35048
  • MrTressy
    #6571
    Nem lötted lábon magad?:)
  • Icebird
    #6570
    ezt eddig is tudtam, de ettöl nem lettem okosabb.:)
    Az érdekelne erre #userlist milyen ID-ket dob.
  • joebacsi
    #6569
    nemtom, én úgy vagyok vele, hogy ez legyen benne a legnagyobb bug :)
  • norbre
    #6568
    hát nem tom mitől van, de az elv ez:
    - aki a szervert csinálja először letiltja a netet
    - elindítja az ARMA-t
    - megcsinálja a szervert (LAN)
    - ALT+TAB -> windows
    - hamachi elindít
    - többiek csatlakoznak a hamachiban a szervert csináló hálóhoz
    - vissza ARMA-ba és már műxik is..

    nekünk 3 emberrel is működött már.. amúgy télleg elég béna hogy ilyen gagyi módon ki lehet játszani a védelmet..
  • VeteransKUKaC
    #6567
    Ma este egy Game?
  • VeteransKUKaC
    #6566
    Persze hogy lesz feb 15 vagy 16-án dobják ki :) és vele együtt jön az 1.03-as patch!

    Cseh, Német, Lengyel, (**angol, francia) kiadások vannak (**lesznek).
  • joebacsi
    #6565
    ez a hamacsi asszem viszonylag új találmány...
  • DanRyu
    #6564
    A FAQ-ban is a megjelenési dátum 2007.Q1 meg fent lenne torrent vagy warez oldalakon a játék és sehol sincsen.
  • DanRyu
    #6563
    Nah jó ez a cseh verzió, de hól marad az angol? Van vagy lesz egyáltalán?
  • Icebird
    #6562
    Nem hagy nyugodni ez a hamachi.
    Miben különbözik pl egy sima LAN hálozattól?
    Mert ugye ott ugyan ugy azonos user ID probléma merül fel, és hamachi alatt mi van ezzel?
    Meglehet hogy csak nem irja ki valamiért az egyezést, mert ha ez tényleg müködik minden probléma nélkül akkor anno OFP alatt is megoldott lett volna.
  • norbre
    #6561
    másik m113 adatlap..
    úszási sebeség, merülési mélység.. ha jól fordítom az angolt
  • norbre
    #6560


    "The vehicle is capable of "swimming" bodies of water."m113
  • kassaidezso
    #6559
    Na ilyet se láttam még. Azért kíváncsi lennék hogy ez egy tengerben is működik e, ahol minimum hogy valamilyen hullámzás azért van.. Mert ugye szép ez a kép, de nem látszik az sem hogy ez vízben halad, vagy vízen úszik. Mert ugye a kettő nem ugyanaz.
  • Icebird
    #6558
    ofpben is már úszott
  • norbre
    #6557
  • kassaidezso
    #6556
    Az m113 tényleg úszik a vízen? Mert az armában igen, és elég furcsa látvány volt ahogy a lánctalp hajtotta a járművet, mint valami kétéltűt. A benne lévő levegő biztosít ennyi felhajtóerőt, vagy csak egy hiba a realisztikus szimulációban?
  • tpM
    #6555
    Meghát minek is van a FAQ?
  • Fenrir
    #6554
    #6547

    Még csak túl sokat sem kellett volna visszaolvasni.
  • DanRyu
    #6553
    A neten sehól nincs fent.
  • Fenrir
    #6552
    Már rég kijött...
  • DanRyu
    #6551
    Ez a játék úgy tudom, hogy február 16.-án jön ki.
  • Icebird
    #6550
    VBS1 kiegészítés részben igy müködik www.vbsresources.com
  • VeteransKUKaC
    #6549
    Igazából én ezt a zárt rendszert azért találom jó megoldásnak, mert így a BI a warez másolatot tekinthetné egy fajta propaganda anyagnak azaz letölti az illető egy verziószámban tegyük fel 1.03 ez az alap, majd végigtolja singliben, de ahhoz hogy neten tudjon vele játszani már be kelljen jelentkeznie egy autentikációs serverre ami kinyitja neki azokat a fájlokat amik ahhoz kellenek illetve leellenörzi az ID-t!
    És persz ha jön majd az 1.04 és a többi akkor azt már nem tudná fölrakni, mert nem lehetne megszerezni netről. Erre mondhatná valaki hogy akkor, majd fogja valaki akinek meg van eredetibe és kiveszi azokat a file-okat amiket módosított az update igen ám de pl STEAM fel is rakja a frissítést és egy-egy update után raknak egy egy védelmi módosítást ( minde update után más-más) az updatebe hogy ne lehessen olyan egyszerűen másolni így mire megtalálják ezeket kis szaroakt ( illetve sok gondaljár) addigra jön a következő és kezdhetik előről. Így rá lenne kényzserítve hogy ha kell akkor vegye meg!
  • VeteransKUKaC
    #6548
    Ez nem zárt, ok a vásárlásra ez megoldás, de én nem eree gondoltam igazából, hanem az Updatre, illetve hogy zárt legyen, egy külön kis klien progival, amivel ellenőrizni lehet a játékot :) és a SPROCKET nem ilyen tudtommal, de persze lehet hogy tévedek!!!

