1196
  • BiG G
    #836
    Na ki volt kinn? :)))
    Én most értem haza, előttem egy jó pár képet, átméretezem, és feltöltöm őket zipben, vagy egyesével :-)
  • BiG G
    #835
    Holnap... emberek... nagy nap lesz!! :D:D:D:D

    /me tűkön ülve várja O_O
  • forzajuve
    #834
    ez brutál!


  • Magnumrolcsi
    #833
    Cuda

  • forzajuve
    #832
    fújj mennyi támogató :( remélem az amerikai autózás nem lesz divat, mer' akko' átvedlek zaporozsec fanná
  • BiG G
    #831
    jah sorry nemfigyeltem :-\ gyere, mert jóó lesz :DDD
  • DJ Skyline
    #830
    #819,np,amúgy nem tudom még,hogy megyek-e!:\
  • BiG G
    #829
    MINDENKI JÖJJÖN :D
  • Caravan
    #828
    Hazai kép. Fehér fal, barna ablakkeret, rozsdás csatornarögzítő bilincs:) Autopálya matrica?
    Az autó gyönyörű...
  • forzajuve
    #827
    jah szép. és 425LE gyárilag... az még szebb :D
  • Rancor
    #826
    Számomra a legszebb Corvette. Tökéletes forma:)
  • LordVenom
    #825
    Akkor láttam egyszer teljesen véletlenül régebben. Éppen nyaralásról tartottam hazafelé,mikor egy ház udvarában megláttam egy öreg Corvette-t,de olyan későn vettem észre,hogy azt hittem csak a szemem káprázott. :))
    Gondolkodtam,hogy visszamegyek,és ha tényleg ott van,akkor érdeklődök,de nem voltam egyedül,és a barátnémat meg nem nagyon érdekelte,csak a mihamarabbi hazajutás. :)
  • forzajuve
    #824
    de
  • LordVenom
    #823
    Nem balaton környéki autó ez?
  • Rancor
    #822
    Itthon van
  • BiG G
    #821
    lehet ez simán Németország vagy más környező ország is :)
  • forzajuve
    #820
    bár sok nem látszódik a környezetből, és a rendszám sem segít az a gyanúm, h ez itthon van. olyan hazai feelingje van annak a házfalnak :D

  • DJ Skyline
    #819
    Ápr. 29-30/Kincsem Parkban kiállítás! info
  • forzajuve
    #818
    amugymeg Chyrsler Newport a Totalcarban
  • forzajuve
    #817
    ez már zöld nem? és ha megy 400m-t egyhuzamban lerobbanás nélkül az már csoda
  • LordVenom
    #816
    Ez az én abszolút toppom:

    1- '70 Barracuda
    2- '70 Challenger
    3- '69 Camaro
    4- '67 Cougar
    5- '66 Chevelle

    És ezek után jön egy kisebb fajta tömeg,amiket még a kedvenceim közé tehetnék bármikor,mert rajongok értük:
    '66 Mustang, '70 El Camino, '69 Charger, '70 Roadrunner, '69 Corvette, '70 Cutlass, '67 Firebird, '67 GTO, '72 Camaro stb...stb...
  • nesto
    #815
    az biztos hogy a legszebb
  • LordVenom
    #814
    Nekem mindegy melyik év,csak az első generációból legyen. Az a legszebb Camaro. ;)
  • I.C.ram
    #813
    67-es a beszteszt
  • nesto
    #812
    igen, énis a 69-es camarora szavazok
  • DJ Skyline
    #811
    néhány érdekesség itthonról
    72-es Corvette (740LE!!!)
    73-as Camaro
    70-es Camaro
  • DJ Skyline
    #810

    totalcaros bemutató
  • forzajuve
    #809
    Pesten egy ketben ácsorog egy hasonlóan elbaszott Vette, mint ez a fehér. Azt is figyizem már egy ideje és az sem mozdul. Fura mód azon nem is gondolkodom, h megkérdezzem az árát vhogy sejtem, h sok lenne a nulla:). Egyébként piros, szép állapotban van csak azok a szpojlerek... . Majd lefotózom azt' belinkelem.
  • LordVenom
    #808
    Hát ennyi. Remélem tetszett annak,aki szereti a Corvette-t. ;)
  • DJ Skyline
    #807
    az a lila ZR-1 nagyon randa
  • LordVenom
    #806
    És a legújabb vérfrissítés,ami tavaly következett be:



