1974
  • vandyke
    #81
    Nem lesz Pc-n Driver: Parallel Lines.
  • báttyó02
    #82
    mét
  • M@TriX
    #83
    Te az Atarinál dolgozol?
  • vandyke
    #84
    Nem dolgozom ott, de mi forgalmazzuk itthon az Ataris játékokat szóval a kapcsolat szinte minden napos velük. Jelenlegi állás szerint 100%, hogy nem lesz. Változás még lehet, de nagyon kicsi az esély. Én nagyon sajnálom, mert jobban tetszik, mint a 3.
  • Kit--Kat
    #85
    Az melyik, Automex?
  • Pretorian
    #86
    Most jelent meg a PS2-es verzió, és határozottan jó lett. Persze a grafika nem nagy szám (bár a SA-t azért odavágja), de rengeteg újítást passzíroztak bele, és a harmadik rész ratyiságait (gyalogos irányítás) is kijavították, plusz 2 külön idősíkban játsszhatunk, és ez JÓ.
    Az eljövendő pécés konverzió minőségére azért kíváncsi leszek. Mind az első, mind a harmadik rész messze alúlmúlta a konzolos inkarnációkat.
  • Pretorian
    #87
    Mondjuk a 3. rész minden mást is alulmúlt.
  • Kit--Kat
    #88
    Szerintem a 1. 1000x jobb lett grafikailag.
    A 3ban is szebb lett, de több bugot hagytak bene, így talán a PS2es lett a jobb.
  • Ma2ska
    #89
    Ez a legjobb Driver rész .
  • vodMarci
    #90
    A GameMaster szerint megint nem lett jó játék.Minimum 1x kipróbálnám.
  • Gerbill
    #91
    Hát a Driver 3-nál nem volt nehéz jobbat csinálni
    Remélem azért játszható lesz, jó történettel és bugmentes grafikával
  • adam first
    #92
    Sziasztok!Én is olvastam a GameMaster kritikáját,sőt a DVD-n is megnéztem a kis verkfilmet,de bekaphatják.Jövő hónap elején csak úgy zörög úgy fogom megrendelni Ps2-re a cucot.Szerintem a Driver2 és a Driver:Parallel Lines a legjobb driver részek.Ja és nem Gta klón,nehéz lenne úgy eladni megint egy játékot mint amilyen a Driv3r volt(kelletek ezek az újítások a játékba mint pl:minőségi rádiók,anno a Driv3r átvezető videoi között is minőségi zenék szóltak igaz csemege,pörgös küldetések,normális sztori,értelmes A.I,ja és normális lövöldözös részek normális irányítással ezeket a dolgokat csak azért írtam le mert ezek a dolgok miatt tartják Gta klónak a játékot,de hát ezek kelletek az istenért 2006-ot írunk).És sokkal de sokkal kevesebb bug van a driver4-be, anno a Driv3rba 200db bug volt,a Driver:Parallel linesbe már csak 80db bug van azért ez is előrehaladás.A 80db viszont már teljesen elhanyagolható a 200dbhoz képest.Látszólag is!Szóval gta,driver rulez.
  • Colton
    #93
    Lesz PC-re???
  • adam first
    #94
    Nem,mert az Atari eladta a Reflectionst.És úgye a Driver jogai továbbra is a reflectionsnál maradtak.De a Driver:Parallel Lines jogai az Atarinál vannak(mivel ezt volt az utolsó olyan driver rész amit az atari és a reflections közösen csináltak,felelős kiadó(Atari)+Fejlesztők(Reflections) és eszük ágába sincs átportolni,híbákat javitani a játékban stb.Mert a régibrigád nélkü nem nyúlnak a játékhoz hozzá,meg ez az állapot tökéletes az Atarinak a lové továbbra is az ő sebüket üti.Csak Ps2-re és X-boxra van.
  • PLATINO
    #95
    Lesz PC DRIVER 4!!!!év végén fog kijönni bocs
  • adam first
    #96
    Hol olvastál ilyen hülyeséget?
  • Colton
    #97
    ez f***ság az ataritol és a Reflectionstol
  • momo99
    #98
    hy olvastam én is hogy lesz de kib***ot nagy gépigénye lesz.
