35047
  • Esrohnoil
    #2412
    Akkor vki hazudik:

    Nick: n003 [Üzenet küldés]
    Csillagjegy: Szűz
    Életkor: 30-35 között

    Nick: uHs Gerzson [Üzenet küldés]
    Csillagjegy: Oroszlán
    Életkor: 18-25 között

    Nick: joebacsi [Üzenet küldés]
    E-mail cím: [email protected]
    Csillagjegy: Oroszlán
    Életkor: 18-25 között
  • n003
    #2411
    ikrek!!
  • Esrohnoil
    #2410
    Mennyi egyforma logo...
    Klónok vagytok? :)
  • joebacsi
    #2409
    uhh...
  • uHs Gerzson
    #2408
    derossz :D
  • n003
    #2407
    sziasztok :))

    + létezik strelaból balkezes?? és erősen szűkül a cső a vége felé
  • Mr Csé
    #2406
    :C
  • [NST]Cifu
    #2405
    Az orosz kiadó, az Akella érdekes csavart csinált: a játékot Operation Flashpoint 2: Armed Assault néven hozza forgalomba. Az egyik érdekesség az, hogy az OFP név a Codemasters jogtulajdona, akivel az Akella nincs kapcsolatban. A másik, hogy a logó készítésekor a desinger a Battlefield 2-vel álmodott éppen...

    [center]
  • Icebird
    #2404
    -továbbra sem forog a keze a kormánnyal.
    -katona körbe forgásnál szintén nem kapott animációt csak egy tengely körül forog.
    -ki-be szállás járműveknél rosszabb mint ofpbe.
    -a katonák futása lassított felvétel.
    -durva lod váltás humvinál egyik kameranézetnél nagyon látni ezt, tiszta négyszögletes a kereke.
    -fegyvereknél még mindig belelóg a kéz.
    -rosszul kidőlő falak, fák, bele a járműbe.
    -minden térkép nézés után töltés képernyő.

  • debHUKK
    #2403
    küxi, nem is tudtam pedro hogy finnűl is tudsz :)
    de tényleg jó kis videó érdemes megnézni
  • bakvarnyu
    #2402
    http://www.pcdome.hu/preview.php?id=1872
  • pedro870
    #2401
    1 órás ingame vid, élvezetes kommentárral
  • Nektor
    #2400
    Virtual Battle Space
  • bakvarnyu
    #2399
    ja de tenyleg , ezt csak ilyen szoftverbzik tudjak
  • PhantomAss
    #2398
    mi az a VBS?
  • [NST]Cifu
    #2397
    Felkérek mindenkit, hogy a személyes ellentéteit ne itt élje ki legyen szíves. Köszönöm!
  • PJoco
    #2396
    Ok nyertél:)
    Egyébként nem olyan rossz ám a VBS1, csak egy kicsit többet vártam tőle. (Az lehet mögötte, hogy az ArmA-ból megjelent képek tudatalatt befolyásoltak.)
  • Bucser
    #2395
    érthető:D de ez kb olyan mintha 2 hasonló enginel készült gamet hasonlítassz össze és mikor az egyiket elbasszák a másodikat meg sem nézed mert azt mondod rá, hogy el van baszva azelső alapján . (lásd Chrome és Call of Juarez esete haverom játszott chrome-al és mikor meghallotta, hogy call of Juarez alatt ugyanaz az engine mozog ki sem akarta próbálni. Aztán meglátta nálam és hazavitte végigtolta és közölte, hogy ez számára az év FPS-e eddig.) Szóval csak azért mert az engine aznos a célszerűség és a használati szándék baromi különbözővé tudja tenni a programokat.. nem beszélve a generációs különbségh.. a VBS mikori is?? 2-3 éves?
  • PJoco
    #2394
    Nekem ez a minden irreálisan csillog villog efekt amúgysem jön be. Mondjuk erre az a legegyszerűbb megoldás, hogy kikapcsolom, és egyből reálisabb képet kapok.
  • PJoco
    #2393
    Na ezt valahogy én is ugyanígy tudtam. Azért is írtam, hogy sok köze van egymáshoz a két proginak. Nem ocsárolni akartam az ArmA-t, csak hamár a VBS1-re épül az ArmA gondoltam sok hasonlatossága lesz a két proginak, ezek szerint tévesen:(.
  • Bucser
    #2392
    Sokadrészt meg HDR nagyon sokat tud dobni egy játékon ha valakinek a videokártyája a normális kezelését lehetővé teszi ()ergo nem ATI X800)
  • Bucser
    #2391
    De mi köze van ennek ahhoz, hogy az ARMA milyen lesz??

