1974
  • Djemba
    #121
    márola a nyakatokat egy honlapra kivan téve, hogy PC és leszopjátok magatokat Istenem.
    Nem jön ki ezen mi nem lehet érteni?????
  • gabesz752
    #122
    Képzeld, van aki még olvasni is tud és nem csak a képeket nézi.
  • Djemba
    #123
    tavaly bejelentették, hogy nem lesz csak ps2 és psp!!!!!!!!!pc-re is készült s Driver 4 csak abbahagyták a fejlesztést!!!
  • bulba
    #124
    Csak időközben átkerültek a jogok az UBI-hoz, és lesz wii-re is és PC-re is
    Egyébként nem csak egy honlap mondja ezt
  • Code92
    #125
    öcsém csodáltos vagy használd már a google-t kijön pc-re ha meg nem teccik akkor pattanj meg és ne it spemelj
  • Balumann
    #126
    Ubisoft?! Na ennek akkor lesz gépigénye attól tartok :| Remélem én is, hogy nem olyan lesz mint a 3, és kivételesen nem egy gépigényről híres játék lesz. Graffja az lehet a 3-é, de a gyalogos részen javítsanak, meg a bugokat javítsák ki. (például hogy az ember alól kilövöm a padot, és ül tovább a levegőbe nyugodtan :D)
  • Balumann
    #127
    lol... ez tipikus az az eset, amikor valaki olvas véletlen valamit, aztán azthiszi nem változhat meg, és nem nézne utána még azután se, hogy már 100-an állítják, hogy már fejlesztik ^^
  • gabesz752
    #128
  • bulba
    #129
    A gyaloglós részek kb 5-15%-át fogják kitenni a játéknak (PS2 és XBOX-os tapasztalatok alapján)
    A grafika pedig szerintem kicsit jobb lesz mint a 3 és talán optimalizálják is kicsit (úgy tudom h a 3. rész módosított motorja hajtja ezt is, de ez korántsem biztos)
  • Djemba
    #130
    jaj szerintetek mikor jön ki????pc nem lesz a fejlesztést abbahagyták
  • Hassan B
    #131
    Elárulom, hogy nem hagyták abba, és Márc. 30-án jön elvileg.... (pár nap eltérés lehetséges)
  • BiG G
    #132
    ne okoskodjá már faszfej! időközben bejelentették hogy mégis kijön, kussolsz, csá
  • Kit--Kat
    #133
    Jogos!
  • Hassan B
    #134
    A játék megjelenését eltolták június 8-ra, és valószínűleg még később fog megjelenni, de erről még nincs biztos info...
  • Newfronter
    #135
    Én itt 20.-át látok.
    Honnan az infó?
  • bertino
    #136
    az még hagyján, hogy minnyá itt a 4ik rész, de még filmet is csinálnak a játékból :))
    milyen szerencse, hogy eredetileg a game egy film alapján készült :)
    én csak örülök, mint állat
  • Kit--Kat
    #137
    No csak, csicseregj erről 1 kicsit bővebben!
  • bertino
    #138
    volt SGn rola film rovatban cikk :)
    elég hivatalosnak tűnt
  • bertino
    #139
    http://www.sg.hu/cikkek/44090/a_driver_is_mozikba_kerul
  • Kit--Kat
    #140
    "A '70-es években játszódó történet főszereplője "
    Én máig bármikor leülnék Driverrel játszani, ha XP-m vinné.
  • bertino
    #141
    jajjte!
    én 2 honapja vettem meg eredetiben, feltelepítettem és a game.exe kompatibilitását (tulajdonságok) beállítottam win 95-re, így megy!
  • bertino
    #142
    amugy ahogy nézem a hivatalos oldalon a video-kat egyértelműen letűnik, hogy animácios részek terén ismét büntet a game!
  • Kit--Kat
    #143
    Nekem így se ment valamiért.
