19
  • szombi
    #19
    És a TV-net sokkal gagyibb...
  • TeszteloPontHu
    #18
    Nem. Ezt te tudod kapcsolgatni.
  • tomo
    #17
    512kb 7290brutto ... ( elore fizetve eves dijat 6290)
  • karay
    #16
    akárhogy is vesszük, az 512-es csomag augusztus után is 6k bruttó, ami elég olcsónak számít.
  • Boba Fett
    #15
    Igazából minden szolgátatónál u.annyi a legolcsóbb net, ami kb 7000-8000 Ft bruttó. Sokféleképpen próbálnak átverni, hogy kevesebbnek tűnjön. Én pl. majdenm bedőltem a TVnet-nek, ahol tényleg oda van írva, hogy havi 4000 Ft bruttó, csak épp forgalomdíj is van, ami asszem már az első 1GB után eléri a 4000 Ft-ot, amivel teljesül a maximális havidíj elérése, ami náluk is 7-8e Ft, és megint ugyanannyit fizetsz.
  • tomo
    #14
    mutass ra apointerrel az arakra az externet oldalon.

    egyebkent megtevesztes azt irni,. hogy ennyi meg annyi, ha nem azt az arat jelenti , amit kifizetsz, hanem a netto arat.

    szal netto arral vagizni, enyhen szolva is felrevezeto.

    ha ez fizetett reklam, irjak oda, ha nem az, akkor meg legyen korrekt a tajekoztatas.

    szo sincs olcsosagrol. csak kicsit mas a csomagolas.

  • fie
    #13
    Externet: "Tûzfalas védelem: Címfordításos (NAT) védelmet minden ügyfelünk számára a szolgáltatás keretén belül biztosítunk. Csomagszûrõ tûzfal esetén elõzetes egyeztetés, valamint külön árajánlat alapján az Ön részére tûzfal alkalmazást telepítünk."
    Ezt hogy értelmezitek? Mindenki kap egy NAT-ot ha kell, ha nem és annyi a p2p-nek?
  • fie
    #12
    Na akkor, mi is a bökkenő - utána jártam:
    Ez úgy akciós, hogy ha most megrendeled, akkor aug.31-ig kell enyit fizetni. (És nettó árak.)
    Magyarul: náluk a 1M/128K -tehát a régi 384->512->1K- havi rendes haidíja 8900, de aug.31-ig csak 4450 (bruttó)
    Még mindíg olcsó? (Már majdnem elhittem hogy EU szinten vagyunk.)
    Ez még rosszab, mint a régi akció, mikor "nyár végéig ingyen netezhetsz"!
  • Cat #11
    hát ahogy én látom az általad bekopizott és a cikkben lévő árlista tökugyanaz
  • Mipi
    #10
    Bakker azt mindenki azt mondja hogy drága a net!!
  • fie
    #9
    Bazz, ez korlátlan elérés?!
  • fie
    #8
    hol van a táblázatban a "havi bruttó 2995 forinttól"?
  • Yossarian
    #7
    etetés
  • szombi
    #6
    Én már régóta szeretnék netet. De mivel kistelepülésen lakom...
  • Sityi
    #5
    Externet mennyiben jobb, mint a T-Online (ex-Axelero)? Úgy értem, az árakat látom, de pl. ügyfélszolgálat, üzemszünetek, esetleges "gyanús" adatforgalommennyiség miatti piszkálás, stb.?
  • tomo
    #4
    externet valodi arlista.

    raadasul az akcios arak aug 31. ig ervenyesek.
  • tomo
    #3
    kedves cikkiro, ird mar oda , hogy az elso oszlopban netto arak vannak feltuntetve...

    megsem 5k az 5k. pedig mar kezdtem orulni.
  • tomo
    #2
    hmm az otthoni prepaid 5k 1 ev huseg, eleg erdekes ar.
  • Garfield
    #1
    Hááát, egyre kevésbé állja meg a helyét az, hogy húúúdedrága a net nálunk...