35048
  • debHUKK
    #6651
    miko
  • fkubi
    #6650
    Asszed az a szar korduo megold mindent?
  • tpM
    #6649
    Nah HENTTIME!
  • priluki
    #6648
    köszi sikerült!! :)
  • VeteransKUKaC
    #6647
    Ok én is megyek 6 ra de csak 1 órát tudok mradni mert megyek haverokkal sörözni, biliárdozni csocsózni! :D!
  • GabeszWEL
    #6646
    Én megyek 6-ra és Szasza kolbi is jön. Remélem most nem lesz desync-em!
  • VeteransKUKaC
    #6645
    Akkor jómindenkinek a 18:00 vagy nem?
  • SzaSzaWEL
    #6644
    A hidat kell szacselezni, vhol a közepe fele kell letenni, hogy leomoljon a híd. Amikor megkapod a jelzést, akkor kell robbantani.
    Utána meg már 1értelmű sztem.
  • priluki
    #6643
    Hi,segitsen valaki pls,a single missiokat csinálom a kapányba,van egy olyan map ,hogy egy hidon jönnek át tankok (csak jönnének:D) szoval kilöttem mindet és utána még jö kettö bmp asszem a vizen,aztis kilöttem és utána a hid közepére kell menni aztán semmi,nemtörténik semmi.. valaki segitsen !!!

    amugy nagyon finom kis game :)
  • VeteransKUKaC
    #6642
    Ez is egy megoldás csak nem az igazi :D, sok jó dolog van a setpoint-ban pl SMART MOVE :D
  • Mnemomic
    #6641
    Ok thx. Megoldottam bezárom a Setpoint-ot mikor elindítom a játékot :)
  • VeteransKUKaC
    #6640
    Mikor legyen az az elöbb :D 18:00 vagy még elöbb :D??
  • VeteransKUKaC
    #6639
    Én még az Arma.exe t is hozzá adtam ( advanced game settings ), hogy nehogy az legyen hogy nem érzékeli játéknak és akkor nem működnek a beállítások.

    Egér gyorsítás LOW
    Smart move: be van pipálva
    OS implementation van kiválasztva


    Ezek vannak beállítva meg még 1-2 dolog!
  • tpM
    #6638
    Itt egy jó kis interjú Marek Spanel-el.
  • Mnemomic
    #6637
    Nekem LX7-es van. Felraktam hozzá a legújabb Setpoint-ot de így sem jó. Amikor az előző Setpoint-ot leszedtem kipróbáltam és a XP saját driverével ment-ugyanúgy mint a OFP esetében.

    Neked hogy van beállítva? Pl bepipáltam a game detection részt is de így sem jó.
  • tpM
    #6636
    előbb!
  • VeteransKUKaC
    #6635
    Akkor 20:00 jó mindenkinek???
  • VeteransKUKaC
    #6634
    ", hogy Logitech egerem van a Setpoint driverrel és a görgő lenyomását nem érzékeli a játék, csak a görgetést."

    Nekem egy Logitech Mx518 as egerem van Setpoint driverrel (verzió szám 2.30.399 ) és tökéletesen megy minden, görgetést is és a lenyomást is érzékeli.
  • HardcoresHUN
    #6633
    megjöttem a kényszerszabadságból (síelés) ennek örömére ma este egy hent?
  • BoZsoó
    #6632
    YESSS!Ez az!Ebben reménykedtem én is.
    European Release
    ArmA: Armed Assault for the European/Worldwide release by 505 Games went Gold and 16th February is now confirmed as the release date. The full list of countries where 505 Games will distribute the game (in no particular order): United Kingdom, France, Italy, Spain, Finland, Denmark, Sweden, Norway, Netherlands, Belgium, Luxemburg, South Africa, Australia, New Zealand, Iceland, Ireland, Andorra, San Marino and The Vatican Cit, Greece, Portugal, Croatia, Serbia and Montenegro, Bosnia, Slovenia, Liechtenstein, Cyprus, Malta, Turkey, Israel, Middle East, Hungary, Romania, Bulgaria and Japan.

    Ennyit a magyar nem megjelenésről Sanyix
  • Mnemomic
    #6631
    Hi!

    Jó hosszú ideje nem játszottam már az OFP-vel sem, tegnap kipróbáltam a ARMA demót, hát nem kellett volna :) Megint a rabja lettem ezt is megveszem majd. Az aláírásomban lévő konfiggal 1280x1024-ben megy az árnyék low, és így hozz 20-40fps-t. Lehetne több is dehát az OFP sem volt gépbarát, bár olvasom, hogy még fognak ezen optimalizálni szerintem ráfér.


