1369
  • grebber
    #169
    És aki kiirta az mivel olvastatja be a cd-t??Sima cd/dvd olvasó esetleg combo??
  • Kami
    #168
    Kiírva nekem is műxik, Sony lemezre, Plextor íróval. Akadni nem akad, 6600GT 1 GB ram, 1,8A Pentium proci.
  • gesa
    #167
    Nekem is elindult kiírva. TDK lemezre patch-eltem és Maxell-re írtam ki.
    Jó kis játék. Szerintem ugyanaz a motorja, mint a Cold Fera-nek.
    6600GT-m van, nem akadt. Fullon szépen hozza a 40-60 Fps-t.
  • zso23
    #166
    Nekem nem akadt.
    Már végig is vittem nem valmi hosszú, de iszonyatosan jó játék. ,
  • malter
    #165
    másnak nem akad?6600gt-mvan 1g memo stb szal gépnek birnia kéne:S
  • dardevil
    #164
    Sztem. megéri, de már majd csak holnap próbálkozom.
  • Shep
    #163
    Ja kicsit hosszú, lehet hogy vannak benne felesleges lépések, de nekem így működnek az sf-es gamék.
  • dardevil
    #162
    Okés - nagyon Köszönöm a segítséget, próbálkozom.
  • Shep
    #161
    próbáldd így

    " 0) Have WindowsXP SP2 installed: http://windowsupdate.windows.com. (Crack needs SP2, otherwise it will not function).
    1) Get "Alcohol 120% v1.9.2.3105" (works %100 with this release). Avoid DTools, for now.
    2) Get "SFClean.exe": http://help.starforce.ru/Sfclean/sfclean.exe
    3) (a) Run SFClean.exe.
    (b) Reboot if prompted.
    4) Install THIS version of Alcohol (earlier versions do not work), enable only *1* virtual drive (default).
    5) Power down, and PHYSICALLY UNPLUG all Optical drives (CD-R_RW/DVD-R_RW/etc) either by unplugging the power molex, or unplugging the PATA/SATA connector cable. (*Some* have reported success with hiding/disabling Optical drives through software, but manually disconnecting them guarantees success).
    6) (a)Extract everything from "fuck_sf.rar"
    (b)Run "SFAFSFB.exe" in the "/SF.Anti.File.System.Blocker/" folder.
    (c)Click on "Install SFcure Driver"
    (d)Reboot
    7) (a)Run "SFAFSB.exe" again
    (b)Click on "Start SFAFSB"
    (c)Run "SFNightmare.exe" found in the "/SF.Nightmare/" folder from "fuck_sf.rar".
    (d)Click on these buttons IN THIS ORDER, with a wait between each click: "Disable Node", "Disable CD", and "Disable Ch2"
    (These two programs will run alongside Starforce`s games, everytime you wish to play).
    8) With both above mentioned programs running:
    (a)Mount your image of Starforce`s games using Alcohol 120% v1.9.2.3105.
    (b)Install the game. (I kept the default install folder).
    (c)Restart regardless if prompted.
    9) (a)REPEAT step (7): Both "SFAFSB.exe" and "SFNightmare.exe" should be running and enabled as in step (7)!
    (b)Run Starforce`s games, either through the desktop icon, or through the Start Menu.
    (c)Starforce`s games notifies you that it has activated StarForce3 Protection.
    (d)Reboot.
    10)(a)REPEAT step (7): Both "SFAFSB.exe" and "SFNightmare.exe" should be running and enabled as in step (7)!
    (b)Start Starforce`s games
    (c)When prompted, enter in this CD-Key: *****-*****-*****-*****-*****
    (d)Wait for Starforce`s games to Verify the key.
    (e)PLaY!
    Notes: *TO PLAY AGAIN, make sure the Starforce`s games image is mounted, Follow step (10) exactly, and then run the game through desktop, startmenu, or quicklaunch!
    *TO Revert back to your previous PC setup: (Reboot whenever prompted/necessary).
    (A) Uninstall Starforce`s games, through the Startmenu Uninstall utility,
    (b) UNMOUNT the DVD image using the Alcohol software,
    (c) Run "SFAFSB.exe" and then click on "Uninstall SFcure driver",
    (d) Run "SFNightmare.exe" and click on "Enable Node", "Enable CD", and "Enable ch2" with a wait in between clicks, for it to finish processing,
    (e) Run "SFClean.exe",
    (f) Physically replug your Optical Drives in the original configuration."
  • Shep
    #160
    fut az sfcure is meg a nightmare is?
  • dardevil
    #159
    Fent van.
  • Shep
    #158
    sp2 fent van?
  • dardevil
    #157
    Sajnos nekem továbbra sem indul a gém, pedig #130 alapján csináltam - sőt már lehúzgáltam mindent...

