyönyörű a Vette