    :-((
  • báttyó02
    #99
    Driver Parallel Lines PC-re?
    [2007. január 12. @ 16:28 - Chesario]
    Konzolon jó ideje elérhető a Reflections autós akció játéka, ám most úgy néz ki a Ubisoft PC-re és Wii-re is ki fogja hozni az új részt.

    A totalvideogames.com szerkesztői biztos forrásra hivatkozva jelentették, hogy az Atari kiadótól vásárolt Driver licenszet kihasználva a Ubisoft a 2006 elején rajtolt Xbox és Playstation 2 változat mellett végre PC-re és Nintendo Wii konzolra is ki akarja hozni a Driver Parallel Lines programot. Úgy tűnik tehát, hogy jól jártunk, mikor az Atari a fejlesztőket és a Driver nevet is eladta a Ubisoftnak.
  • csoola
    #100
    ugy legyen, remélem vmi minöségi driver-t kapunk végre!!!
  • grebber
    #101
    Na ez jól hangzik!
  • Code92
    #102
    a kiscsicsak aki a nagyok játékába ütötte az orrát és mikor azt hidte h. nyert lekoppantották (mindig az utolsó meló a legszívatósabb)és a börtönben cseszte el a fiatalságát 40 évesen kijön a börtönből és eggyesével leszámol mindenkivel aki ezt tette vele és végül a napra néz, nagy levegőt vesz és végül elsétál.......a történet jó a kivitelezéssel volotak problémák ps2-n kiváncsi leszek rá pc.n
  • csoola
    #103
    MÁR nem, eddig volt ez, de mivel az ubisoft szöröstül böröstül felvásárolta a reflections-t és a driver jogokat, már amit hoznak, az ö dolguk, a parallel lines PS2-es és Xboxos jogai vannak még talán az Atarinál, a PC-seké már az Ubi tulajdona, ergo ök azt csinálnak innentöl amit akarnak...
  • Wasse 1
    #104
    Sziasztok!Valaki ismeri az első részét?Ha igen akkor megtudja nekem mondani miért nem indukl el XP-n?
  • Neoncsoves
    #105
    folytatják a szart, hogy fos legyen? grat...
  • Neoncsoves
    #106
    már csak azé mert ugyanezeket mondták a Driver 3-ról...
  • Kit--Kat
    #107
    mert 98ra tervezték
  • Deajka
    #108
    De elindul. Kompatibilitásnál válassz: win98-at. Vagy ha ez nem akkor van rá patch. Nem emlékszem, de tavaly én is játszottam vele.
  • [HUN]FaTaL
    #109
    Na ez jó hír hogy kijön, hátha nem basszák el mint a harmadik részt:(

    UI: akit érdekel, Auchan újságban olvastam 249ft a játék első része:)
  • bulba
    #110
    belegondolsz a driv3r-ben az volt a legnagyobb probléma hogy úgy állították be a marketniget h kapsz egy GTA klónt izgi lövöldözésekkel jó autós jelenetekkel
    Az utobbi nagyon jó lett cask a TPs részt rontották el
    Namost a 4-ben úgy ígérték (még az ATARI-s emberek) hogy 15% lesz a TPS, tehát ha nem is javítanak rajta akkor is nagy lesz az előrehaladás
    Így amin elvileg izgulni lehet az a grafika, bár nekem a driv3r grafja is tetszett, bevallom
  • Wasse 1
    #111
    És a patcht honnan lehet megszerezni?
  • Wasse 1
    #112
    Tudna valaki linket a patchhez?
  • [HUN]FaTaL
    #113
    google letiltva?
  • Djemba
    #114
    DRIVER 4 NEM LESZ PC-RE!!!!!!!!!!!!!
  • Wasse 1
    #115
    Minden féle Driver jön ki...ATi,Geforce...soha többi.help!
  • bulba
    #116
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=26119
  • bulba
    #117
    Új képek (köszönet gamekapocs)
  • bulba
    #118
    ez ellen van vkinek ellenvetése?
  • bulba
    #119
    Mármint bannerként
  • gabesz752
    #120
    :) Megjelenik PC-re. Király.Hátha jó lesz.
    Bannerként semmi kifogásom