1974
  • Attila8805
    #1521
    Nem tudja vki mért akadt el a magyarítás 85%-on?
  • tzsoltika
    #1522
    megunták csinálni :S
  • Lacee86
    #1523
    Hali! Amikor még a legelején van az oktató küldi, h hogyan kell lőni, akkor azzal a tragacs kocsival mit kell csinálni??
  • bertino
    #1524
    keresőt kell használni, például
  • Prince23
    #1525
    És futni kell közben...majd körbe a kocsit...
  • BIZ0906
    #1526
    Egyszer se vedd le a szemed a kocsigól folyamatosan célozz rá mert ha nem célzól vége a küldinek és kezheted elölről.
  • Fillmore Dude
    #1527
    Vagy mondjuk nem ártana elolvasni a FAQ-t!!!!!!!!!!

    Nagyobb betűvel már nem lehet kiírni.
  • Fillmore Dude
    #1528
    Azért ne vedd b*sztatásnak, de ha egy oktató küldin elakadsz, akkor minek játszol vele, mire számítasz később? :)
  • BIZ0906
    #1529
    Már nem azért de nem ő az egyetlen ha jól látom és olvastam sokan elakadtak ott.
  • Prince23
    #1530
    Köztük én is:DDD És nem hiába szerepel a faq-ban:DD
  • Fillmore Dude
    #1531
    Hát abban pedig semmi különös nem volt, és azért mert valami szerepel a faq-ban az nem feltétlen azért van, mert nehéz. Jó helyesbítek: első játékosoknak, bambáknak és 10 éveseknek tényleg nehéz. Először Options-t kell nézni aztán indítani a játékot, nem pedig rögtön new game! De könyörgöm: OKTATÓ! No comment.
  • Prince23
    #1532
    Hát nem tom h vagy vele, de nekem ilyen problémám (rögtön az elején elakadok egy kis xaros oktatőlövöldözésnél)a San Andreásnál nem volt.
    Útközben úgy is rájöttünk volna a fegyverek kezelésénél, mert ugye mindenki kipróbálja a right klikket, szal nem csak bal klik azt cu+lövöldözések...+ hozzá néhány f+e kombók nyomogatása...
  • Fillmore Dude
    #1533
    Hát ez az! Ezért kérdezem én, hogy minek jáccik az ilyen. Rögtön new game aztán már megy is a sírás, mert a control settings-t sem volt képes megnézni. Képzeld el később mekkora játékélménye lesz ha már az oktatásnál a fórumhoz rohant :D
  • jinmaster
    #1534
    Jó hirem van kész a magyaritás.Én tagja voltam a csapatnak es nemsokára letölthető lesz. :)
  • Attila8805
    #1535
    Ok ennek örülök:D
    Mikor lesz az a nem sokára mert eddig direkt nem jáccottam csak az elején két küldi erejéig:D
  • Fillmore Dude
    #1536
    És tudsz még mást is mondani ha tagja voltál a csapatnak??? Egyéb tudnivalók? Jól sikerült, egyebek...
  • AlexCross
    #1537
    pár dolog nem világos. ha valamennyire melegen fejeződik be egy küldetés attól még magától ment egyet a játék? mert ha a mentést visszatöltöm akkor teleportál a garázsba és a sintérek is lekopnak.
  • AlexCross
    #1538
    továbbá, ha elmentek egy autót, és azt később elhagyom valahol attól még visszateleportál? meggyógyulni gondolom nem fog magától, az világos. és ha direkt meg akarok szabadulni egytől az hogyan lehetséges? van egyáltalán limitje a garázsoknak?
  • DEITER
    #1539
    Nekem a 3 jobban tetszett.
  • JaSoN HuNTeR #1540
    3 jobban tetszet??Az egy rakás ****... Sajnos nagyon elrontoták,ez ahozképest aranybánya...Szerintem nagyon jó ez a Driver...
  • DEITER
    #1541
    Figy. Nekem nem tetszik, neked tetszik. A 3-al fordított a helyzet... Nem vagyunk egyformák...
  • Diodi
    #1542
    Kipróbálható az alap magyarítás.
    A véglegeset is hamarosan

    innen le lehet tölteni.

  • AlexCross
    #1543
    "csít"
    ahogyan ünneplitek a magyar nyelvet, az valami triviális.
  • arty
    #1544
    köszi! :) én megvárom a véglegest, ezekszerint már nem kell sokat aludnom :)
  • versace
    #1545
    Sziasztok! Nem tudja valaki miért lehet , hogy a játék közben mindig fekete négyzetek villannak fel és ez miatt néha szaggat egy kicsit?!?!
    Előre is köszi!
  • Lacee86
    #1546
    Mennyi rekció jött tegnapi szerény kérdésemre, igaz a kérdés feltétele után elindítottam a játékot és rájöttem mit kell tenni. Azért nem kell egyből lehülyézni az embert, erről ennyit...
  • Bastardee
    #1547
    Hogyan kell beírni a cheat kódokat mertz nem jöttem rá:S
  • bertino
    #1548
    :DDDDDDDDDDDD
  • AlexCross
    #1549
    ritka egy fos játék ez. megcsinálok egy feladatot, direkt el is mentem másik profilnak is, de csak elfelejti. mi a kínkeserves búbánatért nem lehetett rendes save/load kombinációt használni?
  • bertino
    #1550
    mondjuk mert alapbol ment a játék ?
  • AlexCross
    #1551
    ezek szerint vélelenszerűen csinálja.
  • bertino
    #1552
    gratulálok, a te felfogásod se vmi irigyelni való

    nem, mindig bizonyos pontok után ment (megjegyzem, hogy a képernyőn is jelzi ezt egy lemez ábrájával) tehát feladatok teljesítése után, mindig, ahogy egyre feljebb lépsz...
  • AlexCross
    #1553
    leborulunk eléd Mr. agy.
  • bertino
    #1554
    inkább azon gondolkodj, hogy jutott ilyen marhaság az eszedbe, hogy összevissza ment :D
    ehhez télleg ész kell...
  • AlexCross
    #1555
    azt viccnek szántam - ennyire nem egyértelmű?
    elég szánalmas ahogyan keresik a T. fórumozók az alkalmat, hogy kioktassák a másikat saját felsőbbrendűségüket kihangsúlyozandó, meg mert az a menő, és különben is mindenki más idióta, főleg az aki nem tud angolul.
    mellesleg pont az én felfogásomat kicsinyled le, miközben meg sem értetted, hogy min siránkoztam.
  • Gerbill
    #1556
    "azt viccnek szántam - ennyire nem egyértelmű?"
    Nem
  • bertino
    #1557
    ez csak szikla mögé bujogatás...
  • AlexCross
    #1558
    bujogatás
  • Humesz
    #1559
    Igazad van :D
  • gplay
    #1560
    Mit kell csinálni annál a küldinél mikor 3 helyre kell elmenni ahol gangsták vannak és valami olyant ír ki, hogy "You need a tail."?