12134
1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • meril
    #94
    Amúgy készítem a magyarosítását! Nem tom mikorra leszek kész!
  • haxoror
    #93
    A 0.751 crackje is csak 57 kb volt és biztos hogy működött mert hosszú ideig azzal toltam
  • Braveheart
    #92
    Download-session invalid-ot kapok mindig, később újra megpróbálom. Amúgy nehezen hiszem el hogy csak 18kb-os a crack.
    Azt változtatja meg amúgy hogy nem csak 6os szintig lehet játszani.
  • meril
    #91
    http://rapidshare.com/files/11084001/mb808crack.rar Ezt próbáljátok meg! Én kipróbáltam, de nem tom megnézni, hogy mükxik-e!? Mert nem tom mit nézzek! Mi változik!
  • Braveheart
    #90
    Már kijött a 0.808 is! Csak crack kéne...
  • Braveheart
    #89
    még mindig semmi crack?
  • haxoror
    #88

  • haxoror
    #87
    Semmi hír krekkről...

    Úgyhogy inkább vettem egy serialt, franc se fog krekkre várni minden verzióváltásnál!
  • Braveheart
    #86
    még mindig nem jött ki semmi?
  • Braveheart
    #85
    ha van crack szóljatok!
  • haxoror
    #84
    Version 0.800 is Out!

    Már csak krekk kellene hozzá!
  • Zsolo007
    #83
    A taleworlds.com fórumában nézelődj a mod szekcióban...
  • Braveheart
    #82
    Tudsz adni hozzá linket?
  • Zsolo007
    #81
    Nézegesd a modokat! Én lord of the rings moddal nyomom, úgy sokkal jobb mint az alap :)
  • Braveheart
    #80
    Kösz már tegnapelőtt megoldottam a problémát, azóta majdnem folyamatosan ezt nyomom, 27es szintű vagyok :)
    A csaták jók, de néha unalmasak már, a többi rész meg nagyon kidolgozatlan még, pl bemegyek egy traderhez és egy üres szobában van, meg nagyon élettelennek tűnik minden. Amúgy ígéretes program, egy bétától nem is vártam többet, de van rajta még mit dolgozni.
  • Zsolo007
    #79
    Te is koliban vagy? Hol? Egyébként küldtem privit :)
  • Braveheart
    #78
    up
  • Braveheart
    #77
    Vki oda tudná adni a cracket vagy a serialt? Esetleg linket, de nagy részük le van tiltva itt a koliban.
  • Alice Sabbat
    #76
    egyébként ahoz képest hogy 60 mega az egész sok dvd-s játékot maga mögé utasít :D ...
  • Braveheart
    #75
    Hali nagyon megtetszett a játék, nem tudna adni vki egy activation kódot vagy cracket? Az előbb megpróbáltam magam keresni, már futna ka vírusölők...
  • Zsolo007
    #74
    Nah valaki más próbálta a módszerem? Bejött? Kinek hanyas szintű karaktere van? Modokat használok?
  • Zsolo007
    #73
    Egyébként felfedeztem egy érdekes dolgot a crackeléssel kapcsolatban...Tök véletlenül derült ki:
    "ki lehet kerülni" minden indításnál szükséges manuális aktiválást, mégpedig úgy, hogy:
    Elindítod az M&B-t, majd nagyon pici várakozás után (attól függ mennyire gyors a géped, milyen hamar indítja be) indítod a cracket (Érdemes egymás mellé kirakni őket az asztalra...), így mikor bejön az "indítómenü" azonnal azt írja, hogy full módban van. A módszer nem 100%, de nekem 5 indításból 3-nál bejön....
  • Zsolo007
    #72
    esetleg csomagold ki? :)
    De nekem úgy rémlik van mellette readme...szal...
  • Rick213
    #71
    Megtudná valaki mondani, hogy hogyan lehet használni a crack-t? Mert a crack össz-vissz 22 kb-t és csomagolt. Előre is köszi.
  • Montanosz
    #70
    crack/új verziók: emule
  • Zsolo007
    #69
    1000millió thx
  • ronhaven
    #68
    http://www.skmskm.end.pl/
  • Zsolo007
    #67
    Valaki nem küldené el nekem a cracket?
  • Alice Sabbat
    #66
    hm anamideén nekem hozámcsappódtak emberek meg a tavernákban lehet felfopgadni valakiket:O....
  • lilgame
    #65
    sziasztok!
    megkérhetnék valakit hogy rakja fel vagy küldje el a cracket mert nagyon tetszik a játé[email protected] az email címem.
    amugy nemn tudjátok hogy hogy kell sereget toborozni??nekem sehogyse jön össze

    előre is köszi!!
  • Alice Sabbat
    #64
    mekem is .csak mniden indítás elött crekellgetni kell ...
  • Zsolo007
    #63
    Még mielőtt több privi érkezik leírom, hogy nincs krekkem....sajnos :(
    És megvenni sem tudtam még... :(

    Fura, hogy találtam egy játékot mely azon kevesek egyike amelyikre azt mondtam, hogy megéri megvenni és pont ez az amit semmilyen módon nem tudok megszerezni..... :'(
  • Zsolo007
    #62
    Igen...idenekem azonnal, de aztán most azonnal, küldj személyes üzit, e-mailcímem a profilomban....iiiiiiiiiidddddddddddddeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
  • Gviktor
    #61
    FIGYELEM!
    Létezik mountcBlade crack!
    Személyszerint nekem megvan!
  • Zsolo007
    #60
    Vágom :)
  • kHares
    #59
    Igénylés alatt azt értettem hogy bemész valamelyik bank fiókjába és igényelsz mondjuk egy mastercard vagy bármi más dombornyomott kártyát magadnak. Éves költség elhanyagolható
  • Zsolo007
    #58
    Nem sajnos nincs egyik ismerősnek se :(. Apámnak van olyan visa kártyája amin van ez a 3 jegyú kód a végén, de azt nem fogadta el :'(.

    Mit igénylek magamnak?
  • kHares
    #57
    Sehol egy ismerős, rokon? Több kártya is jó, még valamelyik visa-ról tudom biztosan, de le van írva a paypalnál. Vagy egyszerűen valamelyik bankban igényelsz magadnak, vásárlás is gyorsabb vele mert nem kell a pinkódot megadni meg a költsége is elenyésző
  • Zsolo007
    #56
    De jó neked.

    Én nem tudom megvenni, mert nincs olyan kártya amivel lehetne :'(
  • kHares
    #55
    A megvételnél 2 féle mód van. Vagy az eSellerate.Net-en vagy a paypal-on keresztül.
    Mind a kettőhöz olyan kártya kell amit lehet netes vásárlásnál használni. Pl. mastercard.
    Én az eSellerate.Net-en keresztül vettem meg minden gond nélkül, 17 dolcsi áfástól. Ne felejtsük el ez még bétaverzió, sok hónap mire a v1.0 meglesz, ennyit biztos megér, örülnék ha nem kéregetnének serialokat az emberek.