1974
  • Djemba
    #201
    juni 28-án jön a game?
  • M@TriX
    #202
    hmm, új PC -s képek...

    meg ha jól látom Wii verziós is van, mintha azok szebbek lennének vazz ;)
  • bertino
    #203
    ha megint olyan lesz, hogy egérrel nem lehet mozgatni a célkeresztet, csak a kocsi mozgásával, én megőrülök :(
  • báttyó02
    #204
    fasza lesz (Y)
  • bertino
    #205
    kisebb leírás a gamerol, persze még nem a PCs változatrol
  • bulba
    #206
    Elvileg kb 10-15% lesz a TPS rész, nem kell izgulni :)
  • bertino
    #207
    azt elfelejtettem odaírni, hogy amikor a kocsiban ülünk
    és ugy lövünk ki, mert a videokon ilyen "automata" célkereszt van, ami rááll a célpontra (mint ahogy a 3ban állt rá a piros fickokra a kocsikban) és attol félek, hogy mi is ilyet kapunk
  • bulba
    #208
    A PC-s verziót (tudtommal) az UBi fogja kiadni tehát lehet hogy lesznek különbségek, mindenesetre remélem csinszolnak rajta
  • grebber
    #209
    Azt hittem szebb lesz de ezek a képek lelomboztak :(
  • bertino
    #210
    mondjuk ezektől a képektől nemtom mit vársz
    mikor játszol egyáltalán nem ilyen lesz...
  • bulba
    #211
    Hát igen, az elég gynege volt a kivitelezés, bár a 3-ban volt egy küldetés amikor egy Vannak a végéből kellett lődözni az üldözőket, ott lehetett mozgatni a célketresztet. Reméljük a legjobbakat
  • bertino
    #212
    az poén küldetés :DDD
    meg istambulban a teherauto hátuljában szintén... én meg csak hajigáltam a gránátokat... az autok meg repkedtek
  • bulba
    #213
    A youtube-on a többi driveres videón azért viszonylag jobb a grafika, a távoli tárgyak (és főleg a házak) eléggé mosottasak. Azért az ciki lenne a PC-s verzióban sem lenne anizotrópikus szűrés (a 3-ban nem volt)
  • Adam II
    #214
    Egyik képen az AK eléggé le van butítva grafikailag.
  • bertino
    #215
    [URL=http://www.hsw.hu:8080/index.php?headlinesid=9334]Wii-s "bemutató"[/URL]
  • habib
    #216
  • szapor
    #217
    hali!mire várható a game?
  • habib
    #218
    Most jött ki PC-re!
  • szapor
    #219
    azta és hol találom meg?
    :)
  • habib
    #220
    http://coke.dreamsms.hu/detail/pc/Driver.Parallel.Lines-ViTALiTY/
  • Code92
    #221
    amikor kijön a csávó a sittről akkor indul bew igazán a game, addig kicsit uncsi, de azután nagyonn feelinges, lehet leszedem pc-re mert a ps2-es lemezt már nem találom.......:(
  • jakewyler
    #222
    Driver.Parallel.Lines-ViTALiTY
    KIJÖTT
  • PLackó
    #223
    WÁÁÁÁÁÁ Micsoda megeleptés!Nagyon kíváncsi vagyok!

    De mi ez az érdektelenség? a 3-ra anno mindenki ugrott :(
  • Kit--Kat
    #224
    Engem érdekel csak kedden még van 1 matek vizsgám, okosan most inkább arra koncentrálok:)
  • buldozer99
    #225
    azt már 1 órája fent van Bit**n észre sem vettem!:(:D
  • bertino
    #226
    szedem!
  • bertino
    #227
    kicsit jövő hétre vártam warezt belőle :D
  • Code92
    #228
    ezt már valszeg xboxon meg ps2-n sokan kivitték (köztük én is)
  • Code92
    #229
    jah majd rakjátok fel full grafikára és pls dobjatok be ide fórumra néhány képet.
  • lalakov
    #230
    Majd ha lejött, egy gépigényt beírna valaki?
  • Newfronter
    #231
    GÉPIGÉNY:

    Configuration Requise

    • OPERATING SYSTEM: Windows® XP (Service Pack 1), Windows® Vista• • PROCESSOR: Pentium® 4 or Athlon™ 2.0 GHz with SSE instructions (recommended : 3.4 GHz with SSE instructions)
    • RAM: 256 MB (recommended : 512 MB
    • VIDEO CARD: 64 MB DirectX® 9.0c compatible supporting Shader Model 1.1 (recommended : 256 MB DirectX® 9.0c compatible supporting Shader Model 2.0)
    • DIRECT X®: DirectX® 9.0c or later supporting XInput controllers
    • DVD Rom: 2X SOUND CARD: DirectX® 9.0c compatible
    HARD DISK: 4,8 GB free

    *SUPPORTED VIDEO CARDS AT TIME OF RELEASE: ATI® Radeon 9500/9600/9700/9800 and X series (from X300SE to X1900XT) NVIDIA® GeForce 3/4*/FX/6000, 7000 and 8800 series (*NVIDIA GeForce 4 MX not supported). Laptop models of these cards may work but are not supported. These chipsets are the only ones that will run this game. Additional chipsets may be supported after release. For an uptodate list of supported chipsets, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some DVD-RW and virtual drives.
  • bertino
    #232
    reméljük ennek jobb kezdése lesz mint a 3nak, én most optimistább vok
  • theodor
    #233
    Ezaz végre!!! Erre a gammára hokizok már jó pár hónapja :)
  • Seth
    #234
    te perverz állat

    egyébként ps2-n próbáltam,és sokkal jobb mint a 3
  • báttyó02
    #235
    :DDDDDDDDDD
  • AtiRadish
    #236
    Kinn van mar par oraja, aki jaccogatott vele annak varom a tapasztalatait , en most szedem.
  • bertino
    #237
    nekem percek kérdése és ha nem lesz gond, tolok screenshotot...
  • bertino
    #238
    egész pontosan 6 perc
  • AtiRadish
    #239
    Zsear, shotok is johetnek, de majd a handlingje a kocsiknak mennyire jo meg ilyen egyeb hirmorzsakat is nyomhatnal.
  • bertino
    #240
    erre mondjuk konkrét választ kapsz a Driver 4 hivatalos oldalán videok részlegben...