    Egyélbként azért keült ilyen későn warez forgalomba az vbs 1 mert eredetileg USB hardver kulcsos melynek feltörése nem 2 nap lévén igen mélyen bele kell nyúlni a rendszerbe. Mellesleg a VBS1 OFP-re épül bbevallottan kicsivel több és az idők folyamán a modulokkal bővült tovább. Az arma pedig a vbs1-re épül ergo ARMA is ofp-re épül c sak lehet hogy egy csomó olyan dolog lesz benne az ARMA-ban amoi a VBS-be csak modlokkal került be.
  • PJoco
    #2390
    Hát... elméletileg semmi. Nade pont az ArmA megjelenése előtt kerül warez "forgalomba" a VBS1?
  • PJoco
    #2389
    Pont a kinézet nem annyira OFP, amint írtam a többi része az majdnem megegyezik az OFP-vel.
  • Bucser
    #2388
    "de az sem véletlen, hogy az ArmA megjelenése előtt látott napvilágot a VBS1 warez változata."

    Szerinted mi köze a kettő dolognak egymáshoz?? Szerintem semmi.
  • JohnnySmith
    #2387
    Ja kb annyi hogy OFPből nötték ki magukat.... meg talán a kinézet..... messziről
  • PJoco
    #2385
    Ok Te sokkal több infóval rendelkezel a játékkal kapőcsolatban, ebből következeőleg biztos, hogy neked van igazad, de az sem véletlen, hogy az ArmA megjelenése előtt látott napvilágot a VBS1 warez változata.
  • Reaper
    #2384
    Haverom!

    Nagy vonalakban semmi köze a két proginak egymáshoz, max annyi, hogy mindkettőnek OFP az őse...
  • [NST]Cifu
    #2383
    Tévedésben leledzel, a VBS1 több és kevesebb, mint az ArmA. A VBS1-ben pl. van járműben való mászkálás, de például a grafikai része gyengébb. Az alap VBS1 ráadásul semmit sem mutat meg, hiszen alapvetően a kiegészítő modulok határozzák meg képességeit, ezért nem is bölcs dolog egy komplett játékhoz hasonlítani. Szóval éppenséggel pont, hogy nem szabad a VBS1 alapján ítéletet mondani...
  • f2d
    #2382
    Minap az átkos wareznak köszönhetően a kezembe került a VBS1. Gyorsan feldobtam a gépemre és már teszteltem is, hogy mit tud, azaz ebből következtetve, hogy mi várható az ArmA-ban. (Ugye az ArmA ebből a játékból fog elágzni, nem pedig az OFP-ből.) Hát elsőre egy kicsit csalódás volt. Majdnem ugyanaz mint az OFP 1.96, csak idétlenül feltupírozott grafikával (minden fénylik benne), gondolom, hogy ez lenne a teljesen fölösleges HDR. A többi ok, mert igazából OFP, elég kevés küldi van benne, kampány az nincs, dehát nem is ezért született a játék. A gép igénye az nem semmi, vagy csak én nem tudtam még beállítani optimálisan. 900 m-es látótávnál és közepes textura részletességnél, valamint 1280x1024-es felbontásban sem szalad valmi jól. Mondjuk lehet, hogy az én készülékemben van a hiba: 2 GHz proci, 1GB RAm, X850XT. Ez csak egy gyors ismerkedés volt vele tegnap este. Ha valaki már égebb óta gyűri, az bizonyára sokkal jobban tud róla véleményt alkotni, magyarán az ő szava a métrék adó. A warezoltan megjelent VBS1 előfutára az egy hónapmúlva megjelenő ArmA-nak, mindenki töltse le és tesztelegesse, hogy mire számíthat kb 30 nap múlva.
  • Mr Csé
    #2381
    [elélvezett]
  • bakvarnyu
    #2380
    gyerekek , ma este be kell rúgni !

    http://www.sg.hu/cikkek/47349/armed_assault_novemberben_tamadunk
  • debHUKK
    #2379
    és az milyen állat :)
  • Boconadi
    #2378
    köszi
  • bakvarnyu
    #2377
    még kb 30-at kell aludni
  • Boconadi
    #2376
    kiadták már?
  • bakvarnyu
    #2375
    jó, csak folyton az az indok, ha az Ofp es tarsai gepigenyrol van szo, hogy mekkora nagy a latotav
  • Sanyix
    #2374
    Sőt van az ofp-hez a nogova virus küldetés, na ott 20 méter a látótáv, és jönnek a zombik :)
  • joebacsi
    #2373
    meg ciki a szitu, és kircsi a bilcsi? :)
    amúgymeg a látótávról annyit, hogy a bf2nek e körül van a maximuma, amit produkálni tud, míg ofp (és ugye valszeg arma) esetén az ekkora látótávolság erősen a skála első harmadába esik
  • Dexantreal
    #2372
    Nekem tetszik és ez a lényeg.