    De most nyomok 1et a 3al, megjött a kedvem:)
  • [HUN]FaTaL
    #144
    Patchel viszi
  • Kit--Kat
    #145
    linket pls:)
  • bulba
    #146
    link
    Bár amikor még a nyáron próbálkoztam vele nekem az volt a gondja hogy a gombokra kb 3-4 másodperccel késöbb reagált
  • csoola
    #147
    leszedtem a 3-at, mert a régi gépen szaggatott de.. sjna a sztori nem éri meg ezt a KÍNt... jok lennének az autos részek talán, mert én gamepaddel toltam, de a gyalogos rész ANNYIRA lehúzza... remélem ez a 4 már faja lesz, mert a 3-at annak idején rettentöen vártam, sokkal jobban mint mondjuk egy GTA-t vagy más akármit... ha a grafon tupiroznak, az irányitást megoldják és a gyalogos részek is jok lesznek akkor ez az én játékom lesz!
  • bertino
    #148
    nézd meg a hivatalos oldalon a videókat
  • Kit--Kat
    #149
    Grazie!
  • adam first
    #150
    A Driver4 egy Gta klón.Driveres grafikába+kocsifizikába öltöztetve. Hangulatos játék,de nem Driver.Ha Driverezni akar valaki akkor ott a Driver1,2,3(Drivert midig is jobban csíptem mint a Gtakat,kivétel Vice city).Hamarosan kipróbálom Driv3r-at Ps2-n kíváncsi vagyok milyen lesz konzolon,mert Pc-n baromi nagy csalódás volt,eszméletlen hogy elk@]ták.(pedig direkt az a versiont vártam mivel fűt-fát ígérgettek a fejlesztők).Visszatérve Driver4-re érdemes rá várni jó gém attól eltekintve hogy gta klón,lövöldözős részek faxák lettek. Nincs mitől félni,csak a kissé primitív könnyű küldetésektől kell tartani.
  • adam first
    #151
    Sajnos ezt forró fejjel írtam,még nem voltam tisztában egy-pár dologgal. Csak jó kritkákat olvastam a gémről és nem igazán játszottam vele(jobban mondva játszottam havernál pár percet). És akkor még nem tudtam hogy jön Pc-re is.(csoola tökéletesen megfogalmaztad a lényeget hogy mire fogják még kiadni a játékot és miért.Köszönöm:)).Na de mindegy aki teheti szerezze be a gémet. Aki meg DRIVER-ezni akar annak ott vannak a régi részek meg a 3.
  • Kit--Kat
    #152
    Naaaaaaa jöhetne már a 4.....
  • bertino
    #153
    hája :\
  • Newfronter
    #154
    Driver: Parallel Lines Ubisoft 06/30/07 US

    Ez van sajna. Azért remélem hogy a Ubisoft nem egy tré konzolátírattal ajándékoz meg, ahogy sajnos eddig is tette. :(
  • MrTressy
    #155
    Xboxos eléggé gázos volt nem tudom mit tudnak még gyúrni rajta..
  • PLackó
    #156
  • bertino
    #157
    én számítottam rá :|
  • adam first
    #158
    Pedig Pc versionra én is kíváncsi lennék. Megint eltolták,csak ne az legyen mint a Driv3r-nál jobb lesz mint a konzolverzió/aha persze tologatták jobbra-balra a megjelenését/.Aztán a nyomába sem ért a Boxos/Ps2-es változatnak, mert annyira szar lett.
  • bertino
    #159
    csak egy jó gép kell hozzá
    a fák villogásán kívül semmi egetverő nem volt benne
  • adam first
    #160
    Alapba szar irányítás,nagyon szar.Itt egy pl: a Pc-s gta:vice citynél alapba faxa irányítás volt/értsd:kényelmes nem kellett testre szabni/,nehogy már a billenyűzet maitt sz@@jak.Bikagép,még több bug.Nekem egy rémálom volt az a verzió.