5
Na, erre varjatok gombot!
  • gepida
    #5
    Csak a baj az, hogy letoltottem a progit, de nem ismeri vel a minidisc-et. A Sony oldalarol toltottem le az drivert, (mert a gyari lemez most Kiskoroson van). Az Xp felismerte telepitette is a drivert, es a gyokerhub-ok nal megtalatam, de az intezoben mar nem jelent meg mint kulon eszkoz. Gondoltam, hogy az altald ajanlt progi majd tud komunikalni a disk-el, de megsem.
  • maozedong
    #4
    máshol is kérdezz utána, pl. HW részlegben,
    cracket meg googlen
  • gepida
    #3
    Koszi a hozzaszolast, de olyasmi nincs, amihez crack is van?
  • maozedong
    #2
    Vicces kedvében volt a sony :)
    egy megoldás
    másik dolog

    más fórumon foglalkoztak vele..
  • gepida
    #1
    Skacok!
    Nagyon belefutottunk egy aprocska problemaba, ami ESZMELETLENUL zavar!!! Vettunk egy Sony NET MD walkmant (mz-nf810). Riportokat akartunk volna felvenni vele es a szamitogepunkre masolni, de a Sony ellatta egy masolas vedelemmel, ami nem engedi a pc-re masolast. Igaz analog bemeneten egy audio recorder-rel atjatszhatnank, husszu idok alatt, DE MINEK AZ EGESZ DIGITALIS VACAK???, HA MEGINT CSAK ANALOG MODON MUXIK AZ EGÉSZ??? Ennyi erovel vehettunk volna egy gagyi FUNAI kazettasmagnot 10E forintert, ugyanezt megcsinalta volna!!! Nem tudtok valami megoldas (esetleg egy muszereszt)amivel/akivel kiiktathato a masolas vedelem??