1974
  • adam first
    #94
    Nem,mert az Atari eladta a Reflectionst.És úgye a Driver jogai továbbra is a reflectionsnál maradtak.De a Driver:Parallel Lines jogai az Atarinál vannak(mivel ezt volt az utolsó olyan driver rész amit az atari és a reflections közösen csináltak,felelős kiadó(Atari)+Fejlesztők(Reflections) és eszük ágába sincs átportolni,híbákat javitani a játékban stb.Mert a régibrigád nélkü nem nyúlnak a játékhoz hozzá,meg ez az állapot tökéletes az Atarinak a lové továbbra is az ő sebüket üti.Csak Ps2-re és X-boxra van.
  • Colton
    #93
    Lesz PC-re???
  • adam first
    #92
    Sziasztok!Én is olvastam a GameMaster kritikáját,sőt a DVD-n is megnéztem a kis verkfilmet,de bekaphatják.Jövő hónap elején csak úgy zörög úgy fogom megrendelni Ps2-re a cucot.Szerintem a Driver2 és a Driver:Parallel Lines a legjobb driver részek.Ja és nem Gta klón,nehéz lenne úgy eladni megint egy játékot mint amilyen a Driv3r volt(kelletek ezek az újítások a játékba mint pl:minőségi rádiók,anno a Driv3r átvezető videoi között is minőségi zenék szóltak igaz csemege,pörgös küldetések,normális sztori,értelmes A.I,ja és normális lövöldözös részek normális irányítással ezeket a dolgokat csak azért írtam le mert ezek a dolgok miatt tartják Gta klónak a játékot,de hát ezek kelletek az istenért 2006-ot írunk).És sokkal de sokkal kevesebb bug van a driver4-be, anno a Driv3rba 200db bug volt,a Driver:Parallel linesbe már csak 80db bug van azért ez is előrehaladás.A 80db viszont már teljesen elhanyagolható a 200dbhoz képest.Látszólag is!Szóval gta,driver rulez.
  • Gerbill
    #91
    Hát a Driver 3-nál nem volt nehéz jobbat csinálni
    Remélem azért játszható lesz, jó történettel és bugmentes grafikával
  • vodMarci
    #90
    A GameMaster szerint megint nem lett jó játék.Minimum 1x kipróbálnám.
  • Ma2ska
    #89
    Ez a legjobb Driver rész .
  • Kit--Kat
    #88
    Szerintem a 1. 1000x jobb lett grafikailag.
    A 3ban is szebb lett, de több bugot hagytak bene, így talán a PS2es lett a jobb.
  • Pretorian
    #87
    Mondjuk a 3. rész minden mást is alulmúlt.
  • Pretorian
    #86
    Most jelent meg a PS2-es verzió, és határozottan jó lett. Persze a grafika nem nagy szám (bár a SA-t azért odavágja), de rengeteg újítást passzíroztak bele, és a harmadik rész ratyiságait (gyalogos irányítás) is kijavították, plusz 2 külön idősíkban játsszhatunk, és ez JÓ.
    Az eljövendő pécés konverzió minőségére azért kíváncsi leszek. Mind az első, mind a harmadik rész messze alúlmúlta a konzolos inkarnációkat.
  • Kit--Kat
    #85
    Az melyik, Automex?
  • vandyke
    #84
    Nem dolgozom ott, de mi forgalmazzuk itthon az Ataris játékokat szóval a kapcsolat szinte minden napos velük. Jelenlegi állás szerint 100%, hogy nem lesz. Változás még lehet, de nagyon kicsi az esély. Én nagyon sajnálom, mert jobban tetszik, mint a 3.
  • M@TriX
    #83
    Te az Atarinál dolgozol?
  • báttyó02
    #82
    mét
  • vandyke
    #81
    Nem lesz Pc-n Driver: Parallel Lines.
  • Ma2ska
    #80
    A legtöbb találkozási ponton amugy is csak körözésmentes állapotban tudsz bármit is csinálni...
  • Ma2ska
    #79
    Nem játszottál te a driver 1 el mondjuk. Legtöbbször el kell kerülni a yard ot. Azért van a kis map amint látod ha a közelben van, sokszor elég volt lehuzódnom az utrol és elkerült. Viszont volt olyan is hogy komoly körözésnél, ami a helikopteres megjelenésével jár együtt, sikerült megcsinálni, az adott küldetést. Amiröl te beszélsz az a gta ban meg a nfs szériában volt. Esély mindig van.
  • bitubo
    #78
    ez a játék szerintem alapjában véve "geci" az hogy 800 rendőr össze vissza üldöz a városban meg roncsá törnek minden irányból és alig van esélyed abban mi a jó?
