35049
  • Hmuda
    #12762
    Yeehaw. Nem siették el. :-)

    Már a .12 is elég jól össze volt rakva.
  • Solt
    #12761
    Mit lehet tudni róla kedves nagy M? :D
  • tpM
    #12760
    ArmA 1.14 FINAL Patch
  • Sanyix
    #12759
    hú 7900gtx mellé celeroncs, az szép :)
  • pooh
    #12758
    Nekem 3,06GHz celeron, 1Gb ram(533MHz), és egy 7900GTX van, én nem mondanám hogy jól fut az IC. Elég darabos a kép, 3 és 18 között mozog az fps. A sima arma-val már nincs bajom!
  • Yamato1
    #12757
    Sziasztok!

    Én is szívesen lennék pilóta.De sajna nincs meg eredetiben a game.
    Így gyüjtögetek....Hátha.
  • D00M
    #12756
    Nekem átlag olyan 20 van de teljesen jó, arra meg nem emlékszem, hogy játék közben egyszer is a grafikát figyeltem volna, pláne IC-n. Ahogy a Százados Úr megfogalmazta a játék jellegéből kifolyólag nincs szükség többre, nem árt ha van, de ki a kicsit nem becsüli.... :)
  • tpM
    #12755
    meg nem kell kapkodni annyira a fejedet mint a kvékben :>
  • m1c1mack0
    #12754
    Hat valoban nem olyan finom a mozgas mint 60fps-nel de a jatek jellegebol itt nincs is szukseg tobbre 30fps-nel, itt nem losz pontosabban,nem 'ugrasz' nagyobbat ha tobb fps-ed van (foleg hogy nincs is ugras).
  • Vargosz
    #12753
    nekem bőven elég
  • bakvarnyu
    #12752
    aha a 15 fps az aztán vígan futás :/
  • Feró Flex
    #12751
    http://www.youtube.com/watch?v=XG8vQzh7MgY&feature=related
    ez kemény...
  • Feró Flex
    #12750
    asztakurva!
  • Solt
    #12749
    Na ettől a kettőtől meg kész is lettem, megyek játszani...

    első

    második

    Csinálnunk kell egy ArmA videót...
  • Solt
    #12748
    Ahhhhhh... ezt nézzétek végig hangerőn! :)))
  • Solt
    #12747
    Szia Gyöszi! Igen Te vagy az első onnan! :) Először is tessék kipróbálni! Ne higgy nekik, 800x600 low -on biztos elketyeg. Igaz, hogy nem lesz szép, de arra jó, hogy el tudd dönteni tetszik-e maga a játék, illetve a fizikája. Ha megvan a telepítés 1.12-ig, akkor szólj, és segítünk olyan állapotba "moddolni" a játékot, ahogy IC-n játszunk vele. Ha ezek után tetszik, és fuvaroznál minket, akkor hiteles ismerősöm is van, segítek személyi kölcsönhöz jutni, hogy vehess új gépet! :))) Ha valahol elakadsz, akkor szólj nyugodtan, szívesen segítünk. Itt találsz infót magáról a IC-ről. Ha nincs kedved ide írogatni, akkor esténként TS-en is megtalálsz minket! Üdv!
  • Vargosz
    #12746
    hahaha nekem 6200 256 mb vígan fut(15-35 fps)
  • bakvarnyu
    #12745
    azér én nem hiszem hogy x800-al olyan hű de vígan futna
    7600 GT alatt nem nagyon érdemes vesződni vele
    nekem 7300 GTvel éppenhogy megyeget
  • Gyöször
    #12744
    AGP-s ja, de vennék én újabb karit is, pld HD2600XT is van AGP ben ha jól tom csak nem tudom lenne-e értelme. Új gépbe semmi kedvem befektetni, nekem ez jó elzötyögök rajta EECHval.
  • m1c1mack0
    #12743
    Szia!

