35047
  • Sanyix
    #1969
    Hát reméljük nem mutatóba teszik oda, de megtörténhet :) vótmá hasonló, mondjuk más játéknál.
  • joebacsi
    #1968
    mert esetleg gyárilag nemvalószínű hogy csak mutatóba teszik oda
  • Sanyix
    #1967
    Na de erre mondtam, hogy ilyesmik az ofp-ben is voltak... dísznek. Miért olyan biztos, hogy az Arma-ban használható is lesz?
  • [NST]Cifu
    #1966
    Még1x: több lőállás biztos lesz. Ott van az M1A1 toronygéppuskája, illetve az MH-60, amelynek mindkét oldalon van M134 géppuskája.
  • Sanyix
    #1965
    Hát sztem senki sem néz hülyének senkit. Mi nem érthető? Ez a 2 nem lesz arma-ban, ennyit írtam.
  • I.C.ram
    #1964
    Ez a sima OFPben is így volt, szóval nem hinném, hogy visszafejlődnének.
  • [NST]Cifu
    #1963
    tpM: És jó ez a grafika is, az a lényeg ,h lesz dinamikus épületrombolás meg több lőpozíció.

    Válasz rá:

    Sanyix: Eltaláltad, ezek amelyek nem lesznek benne :)

    Most ki néz kit hülyének? :)
  • Sanyix
    #1962
    Igen, csak mondom, hogy ofp-ben is meg vannak ezek mégsem lehet használni. Tehát ha a képeken látszik ilyesmi nem jelenti azt hogy úgy is lesz benne.
  • [NST]Cifu
    #1961
    Khmm...

    Az Armed Assaultról volt szó, nem az OFP-ről, kéremszépen... :D
  • Sanyix
    #1960
    Hát toronygéppuska, ofp addonokban csak nem használható. Kidölt kerités is alap ofp-ben, de az csak modell. Persze jó lenne ha lenne mind2.
  • [NST]Cifu
    #1959
    Több lőállás biztos lesz benne (lásd toronygéppuska az M1A1-en, már vagy féltucat képet linkeltem be a topicba...), az épületrombolás még kérdéses, de kidőlt téglakerítést már láttunk egy-két képen.
  • repvez
    #1958
    Az addonokbol átvesznek pár megoldást?Gondolok itt a kézjelekre.Hamár a kihajolás a trackir segitségével megoldották.Mondjuk az se lenne egy elhanyagolhato dolog ha lehetne mozogni és löni az arra alkalmas jármüvekben nem csak arra várni hogy valami történik velem.
  • pedro870
    #1957
    lesz több lövész poz egy járműben
  • Sanyix
    #1956
    Keress, a topik elején, amikor még úgy volt, hogy megjelenik 2005 végén. Egyébként most is csak megjelenés dátumához állok negatívan meg a gépigényhez az ofp-ből, meg a trailerek szaggatásából kiindulva, a többivel semmi gond, szóval lehet hogy összekeversz valakivel :)
  • tpM
    #1955
    Hát, a FAQ ban pedig ez van "-Több lőállás / torony egy járműben, a képeken eddig egy MH-60-at lehet ennek bizonyítékául látni, amelynek mindkét oldalán van M134 géppuska. A harckocsik parancsnokának lesz ezentúl egy külső, a torony búvónyílásának keretére szerelt (légvédelmi) géppuska."
  • Bucser
    #1954
    mutass egy hozzászólást amit te írtál és pozitívan álltál hozzá a játékhoz...
  • Sanyix
    #1953
    Milyen negatív hullám? Nem is volt szó arról hogy ezek benne lesznek! Elején megmondták, hogy game2-ben lesznek, arma-ban nem.
  • Bucser
    #1952
    Én nem értem miért nem tapasztjuk már le a szádat a negatív hullámaiddal együtt aztán mikor megjelent leültetünk egy gép elé felhúzzuk a grafikát és megmutatjuk majd egy számodra fájdalamas de számunkra igen szadista és örömteli pillanat közepette letépjük a szakáladdal együtt ami alánőtt? Csak hogy legyen miért óbégatnod...
  • tpM
    #1951
    Ha nem akkor meg se veszem :)
  • Sanyix
    #1950
    Eltaláltad, ezek amelyek nem lesznek benne :)
  • tpM
    #1949
    És jó ez a grafika is, az a lényeg ,h lesz dinamikus épületrombolás meg több lőpozíció.
  • Sanyix
    #1948
    Legalább úgy mutatják meg ahogy átlagos játékosnak ki fog nézni, normál futási sebességgel, és nem a szétfotosopolt ultrahigh(ami úgyse fog menni semmilyeng gépen) grafikát mutatják, mint egyes játékoknál...
  • I.C.ram
    #1947
    Hát ezek a képek nem túl meggyőzőek. Tisztára mint az OFP egy grafx packkel.
  • Dexantreal
    #1946
    na és nálunk még mindig semmi?
  • Zseblovag
    #1945
    Ica! Lényeges lenne, hogy az új modban találjunk valami megoldást az alábbi dologra:
    Vannak emberek akik úgy szereznek előnyt tankozás során, hogy a grafikai beállításokat módosítják(értem itt pl. a füst kikapcsolását, stb....). Namármost jó lenne az új modot úgy kialakítani, hogy az effektek mindenki számítógépén azonos beállításokat képviseljenek, magyarul pl. ne lehessen letiltani a füstöt, mert tankból lőve így csak nekem takarja a találatot a saját ágyúm füstje, másnak nem, valamint zászlószerzésnél ki lehessen használni a füst adta fedezéket......Szerinted megoldható? A tankokra visszatérve mint már egy kolléga említette a "termal image" hőkép alapján az erdőben is egyszerűbb lenne kiszúrni a gyalogosokat.....
  • f2d
    #1944
  • f2d
    #1943
  • tpM
    #1942
    Nem kéne mennie :P az OFP minden gépen képes szaggatni :D
  • DummyBoy
    #1941
    Ehh ... NAGYON SOK játékkal nem játszott ... :)

