2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • báttyó02
    #45
    no problém :D
    na mondd mi kéne a 5-be ha volna 44 :DD
  • Johnny23
    #46
    hmmm, hát azt olvastam vhol,hogy pl. az aug-ba megjelenő WE9 -be (csak PS2)lesz havas idő, és megfog látszani a játékosok LEHELLETE is!!!...hmm hát ha ténleg ilyen részletességre is figyelnek/kitérnek ,akkor sztem nem lesz itt nagy gond :) (bár PES-el kapcsolatba sose volt)

    Olvastam forumokon,hogy sokan szeretnének,ha pl. a mezek változatossabban "állnának" a játékosokon pl. kitűrt mez,kidolgozottabb "kinézet" stb.,(nemmondom nem lenne rossz);

    aztán a közönségen lehetne javítani grafikailag, cipőkön, fejeken (lobogó haj), füvön....bár azt mondták nem lesz grafikailag az a "NAGY áttörés"

    viszont állítólag a játékosanimokon biztosan javítanak, beállítási lehetőségeken, ML-en + az online részt is rendbe kapják az PES5 -ben
  • báttyó02
    #47
    hát nekem elsősorba még mindig az online rész ami miatt nyavajgok sokszor,bár elég sokat javultam a client részben is,mert eddig ott szinte nem is tudtam játszani...

    a többire meg szerintem fölösleges tippelgetni,mert ugyis olyat hoznak ki,ami tuti elnyeri mindenki tetszését :)
    elég megnézni a pes3,és a pes4közti hatalmas változást,elsősorba a játékmeneten,gameplay-on,ami sokkal jobb,valóságosabb lett.
    én még olyan apró dolgoknak örülnék,mint pl. a nagyobb sztárokhoz való animáció berakása:
    ottvan pl. figo,aki tényleg ugy fut mint igaziból,akkor otvannak a szabadrúgások,amik néhány embernél le vannak modellezve,vagy a 11-es rúgás,ami szintén levan modellezve ismét figonál...
  • Johnny23
    #48
    1ébként (csakhogy ujra téma legyen PP) ,bár még a PES5-ről sajnos 1képet sem láttunk, a Fifa06-ról viszont párat (na abbol se sokat), már most azt mondogatják ,hogy idén ismét a PES lesz a befutó !!!

    hmm....hát előbb utóbb minden kiderül!!
  • mike369
    #49
    ...és akkor majd mindenki derül!
  • báttyó02
    #50
    hát gondolom a fifa megint hamarabb jön 1-2 hónappal,mint a 2005-nél is!?

    valszinü igy lesz,szerintem a fifa még 1-2év mulva kezd majd teljesen elszimulátorosodni :D
    azt is csak a pes hatására....


    azért mondjuk jó lenne már egy két kép....
  • Johnny23
    #51
    hát igen az online,animok ténleg naggyon fontosak.......viszont nemmintha a PES4 nemtetszett volna ,de 1kis grafikai tuning sem volna ellenemre
  • báttyó02
    #52
    amugy bele se merek gondolni,mi lett volna akkor,ha a pes3 anno nem jön ki pc-re,mert akkor szvsz a fifa a 2005-ös részre ugyanazon az úton haladt volna tovább mint a 2004-nél,ami enyhén szólva arcade foci lett....

    mondjuk én szeretem a fifát is meg a pes-t is,csakhát a fifát meguntam elég hamar,a pes-t meg már 7-8honapja vagy hogy nyomom, a megjelenése utani pár naptól..
  • báttyó02
    #53
    engem az online részbe az tud felbaszni,mikor client vgyok,és nem szaggat(mert azért nem lehet annak nevezni),hanem egyszerüen mintha lassu lenne a játékosok mozgása,és olyan nehézkes az irányitás is...szal ezen még kéne javitani nagyon sokat....mondjuk azt meg meg se merem emliteni,mikor szabály szerüen laggol a játék,meg mikor áll a kép........szerencsére jövő hónapba megint emelik egy ezressel a netem,ugyhogy ezután nem nagyon lesz gond ha ellenem jön valaki clientként :D
  • Johnny23
    #54
    detto.......1ébként az nem baj,hogy a Fifa előbb jön ki, igy legalább "kézzelfoghatóan" lesz mit überelni a Konaminak


