27277





105e4pi.png\"








  • Cucmey
    #27237
    Na ugyanilyen fekete polóm van. 150 éve vettem még a hivatalos webshopból. 3 mosás után lekopott a nyomás róla. remélem te nem jársz igy vele. Ahogy egy kedves ismerősöm mondaná. Szar Olasz! :DDD
  • monyox
    #27236










  • monyox
    #27235
    Mondtam, ha nyerünk, fotozok.

  • monyox
    #27234
    Aprilis 1. volt Palermoban is...

  • monyox
    #27233
  • monyox
    #27232
    Palermo-Roma
  • Cucmey
    #27231
    http://palermocalcio.it/it/1213/media/video.php?id=2936
  • Cucmey
    #27230
    Mindenesetre 8 meccs van még hátra. Az esély simán megvan a bennmaradásra. Aztán nyáron Zamparini vonuljon nyugdíjba mert ha marad csak idő kérdése a B osztály. Nem is tudom.... Lehet jobb előbb mint utóbb hátha kiábrándul a csapatból és szögre akasztja a cipőjét.
  • Cucmey
    #27229
    Megértelek hiszen pár hete még én voltam a padlón és szinte totálisan elfordultam a csapattól..
  • monyox
    #27228
    Sajnálom, hogy ilyen szkeptikusan állok a dolgokhoz, de ahogy mondják, egy fecske nem csinál nyarat, de ha a Samp ellen idegenben sikerülni kivágni a rezet, akkor én is pozitívabban állnék a dolgokhoz..
  • Cucmey
    #27227
    Abban a helyzetben ahol vagyunk nagy ívbe szarom le a mutatott játékot. Ha négykézláb csúszva mászva bohóckodva szerezzük meg a 3 pontokat én annak is örülni fogok. Az első félidő pedig kimondottan színvonalas volt. Második félidőben erőltetett a Roma ezért nem tudtuk azt hozni mint az első félidőben. Ez természetes. Szerintem...
  • monyox
    #27226
    Konkrétan a második félidőben mutatott játék nem nyűgözött le.
  • Cucmey
    #27225
    mit nem tudsz? Lefociztuk a Romát. :) Még csak szerencsénk se volt mer a két kapufa nem ment be. :)
  • riccardogardoni
    #27224
    nem lenne rossz!
  • szucsy89
    #27223
    huh, eredmény alapján nagyot küzdöttetek nagyon... lehet mégis bent maradtok? :)
  • monyox
    #27222
    Nem tudom, milyen volt az első félidő, de a második alapján, hát nem is tudom...
  • riccardogardoni
    #27221
    nah végre!!!!!!!! :D 2-0
  • riccardogardoni
    #27220
    kár hogy bezzeg most nincs sopcast link :S kénytelen vagyok a int-juv-ot nézni :D
  • riccardogardoni
    #27219
    mi a fasz 2-0 :D lehet jól jön nekik az a kiesési bónusz amit zampa papa megduplázott? :D
  • Cucmey
    #27218
    Én még a Lotto poloimat mindig hordom. bár csak a rózsaszint .a feketéről lekopott a nyomás :DDD
  • monyox
    #27217
    Felmosorongynak hasznalom...

    Na jo, ez meg viccnek is rossz. Meg nem volt idöm. Ha nyerünk a Roma ellen, jövö heten fotozok..:)
  • riccardogardoni
    #27216
    mikor lesznek képek a mezről? :D
  • The Sopranos
    #27215
    Mészöly Kálmán bá' kellene nekünk a BDRSTNT!!!
  • monyox
    #27214
    Magyar edzök Palermoban
  • Cucmey
    #27213
    Érdekes mostanában mindenki a whiskyvel jön pedig - az istenek látják lelkemet - nagyon moderálva iszom.
    Egyszerűen csak ide húz a szívem. Ez az én csapatom és habár néha elmegy a kedve az embernek 10 év szurkolói múltat nem lehet egyik percről a másikra elfelejteni.
  • monyox
    #27212
    Hany whisky utan keszült ez a hozzaszolas?;) Sirva vigadtal?:))

    En sem vagyok jobb passzban, ejjel azt almodtam, hogy idegenben lenyomtuk a Pescarat 0:2-re Miccoli duplajaval. Aztan felebredtem, es rajöttem, hogy azon a meccsen mar tulvagyunk..:)
  • Cucmey
    #27211
    Sosem látott fanatizmussal állok neki a hátralévő fordulóknak! Újult erővel ellentmondást nem tűrően! FORZA PALERMO!! :)
  • Cucmey
    #27210
    Ahogy nézem a hátralévő párosításokat... Ne sok esély van. :(
  • monyox
    #27209
    Most megint mindenki arrol beszel, hogy a hetvegi Roma elleni meccs döntö lesz. Csak mar kabe 10 forduloja mindig erröl van szo.

    Milyen erdekes, az elelmesebbje mar kezdi nezni, hogy hova mehetne, ha kiesik a csapat. Allitolag Ilicic mar lepne a Sampdoriaba. Kibaszott halatlan fasz.
  • Cucmey
    #27208
    Nem eshetünk ki mer különben megőrülök... Ilyen nem lehet.... Valamit csinálni kell. Csalni, bundázni, maffiózókkal fenyegetni.. Engem nem érdekel... De benn kell maradni a Serie A-ban!!!
  • monyox
    #27207
    Nincs valtozas
  • monyox
    #27206
    Ja, nekem is epp ez jutott eszembe, hogy nem milanok ellen kellene gyözni idegenben, hanem Pescara/Siena/Genoak ellen otthon.
  • The Sopranos
    #27205
    Retteghetnek a Serie B-s csapatok! :(
  • riccardogardoni
    #27204
    Ciao Serie A TIM!
  • Cucmey
    #27203
    Most tudatosult bennem csak hogy ki fogunk esni. Összeségében azt kell mondanom hogy a Milan ellen nem játszottunk rosszul. Nem a Milan ellen kell nyerni. Azért vagyok mérges mert ez a vén fasz a klub vezetési politikájával odáig süllyesztette ezt a klubot hogy jövőre a B-ben fogunk indulni. A Napoli egy két évvel később jutott fel mint mi és most hol tartanak ők.... És ez nem másnak mint a klub vezetésnek a hibája.
    Most már tudom hogy az arabok is azér koccoltak mer rájöttek hogy Zamparini csak le akarja húzni őket. Nem lett volna itt soha új stadion meg komoly játékosok. Forma1ből kiindulva azt kell hogy mondjam hogy minél öregebb valaki annál jobban hajtja a pénzt. De minek???? Arany koporsóra???
  • Cucmey
    #27202
    Azt hiszem hogy az utolsó Palermo meccsemre készülök. Keresek is streamet. :)
  • The Sopranos
    #27201
    Sírni fognak az északiak! :)
  • monyox
    #27200
    Sima 2es...:)
  • szucsy89
    #27199
    Mik a várakozások a mai meccsel kapcsolatban?
  • Cucmey
    #27198
    Rájöttem hogy kemény vonalas candy flipper az öreg...