35048
  • MrTressy
    #3627
    ki lett rakva aszfaltra igy már onnan is tölthetö
  • hiba
    #3626
    tiszta sims - lekozelebb mar a tüz melett tancolni fognak :)
  • kassaidezso
    #3625
    Sziasztok. Légysz valaki adja meg nekem a rapidshare torrentes változatának a rar jelszavát. Nem tudom kicsomagolni, és hiába kerestem a neten nem találtam jelszót. e-mailben is jöhet. [email protected]

    előre is köszönöm! :)
  • Icebird
    #3624
    egy kis mozgás mindenkinek kell!:DDD
    torna
  • DOGMAN
    #3623
    ...és ezért a 4 Gb-nál nagyobb fájlokat nem kezeli.
  • Icebird
    #3622
    Nem NTFS a particiód amire kiakarod csomagolni!
  • Icebird
    #3621
    nem NTFS a particiód amire kicsomagolod!
  • JCSR Apache
    #3620
    Leszedtem az Armed Assault CZ-rapidshare változatot.
    Csomagolnám ki erre azt írja ki hogy:
    Disk full
    Only ntfs file system can handle files larger than 4gb

    Nem túl logikus...
    Hibás lehet?Megnézem valami más csomagolóval de ha van ötlet akkor segítsetek.
  • DOGMAN
    #3619
    Erős béta , az hogy hol maradt angol szöveg azt én is tudom :) még sok helyen..
    Ahol magyar és nem tetszik/nemjó, arról jöhet infó...

    ArmA HUN 0.12b
  • Icebird
    #3618
    ArmA Language Patcher v0.3
  • Papirzacsi
    #3617
    Ezt tanusíthatom. A single küldik gyakorlatilag játszhatatlanok, mert vagy úgy lebutítja a progi a grafikát, hogy az embereket nem is lehet látni, vagy olyan kicsi az fps, hogy semmit se lehet csinálni rendesen. :-(
  • Sanyix
    #3616
    De mondom, ott más gond van, jobban kéne mennie azért sokkal, amúgy sztem ikább 7600gt vagy 7800gs lenne jó armának úgy az ócsóbbik kategóriából, bár ezek sem olcsók, de karácsony után, meg a g80-nak, meg az r600-nak köszönhetően talán csökkenni fog az áruk.
  • bakvarnyu
    #3615
    csak azert kerdem mert en is pont olyan kartyat akarok venni most, de ha azzal is szarul menne akkor minek..
  • mike0013
    #3614
    bocsánat az offért:(
    de...
    valaki tudna linket adni a rapidshare-eshez:)) (kerestem mindenhol de nem találtam)
    előre is köszönöm és még1× bocsánat, lehet itt is, de privibe is
  • DummyBoy
    #3613
    Szerintem felesleges is vele próbálkoznod ... sokan még a 6600-asokkal is szenvednek vele ...
  • Me0w
    #3612
    Nem.
  • burninhell
    #3611
    császtok!

    el lehet indítani a játékot valahogy geforce 4 mx440-en?
    adapter 0-t ír ki meg d3derr_invalidcall-t...
  • Isegrim
    #3610

    Tetszik ! :))
  • Isegrim
    #3609

    Lassan nem ártana vmi ARMA2 magyar oldal is, ahova ezek a moddok, progik felkerülnének rendszerezve... 2 nap múlva már senki nem fogja megtalálni őket az biztos.
  • Icebird
    #3608
    na van már editorupdate is
  • DummyBoy
    #3607
    Király :) Nekem is csak annyi bajon volt vele főleg, hogy megcsináltam én a küldit, "Mise dokonÄ«ena" is van, de nincs mindenhol pipa ...

    Mostmár legalább tudni fogom miért nincs pipa :)
  • Sanyix
    #3606
    Az a háromszor az max 2x lehet, de inkább 1,75-ször, amúgy nemtudom. Sok mindennel be lehet lassítani egy gépet...
  • [NST]Cifu
    #3605
    Szép munka, grat!!!
  • [NST]Cifu
    #3604
    Megerősítve, működik! A kampány már játszható többé-kevésbé némi angol nyelvtudással így (a játék folyamán általában angolul beszélnek a katonák, így érteni lehet azért, hogy ha menet közben valami karatyolás megy).

    [center]

  • Kaszi46
    #3603
    Köszönjük! Milyen opciókat lehetne még beleépíteni az alkalmazásba?
    Vacsira összeüthetnél egy fps növelő tool-t is!
  • Icebird
    #3602
    jah most még csak ugy müködik ha ott van ahol az arma.exe
  • Icebird
    #3601
    Csináltam egy kis progit a nyelv kiválasztáshoz.
    A következő nyelvekkel lehet indítani: English,Czech,German,Polish,Russian
    plusz az mpmissionst is lehet választani Czech és English nyelven (a briefing kivételével)
    Ha a Magyar kész lesz akkor azt is belerakom pluszként vagy a lengyel helyett.

    AUT 0.1a
  • Kaszi46
    #3600
    Haladunk haladunk.:) Már csak 1(vagy több) patch kellene meg a mádzsárosítás.
  • DummyBoy
    #3599
    Uraim!

    ARMA 0.2-es angolosítás :)

    Menük + SP Missönz + Campaign :)

    Erre tessék :)

    Legyetek szivesek letesztelni, hogy este 7-re mire hazaérek melóból kiderüljön hogy milyen és nyugodtan jáchassak :)
  • bucsher
    #3598
    talán nem cseh nyelvű menüvel kéne megpróbálni beállítani :)
  • bakvarnyu
    #3597
    Mi lehet az oka, hogy a gyereknek kb. haromszor jobb a videokartyaja mint a tied es megis neked megy gyorsabban?
  • [NST]Cifu
    #3596
    Igen, ezt a legutóbbi frissitéskor (16.-án) még nem próbáltam ki, azóta már próbáltam. Hamarosan megint frissitem majd, akkor javítom ezt is. :)
  • Papirzacsi
    #3595
    Köszi, de közben megoldódott. Átmásoltam a másik gépről a dll-t, ami láthatóan nem ugyan az volt, és így simán elindult. :-)
  • DOGMAN
    #3594
    A CD gyökérben levő OpenALwEAX.exe-t futtasd...sztem
  • steve89
    #3593
    ujra setup
  • Papirzacsi
    #3592
    Nekem indításnál a következő hibaüzi jelenik meg. Vkinek hasonló, esetleg vmi ötlet a kiküszöbölésére?
    Ez lenne az üzi
  • DOGMAN
    #3591
    Cifu:
    FAQ
    "Kérdés: Lehet benne már ugrani és úszni? A víz alá sétálva már legalább a víz átlátszó?
    Válasz: Ugrani és úszni még nem, de a víz már áttetsző."

    Lehet úszni
  • steve89
    #3590
    Ezaz ezzel sokkal könnyebb elinditani csak át kell nevezni arra ami az erdeti mds
  • Raptor 2
    #3589
    Ha minden igaz itt ez egy crackitt
  • steve89
    #3588
    Régen a mohpa csinálta de az nvidia drivert kicseréltem abit-ra (mert nekem abit silurio van) akkor jó lett. De már az se műkszik