  • Ma2ska
    #77
    Nekem teccik, jó ez a gém. Sok rossz játékkal játszottam már, ez szvsz nem tartozik közéjük.
  • Skyline
    #76
    ????
    A driver 1 irányítását még egy GTA sem tudta überelni (kocsik irányítása) és ha az 1 szintjét hozza a 4 akkor nemtom miről beszélsz:)
  • Gerbill
    #75
    Ponos PC-s megjelenési dátum van már?
  • Ma2ska
    #74
    /mint a godfather/
  • Ma2ska
    #73
    Annyira nem rossz azért.
  • Ma2ska
    #72
    Igen. Hatalmas terület igy.
  • MrTressy
    #71
    csak a driver 3-4 hajaz a gta-ra az 1-(2) nem
  • Ramore
    #70
    a gta játékokkal össze sem lehet hasonlítani, legalábbis pc-n nem, az irányíthatósága egy katasztrófa szerintem a Drivernek.
  • MrTressy
    #69
    korrekt?Fényévekre van a driver 1 töl sajna .Ha driver 1 et adnánk 10esre akkor ez kb egy 4 es
  • Kit--Kat
    #68
    New York kiteszi a 3ban lévő 3várost összeadva, ugye?
  • Ma2ska
    #67
    Aztán vannak olyan dolgok, ami manapság már alap, napszakok változása, golyónyom kocsin, de mégse rakják bele minden játékba. Ebben meg benn van, tehát azt kell mondjam látszik vmiféle minőségre törekvés aztán hogy ez mennyire sikerült, mindenki döntse el maga, szerintem részben. Pontmániásoknak nálam mondjuk 10 böl 7 pont, a godfatherhez viszonyitva ez jó mert az nálam 5 kb. Ha nagyon ragaszkodnék az első driver feelingjéhez, akkor azért le kellene huznom nagyon mert ez inkább GTA klónnak tünik igy elsőre.
  • theodor
    #66
    Mert xboxon elég gyatra legalábbis számomra.
  • theodor
    #65
    Lesz ez valaha még pc-n?
  • Ma2ska
    #64
    Nos, én tolom ps2 n, az előzőnél mindenképpen jobb, amit nem nehéz felülmulni, GTA szintü szabadság , szinte már gta nem is driver, nem tul fantáziadus küldetések de elég korrekt kocsifizika, emberünk is lazább, kocsiból kiszállás, kilövés, belövés, forgalmas utca, nem sivár annyira a város, uccán szemét, röpködő ujságpapir, fizika néhány tárgyon...szóval vannak azért jó dolgok benne. Ami negativum, a küldetések primitivsége de talán leginkább a nagy szabadságot a grafika megsinylette eléggé...
  • Nemcso
    #63
    Csak bizakodni lehet.
    Az első múvik ugyanolyan konzolos valamik, mint az elődben. Persze bízzunk benne, hogy a 4-ben valamit javítanak is a PC-s verzióban, nem úgy mint a 3-ban.
  • Gerbill
    #62
    mármint az előző Driver
  • Gerbill
    #61
    Remélem hogy ez nem lesz olyan brutálisan gyenge mint a másik.
  • grebber
    #60
    Aki tolja ps2-ön vagy xbox-on irjon már hohy milyen lett!
  • Nemcso
    #59
    A Driv3r fizikája, tőrésmodellje fényévekre jobb bármelyik GTA-nál.
    Villanyoszlopból max. a vasbeton oszlopot tudnád kocsival kitőrni, mivel nem dinamikus terhelésre vannak megépítve.
    De egy acél oszlopnál, vagy egy fánál már ne várd el egy személyautótól, hogy úgy szelje ketté, mint kés a vajat. Rátekeredne, mint egy rugó, vagy eltőrne, mint egy ropi. (persze ne facsemetére gondolj)
  • Nemcso
    #58
    Nem PC-s verziót látsz, úgyhogy a részletességet, minőséget ezzel (még) meg lehet magyarázni. Majd HA ténylegesen kijön, majd akkor meglátjuk.
    Nézd meg pl. a Godfather grafikáját, ami semmivel sem jobb ennél...sőt, mégis nemsokára már a kezedben lehet.
  • Gerbill
    #57
    Ezeken a képeken még annyi járókelőt sem látok mint a Driver 3-ban. Meg most vagy a képek minősége nagyon rosz vagy a játék grafikája
  • theodor
    #56
    Én meg Xbox-on próbáltam ki de nem rossz jobb mint a 3.része.
  • báttyó02
    #55
    szvsz igenis jöjjön,nekem pl. a 3is tetszett-.-