    Végül érdekességképpen egy 'Vette limuzin:

    Egy Corvette concept pár évvel ezelőttről:

    És egy drag mako shark 1-es:

    Azt hiszem a gyengébb próbálkozások ellenére is mondhatjuk,hogy nagy dolog amit elértek. Az autó töretlen sikerekkel fut,immár 53 éve.
  • LordVenom
    #805
    Azért voltak szebb próbálkozások a szérián belül:


    Az 1996-os Grand Sport kiadás:

    Aztán 1997-ben végre megtörtént a várva várt stílus váltás,ami mindenképp előnyére vált a büszkeséget vesztett Corvette életében.


    2001-es modell:

    2002-es modell:

    Egy 2003-as versenytuning:
  • LordVenom
    #804
    Egy '74-es felspécizett paripa:

    Bár szpojlerekkel ezt is el lehetett csúnyítani kicsit. :)) :

    1975-ben a farának a dőlésszögét megváltoztatták,de az orr rész maradt ugyanolyan gyönyörű:


    Még ez is szép,de 80-83-ig az orr részen is változtattak,amin szerintem nem kellett volna,mert a régi szebb volt:


    És 1984-ben bekövetkezett a szerintem katasztrofális váltás,mert ez a széria,ami ráadásul több mint egy évtizedig "hódított" a legocsmányabb Corvette a Chevrolet történelmében. Amit még a szpojlerezés is lerondított. :))


    A '86-os híres Callaway tuning,amivel a 'Vette átlépte a bűvös 400km/órás álomsebességet:
  • LordVenom
    #803
    Arra gondoltam tartok egy kis Corvette történelem összefoglalót:
    1953-ban kezdték Chevrolet fejlesztői a világ egyik legsikeresebb sportkocsijának a gyártását:

    1956-ban behozták a betétszínt a fényezésbe,és átalakították a kasztnit is impozánsabb külsőre.

    '59-ben behozták a kopoltyút,mint szépségkiegészítést,és az első fényszórókat megduplázták,ami előnyére vált az autónak.


    1963-ban teljesen más autó gördült ki a szalonból. Megjelent a "mako shark 1" becenévre hallgató Corvette. A becenevét a cápához hasonló alakjáról kapta.


    Ezt követte a "mako shark 2" nevű konstrukció,ami személy szerint nekem a szemem fénye a Corvette-k közt. Gondolom sokan vannak így ezzel. A legsikeresebb formát öltötték az autóra,ami a Vette történelemben valaha volt.



    Ez a forma megmaradt apróbb változtatásokkal több,mint egy évtizeden keresztül.
  • DJ Skyline
    #802
    ööö


  • LordVenom
    #801
    Persze nem csak a 'Cudákról van:



  • LordVenom
    #800
    Ha valaki többet akar tudni a Barracudákról,akkor meg lehet rendelni ezt a multimédiás cd romot 15 dolcsiért:




    És ha valaki megrendeli,akkor szóljon,mert átvetetem vele...
  • LordVenom
    #799
    Ma már látom simán...érdekes,tegnap nem jelenítette meg.
    Szép,szép,de nekem ha Mustang akkor a Shelby Mustang a király...
  • geri15
    #798
    Firefoxban: jobb klikk >> kép megjelenítése +F5
    IE: jobb klikk >> képtulajdonságai >> és a linket átmásolni böngészőbe +F5
  • LordVenom
    #797
    Bakker,én nem látom...