1974
  • bertino
    #161
    nah gta... jolvan nc :D
  • Kit--Kat
    #162
    Hmmm. Átállítani a billt tényleg kiba... nehéz dolog. Bár csak ez lenne a legnagyobb gond vele.
  • adam first
    #163
    Hidd el én egy olyan fajta barom vagyok aki él-hal a Driverekért,de amit a 3-al csináltak úgy ámblok(Pc-n botrány,konzolon is nagy szemét de még úgyahogy csak-csak elviselhető,igaz ez a rész még igazi Driver az összes hibája ellenére bármilyen platformon)./Driver2 a legnehezebb és legjobb részt anno Ps1-en 3X kipörgettem na ezt csinálja utánam bárki, a világ legnehezebb TPS-e ez már nem játék/.Aki tényleg Driver fan az hiányolni fogja a Parallel Linesból a nehéz küldetéseket, azt hogy nem minden küldetés után van átvezető múvi és hogy nem Taner a főszereplő(ez elég lényeges momentum lenne). Ez nem fikázás akart lenni és nem is megkülönböztetés mert játszok én minden platformon,de a 4. rész nem Driver. Ennek ellenére jó gém,aki szereti a Gta-kat az jobban fogja szeretni a Driver4-et is.(és ezzel senki kedvét nem akarom elvenni,csak egy jó tanács annak aki érti még miről beszélek és egy igazi DRIVER fan, pont mint én).:-)
  • bertino
    #164
    oké :)
  • Kit--Kat
    #165
    Sztem DRIVER az alap, a 2 nem tetszett nekem annyira már, bár elmegy, PS grafja elég gyatra volt.
  • bence45
    #166
    jaja az 1 az jó volt, de a mai mércéhez képest azért már eléggé elavult, a 2. egy xar sztem, inkább mindenki MENJEN WOWOZNI
  • Kit--Kat
    #167
    WOW? Menjen hókuszpókolni akinek 2 anyja van és rá van szorulva...
  • báttyó02
    #168
    :DD!!
  • adam first
    #169
    Akkoriban Ps1-en a Driver2 csúcs volt/én nem vagyok egy grafika b@zi/de az a grafika igen is jobb és komolyabb volt mint az 1 részé. Az átvezető videókról pedig ne is beszéljünk, álleejtős és hihetetlenül részletes volt. Nekem a 2 jobban bejött pont amiatt hogy ki lehetett szállni a kocsiból+ a storya is 100X jobb volt mint az első résznek. Bár a küldetések az 1-ben izgalmasabbak voltak+ötletesebbek. És a második rész vége áh nagyon durva volt. Ordított a folytatásért a játék,emléxem még a credits felirat végén ki volt írva "Taner & Jones Back 2002".Ha akkoriban a Reflections nem a Stuntman nevű gémmel tökölt volna akkor valóban visszatértek volna 2002-ben.
  • adam first
    #170
    WOW csak te játszol ilyen fizetős szarokkal, szerintem inkább kösd fel magad.
  • adam first
    #171
    Tényleg Driver4 Pc-s verziójában lesz valami extra, ami konzol verzióban nem volt benne erről tud valaki valamit???
  • Daryl Hall
    #172
    http://www.driver-dimension.com/driver-parallel-lines-pc.html
    Gondoltam egy kis érdekesség, hiszen nem sokára itt a megjelenés. Sajnos az oldal francia, de szerintem egyértelmű minden, ami rajta található. Kíváncsi vagyok a PC-s verzióra, mennyit javult a grafika a Ps2-es változathoz képest. Nekem amúgy Ps2-n nagyon bejött a gamma, máig nem tudom abbahagyni. Leginkább az első rész hangulatát idézi.
  • Daryl Hall
    #173
    Driver PL [PC]
    Na itt a link pontosan.
  • bertino
    #174
    köszi a linket
  • bertino
    #175
    szarok rá: akárki akármit mond nekem igenis teccik és várom (Y)
  • Daryl Hall
    #176
    Mondjuk a Driv3r-at is sárba taposta a kritika, leszarozták nekem még is tetszett. Mert más volt, mint a többi chili-vili TPS/bár voltak benne GTA-s elemek, de nem azt majmolta a játék/. Talán a Driver széria az, ami más tud nyújtani mint a legtöbb Gta vagy Gta klón. Realisztika, filmszerű történet profi munka egy profi csapattól.