    ....neeem én is szeretem\szerettem a Fifát(azelőtt azt gyüjtöttem évröl- évre) csakhát, jött PES "nagyur"
  • Gabe18
    #56
    Szerintem felesleges túl nagy grafikai változásokat elvárni.Sőt szerintem most a Konami sem fogja nagyon odatenni magát,a Pes 4 kisebb nagyobb hibáit befoltozzák,új kereteket berakják,aztán annyi.
    Akárhogyis nézzük nekik még mindig a konzol az első számú platform,ott meg már a Pes 4-el a határokat döngetik.Szóval az 5 nem lesz forradalmi.
    Viszont utánna jövő rész már a Playstation 3-ra készül,na azt már nem biztos hogy NASA pc-in kivül más gép meg fogja moccanntani,ha egyáltalán lesz pc-s verzio...
  • Johnny23
    #58
    jah, erre már én is gondoltam (na nemcsak a PES miatt), hogy be kéne majd ruházni egy nextgen -be
  • Johnny23
    #59
    itt van egy kis videjocska Zico-val,amiben végülis semmi különös nincs a gammáról,csak amolyan kedvcsináló ?!

    WE9 tv reklám ;)
  • Breki33
    #65
    - Official Wesite :
    - First picts :













    - New Stadiums : "Mestalla - FC Valencia" & "Riazor - Deportivo la Corugna".
    - Kits of season 05/06 for Liga and Eredivisie.
    - Real font (numbers & names) for licensed teams
    - New kits for unlicensed teams
    - Shirt outside the short
    - new ball : Finale Orange
    - different colour Wristbands (Ronaldinho pict)
    - Finger tape (Rooney pict)
    - Cycling under shorts (Cannavaro pict)
  • báttyó02
    #66
    de hogy ez nem is pes5 az tuti...hát ugyanaz mint a 4,csak egy két labda van benne

    ha meg 5lenne tényleg,akkor kurva..nnyat a konaminak
  • Breki33
    #67
    olvasd már el amit írtam

    we9 képek ott a link
  • báttyó02
    #68
    nemjönbe semmi csak a béka :DD
  • Breki33
    #69
    Talán ha bemásolnád a böngészőbe
  • Johnny23
    #70
    na ne má..ezt nem hiszem el...ez tök ua. a grafika, azért ennyire ne FEJLESSZENEK má vazz!!!!!!!!....mág akkor is,ha azt mondták nem lesz átütő erejű, DE azért hogy tök ua. : ua. a 2d közönség,ua. a gyep, játékos kidolgozottság !!? hát ezt akár holnap után már kiadhatnák komolyan, nem oktoberben,uhh!!Csak azt nem értem mér érné ez meg nekik??

    ...mondjuk,ha ténleg ez marad,akkor lehet ,hogy a FIFA visszahódít idén mindent egycsapásra?!!
  • Johnny23
    #71
    ezzel az erővel inkább 1 hivatalos gameplay+online javító patch-et adhattak volna ki........komolyan mondom, el vagyok keseredve....lágalább azon a fránya közönségen javitottak volna!!!


    és mi aszart várnak evvel oktoberig ez is magas!!!
  • báttyó02
    #72
    kb. eztmondom énis
  • Breki33
    #73
    el lett mondva

    nem a grafika lesz illetve lett fejlesztve hanem a futás animációk pl

    Ez van.
  • Breki33
    #74
    ja és állítólag a multi


    pes3 és pes4 között se volt egetrengető különbség.

    Viszont a fifa-ról most olvastam egy cikket ami elég biztató volt
  • báttyó02
    #75
    nade ez....igy viszont kiváncsi leszek,lehet esélye a fifának,ha összedob egy normális gamepplayt-t,és nem lesz script,meg hasonlók..a grafika ott ugyis üt
  • Johnny23
    #76
    hát sajnos (merthát azért valjuk be a graf.-ra is ráférne,pontosan mivelhogy a 3-4 között sem volt annyi nagy különbség graf.-ban!!!)
  • Johnny23
    #77
    nah ne kímélj ! (Fifa cikk)
  • Breki33
    #78
    nyomtatott cikk nincs erőm begépelni

    grafikáról és animációkról irtak jó dolgokakat az újságírók akik kipróbálták
  • jAsOn VoOrHeEs
    #79
    Amúgy Saviolán észrevettétek? Nincs betűrve a pólója a nadrágba!