    A 20 FPS ... khmmm ... az már hagy maga után kivánnivalókat (Arról nem is beszélve hogy nekem valami okból kifolyólag a pár hete birtokolt OFP-om akad mint a vaddisznó ... tuti én baxtam el valamit ... de azért legalább 1024x768-ban mennie kéne ...
  • Icebird
    #1940
    2000, 2500 látótávolság most is megvan a szerveren nagyobb pályáknál
  • Seaweed
    #1939
  • Sanyix
    #1938
    Már ofp-ben is valósan mutatta az értékeket... ha meg volt csinálva. Végülis minek csinálja a bis? Nyugodtan rábízhatja a modderekre, bis inkább magát a programot finomítsa ne a modellekkel meg hasonló dolgokkal foglalkozzanak, úgyis jobbat csinálnak a modderek :)
  • Fenrir
    #1937
    Cifu az egy dolog, hogy már Drez is elkezdte wow-ban a ^^ szmájlit mert annyiszor írtam be, de hogy te is... :)
  • [NST]Cifu
    #1936
    Angol nyelvű fórumokon többször előfordult, hogy totál ismeretlen lengyelek mikor meglátták, hogy magyar vagyok, beírták ezt. Utána én is elkezdtem. :)
    A Militaryphotos.net oldalon már meg is szóltak minket, mert sportot üztünk belőle. ^^
  • JohnnySmith
    #1935
    Cifu ezt élőszóban ha elmondod nekem (mondjuk borozgatás után) akkor emelem kalapom előtted
  • SötétBarom
    #1934
    Dehogynem. Átlag 30 FPS, nagyritkán megy 20 alá (1024x768 HDR minden max 16x aniso.) :P
  • Seaweed
    #1933
    Hu te ilyeneket tudsz?!
  • [NST]Cifu
    #1932
    Polak - Wêgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki

    Lengyel magyar két jó barát együtt harcol, s issza borát
  • Mr Csé
    #1931
    a lényeg hogy jol moddolhato legyen
  • Seaweed
    #1930
    majd addonban megcsinaljak...sot ha tenyleg lehet hasznalni OFP addonjait akkor lesz*rom hogy ilyen hasznalok addont...