40640
.
  • Tufa
    #279
    maszknak hívják, kb 5-10ezer forint. Én is tervezem beszerzését, mivel nem csak a kavicsoktól, meg a rovaroktól véd, hanem mert kurvajól néz ki :)
  • DJ Skyline
    #278
    és a lökhárító,meg az autó oldala,hátulja?:))))
    az még ugyanúgy ganés lesz!:))
  • Lteebee
    #277
    Vagy a sós latyaktól, vagy a bogaraktól védi a fényezést.
  • DJ Skyline
    #276
    ez micsoda a motorháztetőn?tudja valaki?


    "Mad Max E30":)))






  • Easy Rider
    #275
    joey-kám, szeretnél jönni balatonra?? :D akkor ne rakoncátlankodj... :P:D
  • Joey_The_Man
    #274
    rakjad! Minek kérdezed? De azért ne legyen 1500 képnél több...
  • Tufa
    #273
    nem is azt mondom hogy te cseszed szét a fórumot, de ha rajtad kivül még néhány fórumozó beszúr egy-egy túlméretezett képet, akkor már ott vagyunk hogy szétvan cseszve a fórum...
  • PeeTeR
    #272
    jo ez meg egy olyan dolog hogy nem szoktam mindenhova direktbe akkor kepet beszurni hogy szetcsessze a forumot a celica a lap vege fele csak veletlen volt mert osszevagott kep. egyebkent a kepeket leginkabb a csajok koze szoktam szurni es ott meg a korhatarra plussz a latvanyra is odafigyelek. ezzel csak arra kivanok utalni hogy ha becsuszik egy-egy nagyobb kep (nem pont tolem, akar mastol is) az meg nem jelenti a forum meg veget. ezt meg meglehet oldani ugy hogy feltolti ujra kisebb meretben. na mindegy ezen sokaig lehet ragodni elegge meddonek tunik szoval inkabb feladom. ilyen melegben a tokeim vizipolo meccset jatszanak es az agyam is alig jar.
  • Tufa
    #271
    hm, tényleg másnak mondták. Mind1, a lényeg, ide nem magadnak szúrsz képeket, ne szarj a látványra. Rajtam kivül jópáran szóltak már a nagy képekért. Sokkal átláthatóbb ha nem kell kiscrolloznom a fél képernyőt...
  • Easy Rider
    #270
    :D naszóval van még ilyen sok.... rakjam?? :D
  • PeeTeR
    #269
    csak osszejott... es meg jol is nez ki
    (nem alazasbol vagy ilyesmi)
  • Easy Rider
    #268


    na remélem mostmár müxik...
  • PeeTeR
    #267
    khm. meg egyszer sem. khm. khm... bekmhelheted
  • Tufa
    #266
    khm. Az autómánia topicban hányszor szóltak neked hogy méretezd át a képet? ennyi...
  • PeeTeR
    #265
    hulyeseg mert nem jar erte csak ha fel van tuntetve hogy a megengedett max felbontas kisebb mint 1024*768. egyebkent automaniaba meg ide is szurtak mar be sokkal nagyobbat mint 1024*768 es megsem kapott senki sem buntetopontot.

    buntipont fobiad van vagy mi?
  • Tufa
    #264
    téged lehet hog ynem, de másokat eléggé idegesíti ha 1024*768as képeket szurkálsz be/valamelyik totyikban büntetés jár érte/
  • PeeTeR
    #263
    sux me' lassu latvany meg hidegen hagy
  • cyrus #262
    egyszerűbb ha itt feltölti
  • Tufa
    #261
    egyszerübb ha ide rak fel képeket... Még látványosabb is
  • PeeTeR
    #260
    ize, perm ban -ra...
  • PeeTeR
    #259
    csinalj itt accountot, de csak kepeket rakj fel mert temp ban -ra teszik fel perc alatt
  • Tufa
    #258
    lemented és felrakod máshova. egyszerü :)
  • Easy Rider
    #257
    faszom, pedig amikor felrakom, akkor látom, frissítem akkor is látom, amikor ír vki, eltűnik :(
  • Tufa
    #256
    ugyanaz...
  • PeeTeR
    #255
    meg mindig 'Bibi!'
  • Easy Rider
    #254
    öööööö, akkor még1x...

  • Joey_The_Man
    #253
    nálam is...
  • Joey_The_Man
    #252
    Ide irogatsz, suliba meg nem jársz? :DDDD
  • Tufa
    #251
    Easy Rider által beszúrt képe, nálam:





    /sry de nem megy a válasz gombom valamiért... dolgozok rajta :)/
  • zero_cool51
    #250
    figyi, mit vársz akkor, amikor a 20 éves Zsigáról lelopják a tükröt...
  • CSOCSO
    #249
    ez jol hangzik..
    amugy eleg lol hogy meg mindig emiatt kell magyarorszagon fosni:(
  • Easy Rider
    #248
    van még egy pár ilyen tuningolt amcsi verdás képem, rakjam??? :D
  • Easy Rider
    #247
  • Tufa
    #246
    Az egyik Tuning & stereoban van egy uj felni védő készlet. Egy speckó csavart kell felrakni felninként, amiket csak egyedi kulcsal lehet leszedni. Egy csomagban pont egy garniturára elegendő csavar van, és aszem ára sem egy nagy ördöngöség...(5000ft körül) Én számításba venném...
  • LordVenom
    #245
    Igen én is Majosházát ajánlottam volna,mert ott minden igény kielégítenek szinte...
    Balu,a 232-es képek profik!
  • zero_cool51
    #244
    na ja, csak csillaggarázsba nem érdemes, mert 1 napnál tovább nem lenne rajta. majd ha lesz garázsom, akkor majd megoldom a felniket is.
  • Csacsi
    #243
    Mondjuk az is igaz....hogy a felni meg a gumi nem ártana...mert addig kár hozzányúlni bármihez...utána lehet ültetni....utána jöhet a kipuff rendszer...és akkor utána jöhet spoiler....
  • CSOCSO
    #242
    javaslom elobb vegyel ra ertelmes felnit es gumit!! utanna johetnek a spoilerek...
    es egy kicsike szarny a tetore.... es a matricazasd kimeld pls:)
    akkor inkabb koltse egyedi rendszamra:)
  • Csacsi
    #241
    Szerintem nem drágábbak Majosházán az egyedi spoilerek, mintha előre gyártottat vesz az ember.
  • Lt.Balu
    #240
    szia!
    Nézd meg EZT!
    Itt tuti hogy találsz Hozzád közel eső boltot. Viszont ha sok cashed van és el tudsz jutni Majosházára,akkor én azt ajánlom.Rengeteg spoiler és kiegészitő,illetve egyedi tervezésü spoilert is megcsinálnak (3x$).