27277





105e4pi.png\"








  • gabber_saviola
    #411
    jaja :D
    szép lenne egy menetelés az Uefában!
  • Sheva
    #410
    hehe most h vissza olvastam én se értem :P na azt akartam h a Palermo menetelhet az UEFA-Kuopában Di Vaio segítségével...
  • gabber_saviola
    #409
    És aki a legjobb emberünk volt egész évben: Luca Toni
    játszott meccsek: 35
    gólok száma: 20 (3 büntető)

  • gabber_saviola
    #408
    A legjobb védőnk Andrea Barzagli, remélem jövőre is oszlopos tagja lesz a védelemnek:

  • gabber_saviola
    #407
  • gabber_saviola
    #406


    · Di Vaio: Palermo?
    2005. június 11. 12:30:41


    A Palermo csapata lehet Di Vaio következő klubja. A válogatott támadó az elmúlt idényben a Valenciában szerepelt, de mivel nem tudott tartósan a kezdőtizenegy tagja lenni, minden bizonnyal rövidesen a távozás mellett fog dönteni. A spanyolok sem igazán marasztalják, a szicíliaiaknál viszont nagy terveket szőnek a következő idényre, mivel az UEFA kupában is érdekelt lesz a klub. Luca Toni mellé szeretnének egy gólerős támadót igazolni, Luigi Del Neri, a nemrégiben kinevezett új vezetőedző pedig látványos támadójátékot ígért a drukkereknek.

    Ugyancsak a rózsaszín-feketék kiszemeltje Stephen Makinwa, aki az elmúlt fél esztendőben robbant be a Serie A-ba, a kiesett Atalanta együttesében.
  • gabber_saviola
    #405
    ezt nem érteni madzsar mondatot :D
  • Sheva
    #404
    Di Vaio nyálas lenne akkor a Palermo az UEFÁban menetelhet is...
  • EmIn3m02
    #403
    töröldmá...
  • Láma!
    #402
    :DDD
    htx
  • gabber_saviola
    #401
    köcsög :DDD
  • Láma!
    #400
    ték
  • Láma!
    #399
    hopp
  • Láma!
    #398
    hipp
  • gabber_saviola
    #397
    elég komoly
  • EmIn3m02
    #396
    di vaio?
    most csak kacsa,vagy komoly?
  • gabber_saviola
    #395
    jó lesz ha jön Abbiati és Di Vaio!
  • Sheva
    #394
    így van nekem is tetszik :DDDDDDDDDD
  • McFrost
    #393
    még mindíg KIRÁLY!:DDDDDDD
  • báttyó02
    #392
    AZA ZEnE MÉG MINDÉÉG
  • szanics
    #391
    Ez jó, hogy "megegyeztem vele, már csak tárgyalni kell".
    Ez tiszta Furulya...
  • Sheva
    #390
    A Palermo első számú embere, Massimo Zamparini elárulta, hogy az AC Milan elnöke, Adriano Galliani ígéretet tett arra, hogy átadja Christian Abbiatit a szicíliai együttesnek.

    „Megegyeztem Gallianival Abbiati ügyében. Már csak le kell ülnünk a tárgyalóasztalhoz és meg kell állapodnunk a részletekben. Nem érdekel, hogy az elmúlt három szezonban keveset játszott. Ő a jó kapusok közé tartozik.” – mondta az ügyről Zamparini.

    További újdonság, hogy a Genoa is érdeklődik a Milan hálóőre iránt.

    Amiről Zamparini nem beszélt, hogy a piros-feketék Abbiatiért cserébe, Matteo Guardalben kérik, aki Dida tartaléka lehetne a következő idényben.
  • McFrost
    #389
  • gabber_saviola
    #388
    aha , én is :DDDD nézd meg a topikodat :DDD
  • McFrost
    #387
    Jó vok hozzád mi?:DDD
  • gabber_saviola
    #386
    nem lenne gyenge gyere várunk!


  • McFrost
    #385
    csíttá dí pálérmó
  • Sheva
    #384
    Palermo rulezzzzzz :D
  • McFrost
    #383
  • McFrost
    #382
    2005.06.08:
  • McFrost
    #381
    április 22
  • McFrost
    #380
    ya , az este csattintottam a díszpáholyból!:DDD
  • gabber_saviola
    #379
    ez mostani kép
  • McFrost
    #378
  • gabber_saviola
    #377
    annyira gyönyörű .... :DDDD
  • McFrost
    #376
  • gabber_saviola
    #375


    Barzagli Not Going To Juventus
    6/10/2005 8:57:00 AM
    The Palermo President denied that he is negotiating the transfer of the strong defender to the Turin-based club.
    President Maurizio Zamparini has a clear idea of who is leaving the Rosanero and who is not this summer.

    “It’s not true that I’m negotiating Barzagli with Juventus. Our defender will not move away from Palermo; he’s not for sale just like the rest. I can confirm that only some youth players will leave, but the rest of the squad will be confirmed without any problem.”

    The Filippini twins are set to remain with Lazio as they would not find space in Palermo’s first team.

    “We just need to formalize the agreement and economical accord. I already spoke with Delneri and with his module here at Palermo they would not find any space.”
  • Sheva
    #374
    látom nem unatkoztál tegnap :D
  • gabber_saviola
    #373
  • gabber_saviola
    #372