    Akinek elindult, linkeljen már 1 pár képet. Köszi !
  • ThugEdge
    #156
    én lg íróval lg readerrel és 48x-os sony cdvel tolom
    cd1 patchelés/aztán írás nfo szerint
    a gémet daemonba mountolva tettem fel és cdről nyomom és már most imádom
    UBI-
  • ati2002
    #155
    Philips 52x-es cd-vel próbálta valaki? És esetleg hasonló íróval (LG4160)?
    Én holnap kipróbálom, és leírom. Van egy LG 52x-es olvasóm hozzá.
  • zoli80
    #154
    az eleje izginek tünik...
  • csum666
    #153
    nincs hát:)
  • STREEX
    #152
    Most akkor erre a cd-kre ideális esetben nincs is szükség?
  • egypszichonauta
    #151
    jó?megéri letölteni?lehet vmihez hasonlítani?
  • zoli80
    #150
    mukszik a 130-as hozzaszolasban leirtakkal.
  • csum666
    #149
    ugyanúgy megy mint a többi sfes fos...
  • csum666
    #148
    akkor ne azzal probálkozz:)
  • STREEX
    #147
    Namost nálam az a baj hogy a R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ kódszót nem fogadja el egyébként ezzel a módszerrel próbálkozom:

    VirtualCD-Hide, no anti-blaxx...
    1. Bemountold az image-t a DAEMON Tools-ba és installálod
    2. A game könyvtárban a .exe -t átállítod Windows 2000 kompatibilisre(jobbklikk->Tulajdonságok->Kompatibilitás)
    3. Letöltöd ezt a progit [ VirtualCD-Hide ]
    4. Elindítod ->óra melletti ikon->jobbklikk->hide all virtual drives, majd kiírja hogy x Virtual Driver(s) hidden
    5. És játssz a game-mel!
  • malter
    #146
    jaja nekem is ugy megy sf nightmare
  • csum666
    #145
    #130 amugy ha eccer megtanulod ami kb 2 perc akkor már mindig menni fog én is idegen kedtem tőle de már lazán:)
  • zoli80
    #144
    milyen modszerrel?
  • csum666
    #143
    Nekem megy....

    Sfes módszerrel
  • dardevil
    #142
    Sajnos nekem sem akar elindulni.
  • zoli80
    #141
    én kiirtam ahogy kell de nem idul a galád.
  • malter
    #140
    hát elég bugos a game akad mint a dög,1 darbig megy semmi prob de a lövéseknél megakad,aztán az elö komolyabb ütközetnél olyan szinten behal hogy kifagy az egész :/
  • cenci
    #139
    és utána cd/dvd olvaso-iro-ujrairo-ban is müködik?vagy csak cd olvasoban?
  • EmThor
    #138
    csak ennyi? ilyen eccerű?
  • Davidsned
    #137
    Huh, ez így kicsit egybefolyós:)
  • Veelee
    #136
    Csak az elsővel kell ezt a tortúrát eljátszani a második kettőt simán kiírtam, de szerintem simám moutolni is lehet.
  • ThugEdge
    #135
    mind 3 cd-t kiírtad? meg hogy csak az első cd-t kell pöcselni iga?
  • Veelee
    #134
    Letöltöttem és kiírtam cd-re simán müködik. A lényeg röviden: az 1 cd rar fileit kicsomagolod, majd abba a mappába tools mappában lévő exe filet is. Indítod az exe-t be álítod, hogy milyen márkájú cd-re akarod kiírni/ nekem a Sony jött be/és patcheleda képfájlt figyeld mikor végez /pár perc/ az intézőben /783 mb nagyságú filet kapsz/, mert amugy a patch progi végtelenségig várat. Majd ezeket a patchelt filokat ird ki alcohollal, az utolso ablakban 4× sebesség, securom new legyen beállítva, az rmps és a gyenge szektorok viszon ne legyenek bepipálva. Íráskor kérdez, ott az alapbeállítást a legfelsőt kell bejelőlve tartani.
  • Gyusz
    #133
    Engem a demó nem igazán győzött meg (anno a Beyond Good & Evil-el fordítva volt), de csak azért is kipróbálom.
  • gesa
    #132
    Én még nem próbáltam ki a játékot, de benne van az Nfo-ban: "Alternative you can use those "cool" tools with a lot of disabling ect." Ez alapján a szokásos lehúzogatós, Sfcure, Sfnightmare módszerrel mennie kellene. Persze lehet, hogy kell az SP2 is.
    Az új módszer arra van, hogy ki tudd írni CD-re és elkerüld az előző procedúrát.
  • Laky
    #131
    Peter.Jacksons.King.Kong.SFCloneCD.INCL.PATCHTOOL-MiRROR

    az ilyen verziókkal sosem boldogultam, de azért megpróbálom :D
  • Istencsászár
    #130
    Nesze olvasd el, csináld végig és have fun