154
SG: Gyöngyös
  • dieselG
    #154
    két autót megelőzni pata és a szűk híd között enyhén szólva is böszmeségre vall...
  • akyyy
    #153
    gyöngyöspata után, jobbágyi felé. van egy kis híd, aféla útszükületes, szemből van elsőbbség.
    ott volt egy majdnem nagyon ronda balesetem, aminek én lettem volna az okozoja:D

    eléőztem két kocsit megfelé, jött szemből teherautó. simán meg tudtm avolna álni és elsőbbséget adni, de az megjedt, nem kicsit ráfékezett, ronda gumifüstfelhő szált fel:D
    kicsit szélre is ment, majdnem keresztbe, tt driftelt, de szerencsére megfogta. bele se merek gondolni, mi lett volna ha nagyobb baj lett volna. én lettem volna a hibás az tuti....

    de szerencsére nem történt semmi, csak látványos volt...

    valaki menjen, nézze meg a féknyomokat, gondolom maradtak:D
  • dieselG
    #152
    heol.hu, minden megyének van egy
  • akyyy
    #151
    Nincs Gyöngyösnek, vagy egész Heves megyének inkább valami netes honlapja, olyan, mint barcikának opont, miskolcnak és borsodmegyének boon.hu, ???
  • Sickness
    #150
    http://www.gyongyosonline.hu/katalogus/index.php?option=content&task=view&id=19
  • akyyy
    #149
    Mondjatok nekem gyöngyösbe vagy környékén olyan helyeket, ahol lehet netezni.
    netkávézók, nettermek, ilyesmi. akár fizetős, akár ingyenes (könyvtár), csak ne keljen regisztrálni meg beiratkoni, csak leülök, neteze, fizetek, bye. :D

    kösz
  • Sickness
    #148
    Csak a "kerülő" úton lehet átmenni patára :D
    Az a földes út meg már kint volt a szőlősbe :D
  • Sickness
    #147
    De tényleg :/
  • Sickness
    #146
    :D
  • akyyy
    #145
    nem tudom. de SÜRGŐS. valaki el tudna menni gyöngyöspatára egy háthoz, el kéne kérni az oltási könyvet lefotozni vagy szkennelni nekem és elküldnei. sajna nekem túlságosan meszse is van, meg nem is tudok elmeni mivel mostanság nem lesz kocsink:(((

    benzint természetesen kifizetem valahogy:D
  • Gladiator
    #144
    Ennek a topiknak hogy lett SG Bögyös a címe?
  • dieselG
    #143
    Ok. :) Manhattan előtt nem is fogsz találni parkolóhelyet, mellette az egyirányú Thán Károly utcában találsz mindig helyet, amit a Páter tér felől tudsz megközelíteni.
  • akyyy
    #142
    jó ez nekem, veszek egy menüt meg egy sajtburgert elvitelre, és útközbe megeszem:D csak közbe úgy vezetek mint egy részeg XD

    meg kicsit hülye érzés megálni nagy GTR-es kocsival hamburgeres előtt:D
  • dieselG
    #141
    Nem rossz hely. De a kagylóban csinálják a környék legjobb hamburgerét, ami a Török Ignác utcában van. És még olcsóbb is!
    Vagy ha nem akarsz belvárosba menni, akkor ajánlom a 3as főút - karácsondi út kereszteződésében levő autósbüfét, kettő is van egymás mellett. De menj inkább a belvárosba, mert itt csak vérhasbüféknek hívjuk. -.-
  • akyyy
    #140
    ez jó hely-e?
  • akyyy
    #139

    A piroson mentem fel, ott van valami templom, arra vitt a gps, és behajtani tilos tábla volt.

    gondolkoztam végigmenjek e rajta, úgyse lát senki, de inkább megfordultam és elindultam a kék irányhoz. és ott földút volt. ezért néztem meg, merre lehet még másfele menni, és inkább a nagy kerülő mellet döntöttem.

    De majd máskor jobban szétnézek ha arra járok:)

    tudom hogy a GPS nem egy szent dolog, főleg Selyp-en, kérdezgettem is embereket, hol az újmajor utca, vagy a nefelejst 14, utobbi meglett, bár máshogy, mivel a cimzett neve ismerős volt nkei, mondta hogy egy rokona valami virágboltba dolgozik, bementem oda az meg közölte, hogy pont oda kellet hoznom a csomagotxD

    de az újmajor az egyáltalán nem lett meg. egyesek szerint a vörösmajor melettik egyik névtelen utca, de engem megzavart, hogy az már elvile nem Selyp hanem zagyvaszántó:S

    Na mind1, szerintem még fogok pár hülye kérdéseket feltenni, bár az inkább Hatvan topikba fog menni:)
  • dieselG
    #138
    Pedig tényleg aszfaltozott út van Szücsi és pata között, be az erdőbe, hajtűkanyarokkal, szűk sávokkal, élményekkel teli. -.- Szerintem azért barna a képernyőn mert úgymond rossz útról van szó, nem? Még mindig pár km a távolság, mint az a sok kilométeres kerülő Salgótarján fele.

