35049
  • tpM
    #12122
    IC Campaign2-Battle10 képek
  • wardogzombie
    #12121
    sasszömez a brutáliosz vargosz fanclub uj tagja?
  • tpM
    #12120
    \o/
  • Adam II
    #12119
    Én is csak poénból írtam nyugi
  • Vargosz
    #12118
    Jézusom ez csak poén!!! Én csináltam (a kakutojás a csaj)
  • JohnnySmith
    #12117
    Annyi is elég lett volna hogy az ArmA-t nem adták ki cd tokban :DDDD
  • Adam II
    #12116
    Sajnálom ,hogy összetörtelek
  • m1c1mack0
    #12115
    Akkor most ez kajak nem igazi? egy világ omlott össze bennem....

    (még szerencse hogy vannak ilyen sasszemü pspro igazságosztóink mint te)
  • Adam II
    #12114
    Szerintem ez shop. Meg tudom állapítani a pixelekből és abból ,hogy már igen sok shopot láttam életem során.
  • Vargosz
    #12113
    szerinted?
  • Vargosz
    #12112
  • wardogzombie
    #12111
    ez mi a sz@r?
  • Kovács legény
    #12110
    az alkotó
  • Scottt
    #12109
    Jó a lokód
  • Vargosz
    #12108
    no!!!
  • Kovács legény
    #12107

    <span style="color:red"><span class="bb-style-medium">este boci</span></span>


  • Vargosz
    #12106
  • D00M
    #12105
    Heppi börzdély! :)
  • Scottt
    #12104
    HBD
  • m1c1mack0
    #12103
    -||-:)
  • L H Oswald HUN
    #12102
    Köszi mindenkinek!!!
  • JTomy
    #12101
    Boldog szülinapot!!!!
  • Solt
    #12100
    Boldog születésnapot katona! :))))))
  • Vargosz
    #12099
    Boldog születésnapot!!!
  • wardogzombie
    #12098
    Boldog szülinapot Oswald!!!
  • Feró Flex
    #12097
  • blash
    #12096
    Mi bajod van?
  • Feró Flex
    #12095
    ofp cwr 1,00 van hogyan foltozzam 1.96ra(ha tudom)?Melyik modot használjam?köszi nektek!
  • wardogzombie
    #12094
    na igy már más és lol az viszont tök jó ha igaz
  • tpM
    #12093
    Namost ez olyan szövegkörnyezetben volt, hogy ArmA2-ben milyen proxykezelés lesz, lesz-e egyedi fegyveranim, jobban animált járműben utazás stb
    és erre a válasz:
    már lehet egyedi animációt csinálni fegyverekhez mint pl egyedi újratöltést...
    (ha jól értem persze)
  • wardogzombie
    #12092
    forditsd már le vagy mi a ..... igy nem sokan értjük
  • tpM
    #12091
    75:25-nél
    "...It already is possible to have some custom animations for weapons like custom reloading so some custom animations are already possible..."
    hmm ezt most ArmA-ra érti vagy 2-re? :)
  • tpM
    #12090
    akit esetleg érdekel
    Ondrej Spanel (ArmA fő programozó) interjú @Sahrani Radio
  • wardogzombie
    #12089
    maradj csak parancsnoknak mert azt hiszem ha te nem csinálnád akkor a magyarok 90%-a nem ic-ne,és ezt maximálisan tiszteletbe is tartjuk,többek között én is.csak egyedül az-hát hogy is fogalmazzak-ütötte meg a fülem(szemem)hogy ugy jött le ez az egész mintha oswaldot nem ismernéd,mintha most csatlakozott volna a magyar icsekhez,pedig emlékeim szerint elég sokat toltuk együtt az armát még az evós idöszakba.amiket leirtunk egyáltalán nem bántás vagy piszkálódásként tettük csak a miheztartás végett ha megbántottam volna valakit attól ezuton is elnézést kérek oswald nevében is.
  • D00M
    #12088
    Senki nem szarik senki fejére, félre értés ne essék, fogalmam sincs Oswald, hogy játszik, nagyon ritkán voltunk egy serveren, egyáltalán nem tudom, hogy ki-kit tanított lőni AT-val, én csak az AA javát akartam, és ha jól látom nem írtam semmi olyat, hogy szó sem lehet róla, csak vázoltam tudatlanságom tényét miszerint nem tudom milyen ügyes. A másik meg, hogy igen AT-val a hülye is tud lőni csak nem mindegy milyen messze, 50 vagy 1000m, kurvára nem mindegy mikor lövöd ki pl a Shilkát amikor már kipucolta az egész squadot, vagy csak mikor még a hegy tetején porol.... az meg, hogy szabad kezet kaptak a rajok nem arról szól, hogy mindenki kénye kedve szerint váltogatja a slotokat és azt csinál amit akar hanem, hogy a parancsokat hogyan hajtjátok végre, a harmadik, hogy senki nem keménykedik, csupán közöltem valamit, dejó lenne újra közlegénynek lenni.....
  • wardogzombie
    #12087
    te meg ne hagyd hogy a fejedre szarjanak.van szád is.
  • wardogzombie
    #12086
    nem rosszindulatból irtuk isten őrizz csak hogy mindenki tisztában legyen a fogalmakkal
  • Solt
    #12085
    Uraim!! Legyetek oly kedvesk több toleranciával bírni egymás felé! :)
  • L H Oswald HUN
    #12084
    Akkó kabbe!
  • wardogzombie
    #12083
    nem jól emléxel az annakidelyén meg pontos jéééééé,amugy oswald hamarabb tolta az armát mint dúm szerintem ezt dúm is vágja mert ic előtt jóval elég sokat játszottunk együtt