38
  • Salty
    #38
    Gondolom az SG is a torrenteken él.
  • Caro
    #37
    Hát, ja lehet igazad van. De mondjuk én nem szívesen fizetek ezeknek a kereskedőknek, meg a rohadék kiadóknak. Azt szeretném, ha a pénzem az előadóhoz jutna el, nem pedig ilyen rablóbandákhoz. Ők is lopnak. Mert úgy jutnak pénzhez, hogy gyakorlatilag semmit nem tesznek érte. Csak szeritük ez legális...
  • dez
    #36
    Jé, leesett? ;)
    De szerintem ez egy természetes folyamat.
  • Lenny
    #35
    "Ha olcsó lesz a film, akkor nem lessz."
    Nem kell, hogy olcsóbb legyen, a fizetések legyenek nyugatiak, ha már a filmet, zenét, programot nyugati áron (vagy drágábban) adják.
  • Lenny
    #34
    Mekkora LOL már: Itt egy ilyen cikk, alatta meg a program letöltése!
  • Sityi
    #33
    Gyerekek, nem lehet, hogy most mi egy háborúba csöppentünk bele? Egyik oldal a habzó szájú kiadók és jogwesztők, a másik oldal pedig a "szabadok népe", akik pl. letölthetővé teszik nekünk a premier után egy nappal az SW3-at, illetve mindnféle okosságokkal egészítik ki kedvens p2p-klienseinket...
  • immovable
    #32
    hajrá fájlcsere
  • Caro
    #31
    Igen? letiltanak egy DC hubot, ott van 30 másik, és akkor ez csak magyarország. Ha akarok én itthon a linuxos gépemre is felrakok egy dc hubot. :)
    Ahogy bárki.
    De tök mindegy. Amíg szemetek a kiadók lesz warez. Ha olcsó lesz a film, akkor nem lessz. Tiszta sor.
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    Nenmtudom , nem néztem
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    igen , csak legutóbb mikor próbáltam .NET nemtom mennyi kellett hozzá nekem meg a legújabb volt fenn és nem tudtam kirimánkodni belőle ,hogy elinduljon ;]
  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    de az nem a BitTorrent networkon kerest , tudtommal.. hanem a másik 3 p2p netw-en amire tud kapcsolódni.
  • JZO
    #27
    gratuálok !

    Ez a DTH rendszer másfél éve meg van valósítva a TerraChat rendszerben. Ott már régen belső infrastruktúra van. Ráadásul magyar alkotás.

    De a magyar híroldalak passzivitása miatt egyszerűen nem sikerült rá felhívni a figyelmet és terjeszteni. Pedig a rendszer tudott DC alapú és BitTorrent logikájú megosztást, MSN és ICQ logikájú azonnai üzenetküldést, beépített FTP szervert, chat szobákat, helyi hálózatos chatelést, stb...

    Csak az a baj, hogy Magyarországon született meg nem pedig külföldön.

  • ThomasTheKoRner
    #25
    És DC hubokat nem tudnak letiltani?Dehogynem...szal az is ugyanolyan sebezhető...
  • Caro
    #24
    Lehet, de amint egyet leblokkolnak jön egy másik :)
    Ez itt a lényeg:)
  • maozedong
    #23
    A DC csak kis szelete az egész fájlmegosztósdinak. Elvégre a torrent foralom adja a net forgalmának 30-40 % át :)
  • maozedong
    #22
    nem hiszek az ilyen rendszerekben, mint ahogy azt már többször is meg lehetett tapasztalni, nem jó ha nincs központi irányítás, rendbentartás.
    az
    ez exeem fél éve jelent meg kb. és nem tudott sikeresség vállni, pedig lényegében ugyan ez a technológia. torrent alapon egyszerű p2p kapcsolatok.
  • Caro
    #21
    Ha ESETLEG ki is ütnék a torrentet a DC még mindig ott van. :)
    Nem értem a kiadókat. Nem veszik észre, hogy utálják őket? Na persze fosnak ezek mindenkire, csak a saját egzisztenciájukat féltik.
  • izb
    #20
    BtLite haználtam,de abban van fasza kereső rész is.
    Ebben meg nem nagyon találtam ilyet.
    Vagy csak bénáztam??
  • Flashy
    #19
    hogy indul el a kliens az elosztott hálózat felé? van néhány IP belekódolva, vagy netről kell először letölteni hozzá egy IP listát, amiből már össze tudja gyűjteni a hálózat többi részét?
  • asdefge
    #18
    Kipróbáltam. Végülis működik, mostmár csak ki kell várni, míg a népszerűbb kliensek is átveszik a technológiát. Ez az egytorrentes rendszer nagyon nem tetszik.
  • Inquisitor
    #17
    Az nem Gnutella klón volt?
  • Yossarian
    #16
    pl. a shareaza kliensben is van kereső.
  • Cat #15
    annak a részvényeiből biztos vennék :)
  • PLaci #14
    Csak az emule más hash típust használ tudtommal :(
  • TheZsenyka
    #13
    Lassan különálló fizikai hálózat is lesz már a fájlmegosztókhoz.

    "Köttesd be Te is a BitTorrentet!"
  • Bucser
    #12
    emule ugyenezt a kadmelia rendszert használia....
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    nemtudom milyen bittorrent klienst használtál, amiben van kereső. A legjobb alap kliens a BitComet és az Azureus, egyik kicsi és gyors a másik nagy és okos. Hallottam már keresős kliensről, de az valamelyik nagy oldal (suprnova->mininova/snarf-it , isohunt ) DBjében tudott csak keresni..
  • fifi
    #10
    erről beszélek
  • izb
    #9
    Hogy a túróban működik ez??
    Eddig a Bittorrentet használtam abban van kereső
    Itt ebben hogy mennek a dolgok??
  • maozedong
    #8
    nem ugyan erre épül az eXeem?
    bittorent alapon, tracker nélkül.. csakhogy lószart sem ér, mert az tölt fel aki akar, nincsenek moderálva, rendbentartva a fájlok. ezért sux.
  • fifi
    #7
    viszont így mindenki azt barmol amit akar, csak a klienst kell elindítania... vagy én értelmeztem félre, de így sztem illetékteleneknek is szabad a pálya.
  • Cactus
    #6
    Szerintem a csaj illegálisan beszerzett zenét hallgat, szóval jelentsük fel!
  • GregSB
    #5
    Ez a hozzászólás így akart kinézni:


    "A tracker nélküli BitTorrent 4.0.1 letöltése"

    A bittornet honlapján a 4.1.0-ra írják, hogy tracker nélküli...

  • GregSB
    #4
    "http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltes&refid=3514"

    A bittornet honlapján a 4.1.0-ra írják, hogy tracker nélküli...
  • fie
    #3
    Bram Cohen hamarosan idését kap majd valahonnan usából.
  • grebber
    #2
    Láblécemben ott az igazság .

    TORRENT POWA!!!!!! :)
  • arty
    #1
    kár, hogy nem lehet olyan "egyszerüen" adakozni ennek a Cohen gyereknek ... megérdemelné :)

    mpaa pedig tovább panaszkodhat, hogy milyen szarul megy a bót, mert csak a legjobb évüket zárták tavaly is ...