    A gondom csak az, hogy Logitech egerem van a Setpoint driverrel és a görgő lenyomását nem érzékeli a játék, csak a görgetést. Azért ezt is javíthatnák mert ez már az OFP-ben is gond volt
  • Bucser
    #6630
    Nem is vágyom a címre. Csak értelmesen leírt dolgokat feleslegesnek tartom magyarázni.

    Ha meg valaki diszlexiás forduljon orvoshoz.
  • lee56
    #6629
    hu az tökjó, 2 hétig exclusive is marad :)
  • joebacsi
    #6628
    hmm, sztem nem bucser lesz a közösség humánerőforrás menedzsere :D
  • Bucser
    #6627
    megjeleneskor lesz Internationalban exluziv cucc. Gondolom belekerul majd a többibe is ha kijott a patch.
  • lee56
    #6626
    Sőt csak hogy fokozzam a képzavart, valahol olyat is olvastam hogy 1-2 exclusive cucc lesz az internesünel verzióban, de ez igencsak nem fér össze azzal a kijelentéssel, miszerint a többi változatot is felhozzák a nemzetközi szintjére patch-el, hogy mindenki játszhasson mindenkivel, namost akkor miért lesz az exclusive, ha mindenkinek meglesz :D
  • pedro870
    #6625
    ah, egyszerű szövegértelmezési kérdés, illetve hogy mennyire bízunk meg a szöveg írójában

    "Before the end of February we plan to release a new patch 1.05 for all editions of ArmA that will ensure an internationally unified game environment. The patch will also improve various aspects of the game for the existing users."

    Február vége előtt kiadnak egy patch-et az ÖSSZES verzióhoz. ha szigorúan értelmezed, akkor az angolhoz is. Ami azért fura, mert akkor az új addonok sincsenek bent az 505-ben. Vagy de, mert az 1.04 már. A lényeg, hogy február végére egy verzió lesz mind.
  • lee56
    #6624
    Persze pajti, csak már dzsíforsz2 óta ha jól tudom hardweresen számolják a vkártyák az árnyékokat, de ha annyira c2duo megszállott vagy, vegyé rögtön 3at...
  • Icebird
    #6623
    Nem kellene egymásnak esni!
    Az hogy 1.04 lesz az Angol a te feltételezésed!
    Sehol nincs megerősítve, és ugy vélem értelmetlen is.
    Sokkal egyszerűbb eleve 1.05-ként kiadni az Angolt és nem pedig kiadás után egyből patchelgetni!
  • VeteransKUKaC
    #6622
    Nem volt fent senki, pedig fent voltam 21:27-ig :(
  • Raptor 2
    #6621
    Igen, 1024-en néztem, és mondom télleg tisztán ment a játék very highon, csak a legsűrűbb erdőben "lassult" de alig érezhetően...
  • Bucser
    #6620
    Igen kurva hülye vagy. Az angol version lesz az 1.04.

    Demo van 1.03. ÉS azangol version utan jon egy global patch amitol minden version 1.05 lesz.
  • Boconadi
    #6619
    basszus lehet hogy kurva hülye vagyok, de nem értem. Az 1.03 lesz az Angol verzsön?
  • VeteransKUKaC
    #6618
    Én fent vagyok a Serveren gyertek!!
  • VeteransKUKaC
    #6617
    De 8800GTX-nél nem aszem nem 1024*768 ban nézték :D és Raptor szerintem abban nézte!
  • VeteransKUKaC
    #6616
    Én nem próbáltam Very highon csak high-on 1024*768 ban egyedül a prosz akármi ami mosottá teszi az volt LOW és én ott nem akadtam még erdőben és harcközben, se zoom-nál, Very highon nem próbáltam!

    Nekem is X1950 Pro van!
  • tpM
    #6615
    A BI forumon azt írták ,h 8800GTX-en sem megy el fullon...
  • blash
    #6614
    Ha ko'rdout vette' vo'na menne az arnyek is very highon...
  • Raptor 2
    #6613
    NA most boldog vagyok, megvan az uj gép, AMD A64 3200+, 2GB RAM, Ati X1950 Pro videokari, és tejjesen szaggatás nélkül megy full max grafon akár sűrű erdőben! Rosszabbra aszámítottam. A legsűrűbb erdőben lehet egy kicsit érezni hogy lassul a játék, de legalább ott se szaggat, szal még ott is tökéletesen lehet célozni. Ha leveszek az árnyékból very high-ról high-re, ez megszűnik!!!
  • tpM
    #6612
    Kicsomizod az ArmA/AddOns/ weapon.pbo-t és berakod az ArmA gyök könyvtáron belül egy tetszőlegesbe (pl.: @ModWar/AddOns) majd a rar.-ban lévő weapon mappát bemásolod ugyanide és felülírod majd jobb katt create PBO és lett egy weapon.pbo-d :)
    majd inditó ikont csinálsz hozzá
    ...ARMA.EXE -nosplash -mod=@ModWar