1974
  • Dzsotin
    #1641
    A híres orosz Patyomkin (ez poén !) :


    A belsejében van az 50 sárga csillag egyike :
  • meril
    #1642
    Nem végleges még, de ha ellátogatsz az oldalra ( www.pcgameshuns.huPcGamesHuns ), akkor minden kiderül! Üdv
  • JaSoN HuNTeR #1643
    Ati kártyán nincs ilyen baj:D
  • ropi88
    #1644
    Ti megtudtátok csinálni azt a legelső motoros küldit? Miután beértem a célbe egyből kidob az azstalra. Mit tegyek ellene???
  • Kit--Kat
    #1645
    azt mondjátok meg, reptérre hogy lehet bejutni?
  • Nohab
    #1646
    A reptér közelében van egy garázsod, ha onnan indulsz akkor a lefele vezető úton az első jobbra kereszteződésnél az út végén lesz egy parkoló. Parkoló és a reptér között van egy kapu.
  • Attila889
    #1647
    jó kérdés.Videókártya frissitésed volt? :)
  • Vlala #1648
    Lehet, hogy már volt róla szó, de miért szélesvásznú a játék? Normál képaránynál széles, 16:9-esnél normál, de függőlegesen el van toorzítva. (bocs, ha már volt a kérdés...)
  • bertino
    #1649
    mert így van megírva
  • norbi56
    #1650
    hány küldetést kell csinálnom hogy becsukjanak és 2006-ban legyek?
  • gabo91
    #1651
    Valaki tudna adni egy végigjátszást? Sajnos a F.A.Q. -ot nem jeleniti meg nálam... :S (lövészetnél akadtam el)
  • bdani92
    #1652
    Valakinek nincs 5lete hogy honnan szerezzem meg az elrejtett csillagok térképét az új korban??? PLZ help me....
  • gabo91
    #1653
    Lőgyakorlaton a kocsival mit csináljak??? Találtam végigjátszást ott azt irták minden oldalba 3 golyot eresszek... de vagy 20-at eresztek mindegyik oldalba meg mindenhová, és semmi sem tőrténik, ha viszont a kocsit célzom be a piros célzoval akkor a gyerek szövegel és 10 ről viszaszámol és el van rontva a küldetés.... Valaki légyszi segitsen? (egyébként az normális hogy 999999 golyom van a pisztolyban és nem csökken?)
  • gabo91
    #1654
    már meg csináltam... rájöttem hogy nem szabad a célzást levenni a kocsirol csak körbe kell sétálni...
  • CJ33
    #1655
    Egy kérdésem lenne
    Hogy lehet e egykerekezni motorral tehát lehet e elöre hátra dölni ha igen melyik az a funkcio?:)
  • Kit--Kat
    #1656
    köszi!
  • Vlala #1657
    Egér fel-le. Kis egyensúllyal végigegykerekezhetsz New Yorkon :)



    Hol találok dózert? Egyszer láttam, a börtönben használnom is kellett, d eazóta mintha leleményes magyarok elvitték volna a MÉHbe az összeset...
  • Attila889
    #1658
    hát ne széles vásznún játszd...egy ideig szokatlan lesz a teljes képernyős,de utána megtod szokni :)
  • Attila889
    #1659
    50%-ig menj már el!!
  • Attila889
    #1660
    olvass vissza és találsz képeket a csillagokról!
  • gabo91
    #1661
    Üdv.

    Bocs ha hülyeséget kérdezek. De azok a nagy csillagok mire jok, és mit kell velük csinálni? (visszakeresnék, de nem jo a kereső nálam )
  • BIZ0906
    #1662
    De teljesképernyőn széthuzza a képet és nyújtott kesz az egész azért tré szerintem.
  • Vlala #1663
    Összesen 50 van mindkét időben, 10-enként ad valami bónuszt.

