47
Nevelj te is saját PC függőt!
  • CroftManor
    #47
    kép
  • CroftManor
    #46
    [img]http://keptarolo.com/image.php?id=9745_4D6EA70A&jpg[/img][/url]]kép]ok[/URL]
  • CroftManor
    #45
    [img]http://keptarolo.com/image.php?id=9745_4D6EA70A&jpg[/img][/url]]kép
  • zsebrocky
    #44
    de ha estleg alkoholista neveldére fájna a fogatok akkor ITT van:)
  • Thomeee
    #43
    http://harcosnevelde.hu
  • Gri
    #42
    Valaki megadná az oldal címét???????
  • Gri
    #41
    ÜDV:

    Hali. Szerintem nagyon kull lenne ha mégis elkészülne ez a nevelde.
  • bazza
    #40
    Mentem aludni, holnap minden esetleges kérdésre választ adok, addig-is: Leírás, szabályok
  • bazza
    #39
    ...ez!
    Ha nem tetszik, akkor végülis a topic zárható! ;)
  • hen-tes
    #38
    és az mi?
  • bazza
    #37
    PC Nevelde már sosem lesz... de elkészítettük az utódját, amit egyszerűbb volt megvalósítanunk, mivel csak ketten vagyunk az egész projectre... :)
  • modellmaker
    #36
    Sziasztok!

    Mikor lesz béta teszt? :)
  • Thomeee
    #35
    Naná!
  • bazza
    #34
    Ha vki nem ismerné Thomeee-t, vele csináljuk a PC Neveldét! Ő fő programozó! :))
  • Thomeee
    #33
    Persze, fórumozni lehet...a kasztok is jól meg lesznek csinálva, nyugi!
  • zakika
    #32
    az en PC fuggom othon van es lassan keri a sajat gepet, pedig meg 2 eves se nincs
  • Cujo01
    #31
    össze lehetne hozni a kasztokat is... :) pl. a programozó irhatna a gamernek aimbotot... :DDD
  • Caby
    #30
    ez nagyon jóötlet csak ígytovább :DD
  • hen-tes
    #29
    hát ez gecijó
    forumozni lehet majd? :o
    legyen benne SZG.hu és ott a játékosok ugyanígy forumozhatnának :O na na na ?? :D
  • modellmaker
    #28
    Szerintem az swf.hu-n lenne rá vállalkozó szellemű egyén aki elvállalná a flash-t.
  • Thomeee
    #27
    Jaja... :D
  • bazza
    #26
    Ez jóötlet...Majd összedobok egy kis lapocskát! De tudjátok, nekünk sajna most jönnek a kemény hetek, most vannak, lesznek a vizsgáink, úgyhogy ahogy említettem az igazi munkálatok csak két, három hét múlva kezdődnek el! Úgy tervezzük, hogy egész nyárra kiderjedő a project, szóval nem siettjük el! :))
  • noctlown
    #25
    eme jó kis gamehoz biztos hogy lenne segítőkész flashes emberke. kellene egy weboldal neki és % ban kiejlzi hol tart a game fejlesztése és odairnátok hogy milyen emberkék kellenének még.
  • modellmaker
    #24
    Hát ez talán megoldható.
  • bazza
    #23
    Az a baj, h akkor kéne egy ember aki ért a flash-hez...
  • noctlown
    #22
    hi!

    naghyon jó ötlet!

    szerintem flashes legyen, akkor nagy feelingje lenne:P
  • csum666
    #21
    Hát ez sztem nagy ötlet elismerés nektek cska így tovább és ne adjátok fel készüljön el 1 profi honlap!!:D
  • PLaci #20
    Tudtommal a flash is képes adatbázis kezelésre :)
  • Gaba9
    #19
    Hehe jo ötlet :DD
    Kiváncsi leszek a megvalositásra
  • reménytelen
    #18
    És legyen olyan is, hogyha már te vagy a PC nagymenő, akkor lehet szerződéseket kötni, és kiszorítani a piacról a konzolokat!
    (GTA:SA miatt haragszom rájuk, mert így még mindig 19 nap a PC-s megjelenéséig...)
  • Darkboy
    #17
    ok :)
  • bazza
    #16
    mondom, még mostkezdjük összeírni a tartalmat...ne kérj semmi címet, majd...
  • Darkboy
    #15
    mi a cím? :)
  • modellmaker
    #14
    Ez nagyon jó ötlet! :D
  • bazza
    #13
    Az elképzeléseink szerint 4 kaszt választható:
    gamer, internet-mániás, hardware-guru, programozó

    Minden kaszt külön tulajdonságokkal fog bírni, és külön igényeik is lesznek, mindegyik értelem szerűen másban tehetséges. Minden kaszt továbbképezheti magát, és melót vállalhat a pénzszerzésre...így akár egy menő programozó még bill gates-t is lealázhatja. Alkatrészenként vehetjük majd meg a gépünket, egyelőre 5 fajta van mindenből(proci, vga, ram), egy php program kiszámítja majd, a gépünk teljesítményét, így eldől, hogy esetleg pl a doomIII fut-e rajta, amit az internet-mániás a netről, a többik a boltból szerezhetnek majd meg...

    5let az van bőven! A játék kifejlesztését nyáron kezdenénk el igazán, addig csak a játék portálját, és az alfa neveldét csináljuk...
  • Laky
    #12
    :D
  • Darkboy
    #11
    bár a flash-es tényleg jobb... lehetne faja animációkat berakni amikor sikerül betörni a NASA-hoz
  • Darkboy
    #10
    akkor legyen sql-es, az is jó :)
  • bazza
    #9
    :DD
  • reménytelen
    #8
    Akkor legyen flashes!
    Amúgy jö ötlet, tiszta PC szerepjáték...
    Csináljátok, ahogy tudjátok, aztán ha az embereknek nem tetszik, akkor jelentsétek ki, hogy ez még csak egy béta verzió!