  • Gabe18
    #80
    Ez van,Ps2-re szerintem ennél szebben nem lehetett volna megcsinálni már.Hallottam olyat is hogy a Pes 4 ott már bizony a szögleteknél már igy is néha bajban volt.
    És az biztos hogy az elsődleges platform most is a Ps2 lesz.Szóval én inkább kisebb apróságok,és a net rész javitásában bizok első sorban.
  • Johnny23
    #81
    hu ténleg...YES
    +Rooney kezén 1gyűrű

    ...baromi klassz, 1ébként igazad van Gabe18 ....komoly változás majd a PES6-nál lesz!!

    ...mindemellett tuti azért hogy jobb lesz,mint a 4 (kis javitás is jaitás)..habár az ember minnél jobbat és szebbet szeretne

    ...azonban idén ténleg lehet ,hogy így a Fifa lesz a befutó
  • mike369
    #82
    "...komoly változás majd a PES6-nál lesz..."
    Na, ezt se hallottam még soha!
    A komoly változás mindig a következő epizódra várható...
  • Johnny23
    #83
    normálisan igen
    (mondjuk a komoly változást inkább a graf.-ban értettem)


    ...DE nézd meg a képeket
  • báttyó02
    #84
    'Pro Evolution Soccer 5' (PS2/Xbox/PC) - Screens
    Posted on Monday, June 20 @ 08:16:40 PDT
    Pro Evolution Soccer 5, aka Winning Eleven 9, furthers the realism, on and off-the-ball movement and intuitive control of the best-selling football series with Producer Shingo 'Seabass' Takaska and his team at KCE Tyo Inc. implementing a host of new gameplay features and aesthetic touches as he continues his quest to deliver the most realistic football title on any format.



    John Terry, England and Chelsea defender and 2005's PFA Player of the Year has been confirmed as one of the faces of Konami of Europe's Pro Evolution Soccer 5.

    Terry, 24, has enjoyed a tremendous season, leading his Chelsea side to Premiership glory and to a Champions League semi-final. He has also established himself as a key member of England's international side with his battling performances. As part of the agreement, Terry will appear on the packaging of the UK version of Pro Evolution Soccer 5 and will also play a central part in the Konami's promotion of the eagerly-awaited title.

    Due for release in Q4 2005, Pro Evolution Soccer 5 furthers the realism, on and off-the-ball movement and intuitive control of the best-selling football series with Producer Shingo 'Seabass' Takaska and his team at KCE Tyo Inc. implementing a host of new gameplay features and aesthetic touches as he continues his quest to deliver the most realistic football title on any format.

    It is this realism that, as with many other top level footballers, attracted Terry to Pro Evolution Soccer. A confirmed fan, the Chelsea captain has hosted tournaments at home for his team mates and takes copies with him when on International duty. As such, his knowledge of the game and position as one of the world's greatest young talents makes him a perfect figurehead for the forthcoming Pro Evolution Soccer 5.

    "I've been a massive fan of Pro Evolution Soccer for years now and am really pleased to be able to work with the talented people behind such a fantastic game," John Terry said of the agreement. "It's the game of choice for lots of players as it is so true to the real thing. I'm looking forward to getting involved with the launch of this fifth and best version in the coming months � and getting to play advance versions on the way!"

    "We are delighted to have a player of John Terry's calibre working alongside us on Pro Evolution Soccer 5," commented Jon Murphy, UK PR and Marketing Manager for Konami of Europe. "He is a massive fan of the game rather than just a face for the game's front cover and we are looking forward to using his enthusiasm in the promotion of what will be yet another huge step forward for what is rightly regarded as the definitive football video game."
  • báttyó02
    #85
    klikk
  • mohus
    #86
    na isten hozott mindenkit:)
  • báttyó02
    #87
    'napot
  • báttyó02
    #93
    ez mire jo?
  • Johnny23
    #94
    1ébként nemhiszem,hogy eldobná ilyen lazán magától a Konami a PC-seket ...mert akárhogy is,de bevételtől esne el


    ....csak az az egy nem világos,hogy a PES5 -öt akkor már mér nem next gen-re csinálják,hamár így is(PES4) PS2 hardver limit van??? Minek kell egy szinte "ugyanolyan" részt kidobni,mint az elöző (ez olyan felesleges pénzkidobás sztem,bár ne legyen igazam)!!!!!??
  • Rudee
    #95
    Azért mert megveszik így is. Főleg a ferdeszeműek.
  • Terminátor14
    #96
    gondolom még nem tudták volna megcsinálni a nextgen konzolokra úgy, hogy időben kijöjjön, bár fene sem tudja.