    10 csillag: 150 élet
    20 csillag: több nitro
    30 csillag: több lőszer
    40 csillag: masszívabb autók
    50 csillag: ingyen tuning
  • CJ33
    #1664
    Köszi Vlala....Már minden gombot végignyomogattam megnéztem csak az egeret nem huzogattam elöre hátra
  • Attila889
    #1665
    tudom.Meg oylan nagy mozivásznunak néz ki.De ez általában még monitor függő is.Mert nekem 17-snél kellemes ha megszokom.És én általában megszoktam szokni :D
    És úgy már tök jó votl játszani.
  • gabo91
    #1666
    Elakadtam annál a küldeténél mikor motorral kell a helikopterből kiszort csomagokat felszedni. Valami ötletet nem tudnátaok adni, hogy hogy lehetne megkönnyiteni. Mert igen szar a motor irányithatosága és ha a rendőr észrevesz márpedig 2. csomag után észrevesz akkor vége a dalnak. :S
  • BIZ0906
    #1667
    Akkor neked jó. De én inkább maradok a normál nézetnél, mert kicsit élethűbnek néz ki szerintem.
  • Vlala #1668
    Húzz egy kövér gázt! :) Előtte nem árt mocival gyakorolni egy kicsit városban.
  • ffxi
    #1669
    Hogy lehet csinálni pillanat képet? Csak mert Printscreen nem műxik :(
  • gabo91
    #1670
    hát elég nehéz kezelni az biztos. Motorversenynél is első kanyarban féket nyomtam (kézifék) aztán fordultam 3-4 -et... nem ugy van mint a gta-ban vagy nfs-ben...
    Ha gyorsan megyek akkor meg mindig ott hagya a csomagot :S
  • gabo91
    #1671
    videonál probáltam, nem müködött de azthittem csak azért nem jo mert video...
    szerintem használj valami képlopo programot, azzal biztosan menni fog
  • Attila889
    #1672
    én azért nem szerettem a vásznon képernyőjü játékot mert nem láttam messze el,meg nem láttam a kocsi elejét :D
  • bat777
    #1673
    Hali elakadtam!!! egy kis segítség kellene, az elején akadtam el a lőgyakorlatnál, az első kettőre rájöttem (hordók,kocsi körbelövése),a harmadiknál mikor pontosan kell lőni megakadtam, nem tudom, hogy mit lőjek meg, hogy hogy? előre is köszönöm a segítséget! Ha tudtok végigjátszást akkor vevő vagyok rá! honnan lehet letölteni?
  • Vlala #1674
    Pontosan először a kerekeket kell kilőni (a fegyvernek szórása van, ezért ne a gumira, inkább a kerék közepére célozz), aztán az egész autót szét. :)
  • bodzamaci
    #1675
    Sziasztok!

    Lehet kormánnyal is irányítani a kocsikat, vagy csak bill-el ?
  • Hassan B
    #1676
    Nekem gamepad-el megy, úgyhogy sztem kormánnyal is, de azt még nem próbáltam...
  • blackfire001
    #1677
    Helló!
    Milyen csalások vannak a játékhoz? Amúgy nagyon jó, de nekem nem látszanak a fegyverek. Tudom miért, köszi F.A.Q. ! ;)
  • blackfire001
    #1678
    Áh megtaláltam a csalásokat...

    DRIVER - PARALLEL LINES csalások
    Szüneteltesd a játékot és lépj be a Settings menübe. Itt válaszd ki a Cheats opciót.
    Írd be a kódokat. Fontos a nagybetű!
    ROLLBAR - sérthetelen kocsi
    GUNBELT - végtelen lőszer
    ZOOMZOOM - végtelen nitró
    IRONMAN - végtelen láthatatlanság
    KEYSTONE - Makes all cop cars weak
    TOOLEDUP - Gives zero cost
    GUNRANGE - összes fegyver (nem látszik a Cheats képernyőn)
    CARSHOW - összes kocsi (nem látszik a Cheats képernyőn)

  • blackfire001
    #1679
    A Lőgyakorlatos küldetést én nem tudtam megoldani. ÚŐgy csináltam, mint ahogy a F.A.Q.-ban van, de nem fogadta el...
  • Vlala #1680
    Gondolom, a "lődd körbe az autót" résznél akadtál el. Elölről, két oldalról és hátulról is bele kell ereszteni hármat.