    Sajnos a 9600 nemhiszem hogy elég lenne az armának:(,de ha (gondolom agp-s lapod van) beszerzel egy x800-at pl, amit mostanában már 10k alatt utánad dobnak vígan elmegy a gépeden.
  • Gyöször
    #12742
    Sziasztok! Én vagyok az első aki átnézett ide EECHból? Nos, már régebben beszereztem egy példányt a játékotokból a legeslegközelebbi közértben, de még ki sem próbáltam. Amúgy legfőbb vágyam, hogy egy ilyen öreg szekérrel embereket furikázzak a fű alatt. Namost egy olyan konfiggal melynek fődarabjai AMD Sempron 3300+ meg Ati radeon 9600 és 1 GB DDR1es ram érdemes strapálni magam a játék feltelepítésével és betanulásával? Ja és semmilyen referenciám nincs csak az EECH, ebben annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy mindig a Mi-24el repülök Rah66, AH64, meg Ilyesmik ellen.
  • Solt
    #12741
    Uhhh... akkor tényleg várj... :S
  • wardogzombie
    #12740
    gyengusz
  • Scottt
    #12739
    1,7ghz proci,512mb ram,ati 9250 128mb ram shader 1.4
  • m1c1mack0
    #12738
    Naná hogy a kedvenc!!!
  • Solt
    #12737
    Milyen géped van?
  • Scottt
    #12736
    Hát maga az arma nem lenne gáz.Csak nincs vas amin futna.Tervbe van véve ,hogy fejlesztünk Paksi 4es erőműre de hát nincs cash:(( De amint meglesz[Sacc/kb 2-6hét alaphangon]szólok!
    Il-2ben hozzá edződtem a gyorsan,alacsonyan légvédelmi tüzes melóhoz:)
  • Solt
    #12735
    Ha jól tudom 1.12-ben módosítva lett a repmodel. Joy-al normálisan lehet irányítani, nem kényelmetlen, mivel hadjárat alatt csak repkedni kell. :) Én is repkedek mással, (IL-2, Lock-On FC, FF4, EECH) tény, hogy nem szimulátor az ArmA repmodelje, viszont IC hadjárat alatt megvan az az élmény, hogy mind más technikából, mind "bokorból" nem AI lövöldöz rád, és nem is AI-kat hurcolsz. Kedvenc (sajnálom, muszáj túloznom, így illik! :D) házigazdánk a szombati csatán kényszerből repkedett a MI-17-el. Eleinte nyávogott, de a végén büszkén mesélte, hogy egy ízben 3 kanyart tett a respawn és a front között anélkül, hogy leszedték volna. Azóta CTF alatt is egyből a MI-17 felé szalad!
  • tpM
    #12734
    meg azt kihagytad, hogy egy bugos szar :)
  • Sanyix
    #12733
    Én is lockon, il2, orbiter, fs2004 (bár az vicc)-el játszottam sokat, de a az arma helikopter irányítása egyszerűen borzasztó. Az a mindig visszarángatja a kurzort középre, és állandóan huzigálni kell az egeret kanyarodáskor, az kikészít (joy meg kényelmetlen, mert nem csak repkedni kell), szóval más. Bár a helit utálom(mert lassú), amelyik játékban van azzal se repülök vele, csak ofp és arma, és csak ha nincs repülő, amiből meg nem sok van, mert egyeseknek nehéz a domboldalról felszállni :D
  • tpM
    #12732
    4k a letöltős amit nem kell patchelni
  • Solt
    #12731
    Nem fogod elhinni, de élből rád gondoltam! Kitűnő múlt! :)) Javaslatom: Töltsd le valahonnan a virágbolti verziót, és próbálgasd. (ne a demot!) Ha tetszik benne a repkedés, és úgy érzed lenne kedved szlalomozni Kobra, Harrier, és stinger tűzben, akkor szeretettel várunk. (kb 5000.-Ft az eredeti ArmA.) Bármi kérdésed van, ne kímélj! :))
  • Scottt
    #12730
    Lenne Armám akkor pilótátok is lenne.Il-2,Lock On,FF4 megfelel előző munkahelynek?Van joy etc..
  • Solt
    #12729
    Csak haladjunk sorjában kis húsom! Apránként csöpögtetjük az infókat, mivel először az érdeklődésüket kell felkelteni! Ha én annak idején, tizenévesen tudtam volna előre, hogy a puncinak milyen járulékos költségei vannak, akkor most vasárnaponként járhatnál hozzám a templomba gyónni! (mellesleg bőven lenne mit, Te dezertőr! :D) De mivel én ezt nem tudtam, ezért bele estem a csapdába, ennek következtében te megúsztál kb 10millió mi Atyánkat, én meg örök életemre csóró maradok! Nem tudom érthető-e a párhuzam Te hidak réme!?
  • Sanyix
    #12728
    Bugos szar! :D
  • Feró Flex
    #12727
    IC-sziget(beta)elkészült,letölthető
  • tpM
    #12726
    remélem azt is mondtad, hogy eredeti ArmA kell
  • Solt
    #12725
    Feladtam hirdetést az EECH topikban (a gyengébb bokorugrók kedvéért ez egy helikopter szimulátor topikja), hogy MI-17 pilótát keresünk IC-re. Ha valaki jelentkezik, akkor tessék tisztelettel fogadni! :)

  • Solt
    #12724
    Városi harc volt, abban azért ott vagyunk!
  • wardogzombie
    #12723
    Ezt hogy sikerült elérnetek?