    A gps nem szentírás, régen megtanultam már, hogy a hiányosságai sokszor feleslegesen korlátoz, ilyenkor meg kell kérdezni egy járókelőt hogy most akkor mégis hogy-hova. Természetesen nem is leszólni akarom a gps-t, kurva sokat segít, de van, hogy magunktól kell megtalálni a célpontot. (a behajtani tilos tábla nem rémlik)
  • akyyy
    #137
    De van. az vitt volna gyöngyöspatára, megeyk az uton Szűcsibe, valami templonnál járhattam, amikor behajtani tilos tábla. néztme hogy na mivan. megfordulok keresstem másik utat, ott földút volt. néztem jobban a gps-t, és láttam hogy barna az út végig patára (persze később rájöttem valszeg azért volt barna, mert úgy votl megadva az útvonal, hogy körbejárom patát, majd vissza Apc-ra.
    Na mind1, legközelebb majd jobban fogom tudni. Jobbágyinál legalább szép látvány fogadott:)

    Selyp-en a GPS amúgy totális csődott mondott. 3 utcát ismer, pedig jóval többből ál, nefelejst utcába pedig végig 1-esnek hiszi, pedig legalább 14-ig biztos hogy van.
  • dieselG
    #136
    szücsi és gyöngyöspata között rendes közút van, hol nézted a földutat? :) bár tény, hogy az a közút nem egy autobahn, úgyhogy óvatosan! Tört már ki a mercim bal első kereke egy mély kátyútól...

    Lőrinczit nem ismerem, így ebben nem tudok segíteni. Nincs gps-ed? Én külföldön dolgozom hasonlóképpen, élvezni kell a kihívásokat! -.-
  • akyyy
    #135
    Szűcsiből kéne eljutnom gyöngyöspatára, néztem az utat, de az csak földút volt:OOO valoban csak földúton lehet átjutni, vagy salgotarján felé Apc felé egy kis kerülőt (igy odlottam meg lol), vagy az valojában aszfaltozott út?:D

    a másik meg lőrincin hol van az újmajor út?
  • dieselG
    #134
    sűrűn járok patára ha itthon vagyok...
  • Gladiator
    #133
    mi kéne?
  • akyyy
    #132
    ki jártas gyöngyöspatára vagy szűcsibe?:D
  • Gladiator
    #131
    na mi van már?! mindenki elköltözött? DOMI! Vedd fel a telefonod!
  • Vegas
    #130
    Rég jártam már itt. Mármint Gyöngyösön, van valami "új"?
  • ddomi87
    #129
    ugy látom már jobban vagy:P
  • Gladiator
    #128
    téged?

    hahaha... kis humorherold vagyok...
  • ddomi87
    #127
    hozzászoltál a témához:)

    amugy jól bemutatkoztunk az országnak megint, az első kergemarha kóros marhát nálunk találták...fasza!
  • blackgamer
    #126
    király ez a rubikos logó!
  • Gladiator
    #125
    vaaaaaaa!!!! es nem voltam ott, hogy satu reszegen szorakozzak a turazokkal:(

    nem baj, nezd meg blogomban en hol voltam:P
  • ddomi87
    #124
    gyurka+viktor+laci...szokásos csapat:).Csak Te hiányoztál de nagyon...(2000ember indzlut bazz, uj rekord...molnár tominak örült a feje:P)
  • Gladiator
    #123
    vaaaaaaaaa!!!!!! voltal teli matran???!!! paaazzzeeeggg!
    gyulollek:(
    kikkel voltal?
  • ddomi87
    #122
    jah de:D.
    én szombaton voltam téli mátrán mint szervező...zsír volt a reggeli hóesés csak kár h elállt délutánra...azé csak megmarad gondolom egy darabig...
  • dieselG
    #121
    nemismered? :D

  • ddomi87
    #120
    ródlizik?
  • dieselG
    #119
    Na ki ródlizik most kékesen? ;]
  • ddomi87
    #118
    nekem csütörtök estét mondtál ugyh....
  • Gladiator
    #117
    Péntek volt az a csütörtök...
  • ddomi87
    #116
    hazajött csütörtökön Lev...Éljen,Éljen!!!
  • ddomi87
    #115