    Egyébként Driver PL jó gém, mindegy ki mit mond, de ez a rész hasonlít leginkább a legelső Driverre. Nekem mindegyik rész megvan és annyit leszűrtem hogy Driver 2 dízánjából alakult ki a Driv3r. Driver1 stílusából merített a Driver PL. Remélem meghoztam a játékhoz a kedvedet. Egyébként érdemes figyelni ezt a francia oldalt állandóan frissítik, és elsőként juthat hozzá az ember Driveres hírekhez.
  • bertino
    #177
    a kedvem már rég megvan, te csak rátettél, nekem is tetszett a 3 mindenféle hibájával együtt(19-26FPSel játszottam végig legelőször) mégse tántorítottam el mellőle, mert tetszett, nem GTA volt, így ahogy mondod
  • Daryl Hall
    #178
    Na itt a nagy böngészésben találtam még egy oldat, ez is Driveres csak annyi a bökkenő, hogy német.
    És itt egy érdekes cikk, ha már témánál vagyunk Driver vs. Gta, szintén ugyanarról az oldalról. Egyébként most nézegetem, hogy készül egy Driver rész PSP-re is, Driver 76 néven. Csak egy a bökkenő hogy nem a Reflections stúdió fogja készíteni hanem SUMO Digital (ha jól tudom ők dolgoztak anno SEGA cégnek is valamit). Már eleve taszított az hogy PSP-re jön a cucc, de hogy nem az eredeti gárda készíti, így már egyáltalán nem érdekel. Amúgy ha jól olvastam, azért nem vállalták el a PSP rész készítését, mert a PC/Wii-s portokkal vannak elfoglalva. Nem is baj, jó munkához idő kell.
  • Szabi1991
    #179
    ha lehet kormánnyal(+persze gáz/fék pedálal)játszani , akkor érdekelni fogg , de ha nem...
  • Kit--Kat
    #180
    Azért jobb lett volna, ha csak a 70es évekre koncentrálnak, több verda stb...
  • Djemba
    #181
    mikor jön ki a game?
  • bertino
    #182
    amikor megtanulsz visszaolvasni
  • CJ33
    #183
    Driver:Parallel Lines 2007.június(Pc)
    www.youtube.com-----Rákresel hogy Driver Parallel Lines (Pc)
  • gabesz752
    #184
    http://www.youtube.com/watch?v=aeGwAdvnBaU&mode=related&search=
    driver 5 2008-ban
  • Newfronter
    #185
    LOL ez fake videó nehogy elhidd!
  • gabesz752
    #186
    elfelejtettem smájlit rakni
  • bertino
    #187
    ezen a videon elég kemény türelemre lehetett szüksége a csávónak, míg átjutott a tuloldalra :D
  • Desiderata #188
    RELEASE: 26-Jun-2007
  • bertino
    #189
    honnan az info ?
    király, ha igaz :D
  • Desiderata #190
    innen, szal nem hivatalos de valahonnan csak szedték az infót
  • Code92
    #191
    a gamma ugyanaz lesz mint a ps2-es változat? mert akkor nem sok értelme lesz beszereznem, ps2-n már kitoltam
  • Newfronter
    #192
    http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/data/937714.html
  • Code92
    #193
    ha ez nekem szólt, akkor csak annyit h. így 10:42 kor eléggé fárasztó kibogarászni ebből, szal egy igen v egy nem elég lett volna.
  • bertino
    #194
    miért, más szokott lenni a konzolos és PCre kiadott game ? :D
  • Newfronter
    #195
    Nem neked szólt, csak a dátumot nyomtam be. Amúgy sztem is ua lesz.
  • Code92
    #196
    alapjáraton nem, de itt van annyi kül. h. átesett egy kiadó cserén kicsit elvileg módosul a grafika gondoltam lett még v.mi extrás benne.
  • Code92
    #197
    jah meg kezdetben mikor felröppentek a hírek h. az ubi veszi kezébe a pc-s verziót akkor voltak olyan hírek h. átalakítják egy kicsit a játékot, mert a konzolos verzió nem ütött olyan nagyot.
  • bertino
    #198
    jah, nem tudtam, hogy még az atari adta ki azt
    hát remélem megrugdosták kicsit Reflections-t, hogy ne olyan szétesett gamet adjanak ki, mint amilyen a Driv3r volt kezdetben
    mellesleg amig nem jött ki, nem is nagyon tudhatjuk van-e különbség
  • Code92
    #199
    ok értem, aszittem h. volt már erről v.mi hír h. lesz e kül.
  • csoola
    #200
    hát sajna a reflections télleg nem tudott nagyot alkotni mint az 1. és 2. résszel...