    Másik, hogy hol lehet itt regisztrálni a játékot, hogy én megvettem és esetlegesen, ha ne adj isten elszaródna a cd, letöltsem jogtisztán????
  • tpM
    #6547
    SPROCKET
  • VeteransKUKaC
    #6546
    Nem lenne rossz dolog, ha a BI is csinálna egy zárt hálózatot ( STEAM ), amin keresztül jönnének a frissítések, illetve ahonnét könnyen meg lehetne venni a játékot és persze le lehetne tölteni, hogy ne kelljen a biztonsági másolatokkal törődni.
    Így kénytelenek lennének megvenni, mivel nem kapnának updatet, illetve lenne egy ID amit a BI tudna ellenőrizni :).
    Mondjuk ehhez marha sok pénz kéne, de hosszú távon megtérülne!
  • Seaweed
    #6545
    akkor majd varnak ra hogy magyar boltban legyen...
  • tpM
    #6544
    10nap! És vége az 'angolverzióravárok' kifogásoknak ;D
  • pedro870
    #6543
    Ok ok, én csak sajnálom, hogy nem tudtok jönni szerverre. De legalább nektek ezzel a megoldással nincs hangproblémátok. Remélhetőleg két héten belül itt a patch és a dedikált szerveren se lesz.
  • priluki
    #6542
    hi most szedem le a gamet,nagyon érdekel,hány gb? mert én itt 9*500 mb-ot látok meg egy 200 mb-ost,ez lehetséges? a faq-bol szedtem a linket..
  • norbre
    #6541
    hamachival 3an nyomtuk ugyanazzal és semmi gond..
    amúgy én meg fogom venni a gamát de eddig még nem volt rá költhető péz.. uh áthidaló megoldás míg ki nem fizetik egy melómat..
  • VeteransKUKaC
    #6540
    Én ma is leszek :)!!!!!
  • Kaszi46
    #6539
    fade-es részre: #5970 #5972 :)
    (Akiket meg ez felzaklat, bocs hogy megint elöjött ez a téma.)
  • pedro870
    #6538
    ó, ezt a részt nem olvastam.

    "-Szerverkeresõben kiválasztott szerverre belépsz, és ennyi. 2 azonos kulcsnál, lehet kidob, de az 1.01-es tapasztolatokból ítélve, ettõl nem kell tartani."

    Ez szerverbeállítástól függ. Egyszerű rúgd ki ha egyezik / ne rúgd ki ha beállítás. Ha nem is rúg ki, ettől előjöhetnek a már emlegetett fade problémák (pl szépen kiesik mindkettő a meccs közepén vagy egyéb bug). Hacsak nem legenda az egész :).

    Ha pedig hamachival meg lehet csinálni, amit írsz, és így nem veszi észre az azonos kulcsot...akkor jó szarul írták meg az ellenőrzést :).
  • joebacsi
    #6537
    izé, akkor nemszóltam, sry
  • joebacsi
    #6536
    az emberek szeretik szopatni magukat, az egyszerűbb megoldás már túl snassz :)
  • Kaszi46
    #6535
    de, kulcsproblémára megoldás a hamachi(faq-ban benne van hogyan lehet megkerülni).
  • pedro870
    #6534
    Ez egy elismert bug, amit 1.03-ra (demo) javítottak állítólag. Dedikált szervernél van. Másrészről mondjátok már el, miért jó ez a hamachi, miért nem indítotok simán egy szervert és lépnek föl a többiek? Vagy jöttök fel az ofphu-s szerverre? A kulcsproblémára a hamachi sem megoldás, nemde?
  • tpM
    #6533
    Hát...pedig multkor nyumtunk egy official mission-t (Sector Control) 5vs5 és mindenkinek ez volt a gondja. Csak a lövedékbecspódást lehet hallani :/
  • Icebird
    #6532