40640
.
  • Zacsy
    #639
  • MASERATIBI
    #638
  • MASERATIBI
    #637


  • Glpetyus
    #636
    Pontosan
    (asszem )
  • Easy Rider
    #635
    ahha, tehát akkor valójában a trip-tronic akkor ennek egy fajtája vajon...??? :O

    ja és vki kérdezte a duplakuplungot, az előző linkben megtalálja a választ ;)
  • Glpetyus
    #634

    Ehhhhhhhhhhhhhh....ne okoskodjatok,...olvassatok ! :)
  • Tufa
    #633
    A szekvenciális váltó is lehet középkonzolon, mint pl a rally autóknál :)
    (egyébként én is ugy gondolom hogy valaki azt itt hiszi hogy a szekvenciális váltó=trip-tronical :) )
  • MASERATIBI
    #632
  • Easy Rider
    #631
    sztem is a trip-tronicra gondolnak itt egyesek... ugyanis a szekevenciális a kormányműn van, a trip-tronic meg a középkonzolon...
  • LiPTON
    #630
    kocsikban- nah végre
  • LiPTON
    #629
    kicsikban
  • LiPTON
    #628
    utcai kocsokban én nem nagyon láttam(új M5-M6 utcai??)
  • LiPTON
    #627
    én az újabb ferrarikra gondolok(Enzo-pl nem olyan új, de annyi pénzért széria, F430, stb..) bár lehet , hogy néhol feláras
  • Tufa
    #626
    Ferrarikba nem normális váltó van inkább? Én eddig kettőben ültem de mind a kettőben rendes váltó volt :S Sőt, még egy normál autóban sem láttam szekvenciális váltót, hacsak nem a trip-tronic az :))
  • DJ Skyline
    #625










    ha nem lennének rajta a matricák akkor még szebb lenne...
  • MASERATIBI
    #624
  • MASERATIBI
    #623
    HUMMER meg mielott valaki megszolna ,hogy a nevet nem tudom leirni.
  • MASERATIBI
    #622
    Ez a hammer 1 film forgatason parkolt a melletunk levo utcaba.
  • MASERATIBI
    #621
  • MASERATIBI
    #620
  • MASERATIBI
    #619

    Ez a szin az alap, es utannna nagyon jol megfestetek, holnapra megkeresem a kepeket./ hatul az hondam./
  • MASERATIBI
    #618
  • MASERATIBI
    #617
  • MASERATIBI
    #616
    AS zender cegnek 1 mazi tuningja
  • cenobite
    #615
    Múlt hét szombaton sikeresen lezajlott az első Bogártalálkozó Nyíregyházán. Nagybányáról jött barátaink enyhén tuning Bogara:








    Többi kép itt.
  • LiPTON
    #614
    szekvenciális váltókat főleg a drágább sport autókban találhattok(Ferrari, Lambo, stb..), de itt sem minden kocsiban széria(asszem), de pl. az Enzoban az. ezzel kicsit F1-es pilótának érezheti magát a szerencsés tulajdonos(ott használnak ilyeneket)+ új BMW-kben láttam(M5, M6). király lehet, de nekem manuális a király
  • Glpetyus
    #613
    Fene,tudja...még szvsz az életben nem írtam le :D
  • cyrus #612
    csak simán szekvenciális nem szekvencionális :D
  • Glpetyus
    #611
    Jájj...tudom már mire gondolnak....Ilyen valóban van,csak én nem vágtam hogy "duplakuplungnak" híjják'.
    Ez semmi extra,egy bonyolúltabb,és sérülékenyebb szerkezet a "hagyományoshoz" képest.
    Valóban gyorsabb és zökkenőmentesebb a váltás vele....(bár én még nem használtam ilyet...hacsak nem tudtomon kívűl :))
  • Glpetyus
    #610
    Ehhh.....

    Ezek elvileg (és gyakorlatilag is) a versenyautókba lettek kitalálva.
    Pár éve lett divat 1.2 Corsa-ba,meg hasonló okosságokba rakni :D
  • Glpetyus
    #609
    Jó,haggyál már vazz.
    15 éve bütykölgetek kocsikat,de ezt még nem hallottam.
    Szerencsére nem ezen a hulladékokon nöttem fel....Hanem Zsigán !!!!4 :D
  • Mhosah Myth
    #608
    Jesszusom ilyen nevet
    És ilyet hol lehet beszereltetni, mennyibe kerül meg ilyesmi :) Csak mert még egy tuningshopban sem láttam, még hallani se hallottam a nevét...
  • Glpetyus
    #607
    szekvencionális
  • Mhosah Myth
    #606
    Nézz meg egykét tuningokról szóló filmet mint pl.: Fast and Furious 1,2 (Halálos Iramban)
  • Mhosah Myth
    #605
    Talán valami olyasmi lehet, hogy annyira felpörgeti a fordulatot, hogy mittomén 1 secen belül kétszer tudjon váltani, vagy nemtom :) Fingom sincs :D

    A másik kérdés: milyen váltó az amikor csak le vagy fel kell nyomnunk? Csak mert a félautomata váltónál is úgy van, hogy be van bordázva. Namármost én láttam olyat, nincs beosztva 1 2 3 4 5-re hanem csak előre vagy hátra...
  • Glpetyus
    #604
    Ezt a kifejezést még az életben nem hallottam.
  • Easy Rider
    #603
    én annyit tudok neked mondani, h fingom sincsen...

    csak hogy válaszoljon már vki a kérdésedre... de mondd el szted mi...
  • Crazygirl
    #602
    Tenyleg... Koffff hoyg szoltal...
  • Mhosah Myth
    #601
    Valaki meg tudná nekem mondani mi is az a duplakuplung mire jó és hogy kell használni... Sok tuning filmbe hallom de nem tudom mi az. Elképzelésem van de arra nem alapzhatok :))
  • MASERATIBI
    #600